0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından

Cok merak ediyorum kızlar 12+5 normalde özele gidiyorum diğer hamileliklerimde bu haftada doktorum söylemişti cinsiyeti ama simdi memlekete geldik devlete gittim kontrole bisey demedi doktor 

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canm burdan anlaşılmıyor sana örnek vereyim Benm kardeşim ultrason kağıdında bebeğin bacak arası bomboştu Dr erkek demişti biz kesin kız dedik çünkü erkek olsa illaki bi çıkıntı gibi bişey olurdu..
(216 puan) tarafından
Hayırlısı baklm kuzum doktora sorduğumda daha 1 kac hafta var bekle dedi
-Reklam-
0 oy
(5,156 puan) tarafından
Kız diyorum canım sağlıkla kucağına al inşallah ☺️❤️
(216 puan) tarafından
Amin canm Ay insallah 2 tane oglusum var bide kızım olsun isterim valla :)
(5,156 puan) tarafından
Ay inşallah canım inşallah belli olunca haber et olurmu bide bana dua et bebişim olsun diye ☺️❤️
(216 puan) tarafından
Ederm tabu kuzum Rabbım sana da sağlıklı sıhhatli bebis nasip etsin inşallah canm
(5,156 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun kuzum ☺️❤️
0 oy
tarafından
Hiç anlamam keşke anlasam da kendime de tahminde bulunsam ☺️ yarın 19 hafta olacam bakalım doktor söyleyecek mi devlet olunca tereddüt ediyorum söyler mı söylemez mı diye
(216 puan) tarafından
Hakkımızda hayırlısı olsun canm bende anlamam sabahtan beri hep cinsiyet postlarina denk geldim meraktan bende sordum normalde ozeldeki doktorum 12 13 haftalikken söylüyor ama simdi memlekette olduğum için devlete gittim baklm o da daha söylemedi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 23 göst.
28 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (270 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,453 cevap

34,514 kullanıcı

...