0 oy
701 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimden sürekli azar işitiyorum sırf benle sohbet etmemek tartışmamak için annesi gilde kalıyor eve geldiği zamanda tartışmak için bahaneler arıyor çoçuklar yüzünden onu böyle şunu şöyle yap akılsızsın diyip duruyor bana ***** gerizekalı vs. Küfürleşiyor bazen fiziksel şiddet yiyorum çoçuklar yüzünden iğreniyorum kendime elalemin kocasını görünce kendi kocamı görünce utanıyorum ağlıyorum hep hiç yüzüm gülmüyor gezip tozmuyor benmle hayatım berbat evim ayrı kaynanam gille yeme içme birlik özgür olamıyorum boşanamıyorumdaa ne yapacağımı bilmiyorum

9 Cevaplar

0 oy
(4,101 puan) tarafından
Tam eşimi anlatmssn en son gene şiddete başvurdu evinden çıktım polise şikayet edcem dedim pesimden geldi izin vermedi şimdilik iyi gibi ama huylu huyundan vazgeçmez artik
tarafından
Bana acıyormuş el kaldırmak istemiyormuş yazığı geliyormuş .. ama bunlara rağmen incitiyor beni kalbimi kırıyor Neymiş efendim Annemi görse beni şikayet edecekmiş güya Benm aklım çoçuk aklı beyinsizmişim evlenecek olgulukta değilmişim 3 yıldır evliyim 2 çoçuğumuz varrr katlanmaya çalışıyorum ama yapamıyorum hergün tartışıyoruz her allahın günü sevgi göstermediii banaaa göstermiyodaa
-Reklam-
0 oy
(473 puan) tarafından
Gururlu olun şiddete hakkı olmadığını anlamalı. Bu anlattıklarınızın hiçbiri normal değil. Göz yummayın bugün size yapan yarın çocuğa yapar. 
0 oy
(952 puan) tarafından
Yani bazen bizde kavga ediyoruz hakaret ettiği zaman bende sesimi yükseltirim karşılık veririm anlar susar yani üstüme gelmez dahada. Birkaç kerede büyük kavga ettik ama senin durum farklı. Niye boşanamıyorsun ailen mi?
tarafından
Evet aile ama eşim dile getiriyor ayrılalım der
(952 puan) tarafından
Yani ben olsam duramazdım ailem ne derse desin
0 oy
(6,320 puan) tarafından
Canım benim Allah sana güzel kapılar açsın en kısa sürede. Cesaretli ol ayrıl kim ne derse desin. 
0 oy
(50 puan) tarafından

Size yaptığı muamele asla normal değil ve bahanesi olamaz. Bu anlattıklarınız ne insani ne kültürümüze uygun ne de dinimize uygun. 

Çocuk, aile vs. Çeşitli sebeplerden boşanamayacağınızı düşünüyorsunuz ama nereye kadar dayanablecsksiniz ? 3 yılda böyleyse zamanla neler olacak ya da sizi zaten gözden çıkarmış. Bence geleceğinizi ufak ufak planlayın, Allah zorda kalanın yardımcısıdır size bi çıkış yolu açacaktır inşallah. Allah yardımcınız olsun 
0 oy
tarafından
Youtubede ilişki dAnışmanı Selin Karacehennem izle. 

Allah eşine insaf versin
tarafından
İnan faydasızz
0 oy
(127 puan) tarafından
Ailesi dolduruyodur benim esim de öyle.hep.laf hep elestrmek ınşallah ailesinden darbeyi yerler
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
0 oy
(504 puan) tarafından
Ay o berbat durum bendede vardı ben yemeyi ayırdım olmuyo öyle saçma şey bende 3 sene o şekilde yaşadım 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 256 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 194 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (797 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 809 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 616 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu

379,452 soru

11,358,545 cevap

34,833 kullanıcı

...