0 oy
1,135 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin telefonunu kurcaladigim zaman bana hep şunu diyordu gülerek neye bakıyorsun ben ***** miyim bu telefonla yapayım yapacak olsam kendime tuşlu bir telefon alır onunla yaparım. Ve o günden beri şüphem arttı. Şimdi gelecekler yapacak birisi olsa asla sana bunu söylemez diye benim eşim bir anda her şeyi ağzından kaçıran bir insan. Kısacası var eminim ama yakalayamiyorum dokümanlarında mesajlastigi tek kişi benim. WhatsAppi kaç kez sildim eski mesajları getirmek için oda yok. Facesi bende açık instagrami bir kez açmış bekarken oda silmiş bilmediği için yabancı kişileri eklemiş o instagram açık şuan ama o girmiyor ben giriyorum bakıyorum arada sırada kullanıyor mu diye yok. Twitter hesabı varmış ama onu bulamadım sadece elimde Gmaili var onuda yeni telefon aldığı için şifresini bilmiyorum. 

10 Cevaplar

0 oy
(13,019 puan) tarafından
E devletten başka hattı var mı bakabilirsin 
tarafından
Yok baktım
(288 puan) tarafından
Nerden bakılıyor canım
(13,019 puan) tarafından
Mobil hat sorgulama yazıyor
-Reklam-
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Kadının biri eşinin e devleti ile arabanın trafik cezası borcuna mi ne bakacakmış. İki tane dijitürk aboneliği görmüş. Biri kendi adreslerine ait diğeri başka bir adres. O adresi araştırıyor ediyor kocasının sevgilisine açtığı evin adresi çıkıyor. 

Bişey varsa beklemediğin anda karşına düşürür Allah merak etme .
(453 puan) tarafından
Ayy onu bende yaptım:))) e devlette esimin üstüne kayıtlı hatlara baktım 2 tane biri benim biri yabancı geldi allahim beynimden kaynar sular döküldü dondum kaldım bu kim die aklıma rehbere bakmakta gelmedi hicc uzatmadım aradim hat kapaliydi sinirlendim çıldırıyorum ama nasil eşime gittim bu ne kim bu falan filan saydırıyorum eşimde şok oldu sakın ol numaraya baktın mı dedi ewet aradim ama kapalıydı dedim bidaha rehberine bakar misin dedi baktim gorumcemmis:))) ama o an Gözüme aklıma perde indi gittim gorumceme anlattım ee sen bilmiyormuydun benim hattınınkimin üstüne olduğunu dedi ben kayinbabamin üstüne saniyordum  çok utandım yaa :)) nie anlattım ki bunu şimdi onu da bilmiyorum rezillik diz boyu
0 oy
(852 puan) tarafından
Eşinin telefonuna vatsap vebi yükledim mi eve gelm3den tüm mesajları siliyodu4 zaten klavyede de çıkmış belli bir saatten sonra yazmıyorum falan diye yanlış mı hatirladim
0 oy
tarafından
Kadın hıssedıyorsa vardır bence 
0 oy
(673 puan) tarafından
Zorla aldattiracan kendini bu gidişle 
(454 puan) tarafından
Hahahah. Haklısın ama eski post
0 oy
(1 puan) tarafından
Cnm eşinin vassabini ondn habersiz kendi ylfonunda kullana bilirsin ona gelen giden mesajlar sanada gelir cevap bile yaza bilirsin 
(264 puan) tarafından
Eski post....
0 oy
(224 puan) tarafından
Kız peki ne yaptın eski post dedin ya
0 oy
(41 puan) tarafından
Bende esimden bazı haraketlerinden supheleniyorum bu ailesine anlaltim bana diyorlar ki yapacak olsa göreve gidiyorum der seni kandırır yine yapar dedim bundan sonra göreve gittiğinde bile aklımda hep şüphe olur
0 oy
tarafından
Whatsap web indir onun wpsini bağla gün içinde kmlerle konuşuyo ediyo öğrenirsin 
0 oy
(196 puan) tarafından
Ya kızma ama cokmu kafana takiyosun acaba geçen bı video izledim adama soruyolar hiç aldattinmi karını diye adam aldattım diyo oda eşim hep suphelenirdi hep kiskanirdi yaparsam sana söylerim dedim iyice bunaltmisti beni artık dayanamadım aldattım ve ona söyledim evliliğimi bitirdim diyo yani anliycan çok usteleme er yada geç ortaya çıkar zaten 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 914 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,682 göst.
0 oy
11 cevap 585 göst.
18 saat önce Aile kategorisinde Emirannesi (519 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 417 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,195 puan) tarafından soruldu