+2 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

image

image

umudum hep Rabbime oldu,bunu okuduktan sonra daha da bi mutlu oldum gerçekten inanıp gönülden istersek Rabbimin vermeyeceği nimet yok❤❤❤

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Ayyy gözlerim doldu okurken canımın içi ben inanıyorum ki sende en kısa zamanda bu güzel duyguyu yaşayacaksın Rabbım o güzel gönlüne göre versin inşallah ❤
(119,278 puan) tarafından
Rabbim sana nasip edecekde sen benim isi unutma yeterki❣❣
tarafından
Unutur muyum hicccc☺❤
Unuttururmuyum hiiccc ☺️☺️☺️
tarafından
Unutanın kanı kurusun sjsjjsjs
Tovbe de giz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende asla umudumu kaybetmedim ve 2 ay boyunca her ezan sesinde elimi karnıma koydum ve dua ettim ve sonunda hamile kaldım Rabbime bin şükür ki 4 ylin mucizesi şuan karnımda 
tarafından
Inşallah inşallah bana doğal yolla imkansız dediler olmaz dediler hatta tüp bebekle bile yüzde 5 10 arası şans var dediler ve ben hiç birşey yapmadım sadece her ezan sesinde elimi karnıma koyup Allahtan diledim ve çok şükür bin şükür sende sadece Rabbimden dile inşallah olacak❤
tarafından
Masallah çiçeğim masallah❤❤❤ Bende tek Rabbimden istiyorum ama ezan vaktinde dediğini yapicam❤❤
tarafından
Allahım büyük yarın randevum var bebeğimin kalbini duyduğum an senin için dua edecem ismin kader dimi ❤
tarafından
Evet canım Kader❤Allah razı olsun çiçeğim❤❤❤
tarafından
Allahım inşallah aklıma getirir  adını da o an sana dua ederim ❤
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Elhamdülillah 
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(24 puan) tarafından
İnşAllah birgün bende anne olurum. Bana çok umut oldu bu yazı. Rabbim herkese versin inşAllah
tarafından
Duamız evladımızın olması kuzum inşallah hakkıyla annelik yapacak herkese nasip etsin bu duyguyu❤❤❤
(24 puan) tarafından
İnşAllah canım tez zamanda sana da bana da ve evlat hasretiyle yanan herkese versin inşAllah
tarafından
Amin canim amin❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Ahh güzeller güzelim öyle iyi geldiki iki gündür yine duygusallık üstümde sen hep bana zor zamanlarindami yetisceksin böyle Allah razı olsun senden kuzum çok iyi geldi rabbim ikimizede nasip etsin en kısa zamanda senle ikimizin bebislerimizi konuşmayi hayal ediyorum her şeyde vardır bı hayır canım benim karşılaşmamız da bile bir hayır var ☺️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Yeşillik beni benden alıyor zaten☺☺Siirtte kurak toprağı göre göre içim çekildi sjjsjs ben ormanların kızıyım kuru yerler bana gitmiyor ☺☺☺☺
tarafından
Gelirsin kuzum inşallah gelince banada uğra ☺️❤️❤️
tarafından
Ay keşke öyle bi şansım olsa abla kosa kosa gelirdim,eşim göreve gidecek bende annemlere gecicem eşim olmayınca ugramam biraz zor olur babamın işi oluyor sürekli....INSALLAH BIGUN BI YERDE KARSILASMAK NASIP OLUR❤❤❤❤
tarafından
İnşallah canımın içi ☺️❤️❤️❤️
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Cenabı Allah duada ısrarı sever rabbim isteyen herkese varsın canımmm ❤️❤️❤️ 
tarafından
❤️☺️.
tarafından
Ay çok teşekkür ederim ablacım❤❤❤❤❤
tarafından