0 oy
711 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (367 puan) tarafından
Kizlar merhaba. Bebegkm 6 aylikken ikinciye hamile kaldim.. sizler etrafinizda boyle gorseniz ne dusunursunuz o kisilerle ilgili. Olumlu mu olumsuz mu dusunurdunuz boyle kisa surede ikinciyi yapmalarina

47 Cevaplar

+1 oy
(5,083 puan) tarafından
Demekki kendine güveniyor yapmış derim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kiz senin psikoloji gitmiş valla,şükret baci şükret Rabbım sana 2. Kez o mucizeyi tattirmis...Kimsenin ağzına laf verme,istedim yaptım sizene de bebek de senin hayatta senin kimseyi umursama gebeliği kendine zehir etme
0 oy
tarafından
Herkesin kendi tercihi canım kimseyi ilgilendirmez ki bu konu . Yani ben olumlu olumsuz düşünmem herkesin kendi tercihi 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla ben bi şey düşünmem Hayırlı olsun sağlıkla dünyaya getir derim ne düşüneceğim 
0 oy
(7,824 puan) tarafından
Kimse beni ilgilendirmez bir şey düşünmem 
0 oy
tarafından
Çokk güzelll inşAllah sağlıcakla kucağına alırsınn❤️❤️❤️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️❤️☺️☺️
0 oy
tarafından
Hiçbir şey düşünmem kendine güvenip ikinciyi istiyorsa ne zaman isterse yapar. İnsanlar özgür hayırlısı olsun inşallah derdim
0 oy
tarafından
Bende altı altı buçuk aylıkken hamile kaldım kimene kimseyi ilgilendirmez 
(367 puan) tarafından
Ikinci bebegjn dogdu mu canim
tarafından
Evet şuan 17 aylık
0 oy
(453 puan) tarafından
Ben de 7 aylıkken hamile kalmışım napiyim yani gidiyim aldiriyim mi ikinciyi hem kim ne düşünebilir ki beden senin cocuk senin biri birsey mi dedi de siz böyle bi post açtınız 
(367 puan) tarafından
Ikinci bebegin dogdu mu canim.. millet cok zorlancaksin bedeninde psikolojinde cokecek hayatin bitecek diyor
(453 puan) tarafından
Gul geç canim o diyenlere tmm hersey güllük gülistanlık olmuyor biraz yıpraniyorsun ama hayatın da bitmiyor hele 2.biraz büyüdüğü zaman hiç bir sorun kalmıyor benim kizim 7 aylikti ben hamile kalmışım 2.ogrendigimde 2 aylik olmuştu bile bedenen zorlanma soyle daha bir ameliyattan çıktığın için bi tik ikinci dogumda ağrın biraz fazla oluyor oda eğer sezeryan dogurduysan normal doğum da bi sıkıntı olmuyo psikolojik olarakta biraz ilk bebeğin seni zorluyo ilgi istediği için onunla ilgilenmek istiyorsun ama küçük daha çok bakıma muhtaç olduğu için küçüğü seçmek zorunda kalıyorsun o biraz zorliyo evlat arasi tercih yapmak ii hissettirmiyo geçici bi durum ama benim kizim suan 21 aylik oğlumda 6 aylik zor günlerim gecti gitti şimdi birlikte oyun oynuyorlar küçük yeni yeni etrafa tepki veriyor ablasıyla yatıp oynasiyo sen takma kafana böyle şeyler hersey geçici de çok güzel olacak de ve bebeklerine odaklan konuşanda konuşsun duyma
(12 puan) tarafından
Büyük 23 aylık  küçük 5 aylık ahh ahh aynı kaderi paylaşmışız
0 oy
(12 puan) tarafından
Kızım 9 aylıkken hamile kaldım bende kimileri çok erken zor olur dedi kimileri iyi etmişsin ikisi birden aradan çıkar arkadaş gibi olur dedi... Benim umrumda olmadi... olan olmuş hayırlı olsun
(12 puan) tarafından
5 aylik oldu bile
(367 puan) tarafından
Masallah.. cok zorlandin mi ikisini bir buyuturken canim. Bana tavsiye verir misin cnku dger bebegimde daha kucuk ve etrafkmdaki herkes beden ve psikolojik olarak cokecegimi hayatimn bitecegni syluyr
(12 puan) tarafından
Ahh canım ne bakıyorsun millete destek olabilecek varsa sadece destek olsunlar olumsuz eleştiri yapmasınlar... Doğruyu söylemek gerekirse çok zor ama şükür bi şekilde yuvarlanıp gidiyoruz... Eşin destek oluyor mu sana
(367 puan) tarafından
Evet oluyor ama baska kimsem yok ailemden uzaktaym
(12 puan) tarafından
Eşinde destekcinmis korkma Allah dağına göre kar verirmiş... Ikisi de küçük olduğu için suçluluk duygusu hissediyorsun uykusuz yorgun oluyorsun evde her işin yarım kalıyor ama bi süre sonra bos veriyorsun  çocukların bir gülümsemesi bir bakışı herşeyi alıp götürüyor...
0 oy
(351 puan) tarafından
Doğuracak olan bakacak olan maddi manevi ilgilenecek olan sensin kime ne demek düşer demekki Allah bu zamana takdir etmiş h kimseye kulak asma Rabbim sağ sağlim hayırlısıyla Kucağınıza almak nasip etsin en önemlisi o 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Aynısı başıma geldiği için asla olumsuz düşünmem banada saçma sapan yorumlar şakalar yapan oluyo sinir oluyorum kimseyi ilgilendirmez bu bakacak olan benim 
0 oy
(2,697 puan) tarafından
2 görümcem de öyle kaldı hicbirsey dusunmedim olabilir nasip bize hayırlı olsun demek düşer 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Bn yasadım yok boyle yok soyle bı suru laf soyledıler yok dpgurunca olurmusum yok boyle ben takmadım canım sonucta ben cekicem ben yorulucam ben uyuku sz kalcam ama bı sure sonra hersey yoluna gircek sukurler olsun ki Rabbım bana ıkı tane melek gonderdi gerısı boss
0 oy
(13,748 puan) tarafından
Kime ne be..

Hele bı laf etsinler yirtarim.

Sen de yırt 
(4,426 puan) tarafından
Sen sus
(13,748 puan) tarafından
:D sstm tmm tmm :D
(4,426 puan) tarafından
")))) aferim  ⚘⚘⚘
0 oy
(4,292 puan) tarafından
Bebegi emiyorsa cok üzülürüm bide anne sezeryan doğum yapmissa ilkini süre olarak kısa olacagi için tedirgin olurdum sagligindan
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yani bir şey düşünmem herhalde ama allah yardım etsin çocuk büyütmek çok zor derim ") ama ikiz gibi de birden buyur çıkarlar iyi olur
0 oy
(830 puan) tarafından
Kız ne düşüncem kendi karar vermiş yapmış derim 
0 oy
tarafından
Milletin ne dediği umrunda olmasın senin hayatın senin kararın hayırlı olsun 
0 oy
(736 puan) tarafından
Herkesin kendi kararı saygı duyarım. Sağlıkla gelsn

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 19 göst.