+1 oy
2,949 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından
Dünden beri post açıyorum takip edenler bilirler merak eden de çoktu. Bu akşam eşim toplantıya gidicekti dedim bana öyle söylemişti bende takip edecektim ama çok yağmur yağdığı icin bebeğimle gidemedim. Ama eşim toplantıda değilmiş onu öğrendim.  Instagram'da toplantidan fotoğraf paylasmislar eşim yok fotoğrafta normalde olur hep. Mesaj attım cevapta vermedi. Yalan dönüyor artık kesinlikle sanırım gerçekten aldatiliyorum

61 Cevaplar

+5 oy
(25 puan) tarafından
Ay olay çözülunce direk bize haber et çok merak ettim ya
(196 puan) tarafından
Umarım çözülür amabenden bişey kaçmaz
(4,668 puan) tarafından
Biz gözlerimizle şahit oluyoruz valla senden kaçmayacağına, akıllı kadınsın vesselam.
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Canım kalbini ferah tut. Allah yar ve yardımcın olsun❤️
(196 puan) tarafından
Aminnn
+1 oy
(3,950 puan) tarafından
Sakin belli etme canim anladığını farkederse daha dikktali olur
0 oy
tarafından
Ay bısey var kesın ama ıns korktugun degıldır ya
(196 puan) tarafından
İnşallah aradı şimdi toplantidayim diye sessiz sessiz konuşuyor ama gelince öğrenirim konumdan
(13,824 puan) tarafından
Belki resimde yoktur
0 oy
tarafından
Ben olsam yıldırım da caksa gider bakardım iyi sabirliymissin valla inşallah yanilirsin ama inşallah eşin seni aldatmiyordur:(
(196 puan) tarafından
Ne yazikki öyle yapamadım
tarafından
Küçük bebeği var ondan gidememistir çocuğu bırakacak kimse yokmus
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım sen o adrese neden gidiyor kime gidiyor tam öğrenip eline kanıtını alana kadar ses etmeseydin keşke 
(196 puan) tarafından
İlla çıkar ortaya Allah büyük ,d
0 oy
(9,560 puan) tarafından
Atlar taksiyw giderim oraya
0 oy
(25 puan) tarafından
Ay canım benim ya inşallah öyle bişey yoktur. Varsa da ortaya çıkar umarım ona göre bir yol izlersin.
0 oy
(2,062 puan) tarafından

Ver adresi biz basalım:)

Bence içini ferah ttut aldatma olayı yoktur umarım inşallah 

0 oy
(1,072 puan) tarafından
Valla işin ucunda için rahatlicaksa taksi çağırırım içinde oturup beklerdim bebegimle
(3,203 puan) tarafından
5 dakikalık yola 100₺ alıyorlar bi de içinde otursa dusunemiyorum
(1,072 puan) tarafından
Valla isterse 500 alsın sonuçta ya kocasının gerçek yüzünü görecek yada içi rahatlamış bir şekilde eve dönecek
(48,634 puan) tarafından
sanki para havadan yağıyor sizde var mı bakalim parası. hadi parasi var diyelim bakalım cocugu sakin cocuk mu duracak mı takside
0 oy
tarafından
Eğer varsa çıkar ortaya Allah çıkarıyor merak etme bol bol dua et yakalamak için 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Rabbim korktuğuna uğratmasın. 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ayy tvdekiler gibi olmuş kız hani tvdede diyolar ya toplantim var diye inşallah altından kötü şeyler çıkmaz 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Allah Allah bir şey var ama nedir bilmiyorum farklı bir şeyler dönüyor sanki inşallah öyle değildir sen sakin kalıp izlemeye devam et
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bi işler donuyo hadi bakalım insaallah yanılıyorsunuz ama hiç hayra alamet değil bunlar
0 oy
tarafından
Neticeye ulaşana kadar belli etme. Eğer öyle bir şey yapıyorsa elinde sağlam kanıtların olsun ki boşanma aşamasında işine yarasın.
tarafından
Canım bir de eski postlarını okudum sanırım daha önceden de buna benzer bir şey olmuş değil mi ? İş yerinde çalışan bir kızla konuşmuş sanırım. O olayı netleştirdin mi?
(196 puan) tarafından
Benim doğumum çok kötüydü şirketimizde işler çok karışıktı eşimin ailesinde hasta çoktu çok kotu bı dönemdi yani eşim dertleşmek için konuştuklarını söyledi. Kamera kaydından izlediğimde de öyleydi benden gizlemisti yinede. Sonradan kızla da konuştuk o da doğruladı zaten yaptıkta demezler ama elimde aksi yönde kanıt olmadığı için affettim
tarafından
Canım ben asla seni gaza getirmek istemem ama o kızla ilgili olabilir mi yine?
tarafından
Bingooo benimde aklıma o geldi
(196 puan) tarafından
Olabilir o kızdan bir daha hiç haber alamadım çünkü
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Bebeğini birakacak kimse yok muydu canım. Kesin var bir şeyler inşallah yoktur ama haber ver sonuçtan. Uygulamaya senin için girdim merakta bırakma 
(196 puan) tarafından
Bekliyorum hala
0 oy
tarafından
Dunden beri takip ediyorum postlarini insallah korkutugun basina gelmez canim
(196 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(3,203 puan) tarafından
Yaa bak bnde huylandım şimdi, ama ne güzel peşine düşebilme imkanı var elinde birçok insan istesede yapamayabiliyor en azından aklını kemirmez ve şüphelerinden kurtulucaksin.. inşaallah korktuğun bisey olmaz..
(196 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(473 puan) tarafından
Nerede oturuyorsun gidip ben basmak istiyorum orayı şu iş bir çözülse vallahi dert ettim Allah kolaylık versin sana kardeşim.
(830 puan) tarafından
Vallahi bende rahatliycm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 895 göst.
21 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde selinocalan (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 440 göst.
28 Şubat 2021 Aile kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu