0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (1,613 puan) tarafından
Kızlar yarindan itibaren evime geçiyorum inşAllah annemlerdeydim küçüyüm 10 günlük büyük 1 yaşına yeni girdi . Benim gibi olanlar nasıl yatisiyorsunuz nnasııl oluyo ilk zamanlar cokmu zorlu gün bekliyo beni , korkutuyo beni bundan sornaki günler

11 Cevaplar

0 oy
(10,386 puan) tarafından
Uzgunum ama çok önü açık gunler beklemiyo :) ama sen kaynanayla yasamiyomuydun
(1,613 puan) tarafından
Evet kvla yasiyorum canim zaten yardimimfilan yok onun tek bakacak gibi olacam
-Reklam-
0 oy
(5,184 puan) tarafından

17 ay araları

Yani tabiki ilk zamanlar zor ama geçiyor düzeliyor

Biraz zaman gerekiyor sadede

Ve en önemlisi de desteği lazım :)

0 oy
(880 puan) tarafından
Ahhh ahhh şimdi tadını cıkar hele o küçügü buyusn sınır krızlerıne sac basını yollarsn ben ne halt ettımde  dogurdum ne acelem vardı sankı b.okuu yedım dıye cunku ben yedım  kafamı vuruyorum duvardan duvara 
(1,613 puan) tarafından
Kizçe korkutma yaa gerçekden kolay olan şimdili zamanlarımı? Of of burda herles bakiyo diye oek zorluk bilmiyordum yarindan itibaren eşimi boğacam
0 oy
(3,016 puan) tarafından
Hahha yaşayıp öğreneceksin canım ikiside bebek daha bilemedim 
0 oy
(91 puan) tarafından
En küçüklerin arası 2.5 yas ama zorlanıyorum Allah yardımcın olsun bacım 
(1,613 puan) tarafından
Hepimixin amin canim cok cokmu zor. Kendinmi istedin
(91 puan) tarafından
Kaza ile oldu yoksa büyük ve ortanca kızımın arasında 5 yas var zorlanmadım hiç.  Sen isteyerekmi yaptin
0 oy
tarafından
Benimkilern arası 3yas oluyor canım daha doğmadı ama 
0 oy
(12,946 puan) tarafından
Kiz 20 aylık küçük kırkı çıkacak yarın. Odaları ayrı 
(1,613 puan) tarafından
Zorlaniyomusun peki
(12,946 puan) tarafından
Kızın bana zararı yok saatında odasında uyur yemeğini verdımmi tamam oynar oyalanır
Oğlan kolik çıktı hep ıkınma halınde uyku nerdeyse sıfır. Bazen odası ayrı olmasına rağmen uyandırıyor kızı. Kafana takma kendi kendine düzen oluşuyormuş
0 oy
(84 puan) tarafından
Vala benim iki yas var aralarinda baslarda cok zorlandim suan gayet guzel
0 oy
(716 puan) tarafından
Benim biri 4 diğeri 3 ilk başta zorlandım ama şuan sürekli saç başa olsa da çok iyi anlaşıyorlar 
(1,613 puan) tarafından
Yaa... Bu ilk zamanlar hemen geçmesini oye istyorumki , yasarken insan sanki zaman durmus gibi geliyo
0 oy
(322 puan) tarafından
Yengem öyle ilki on aylıkken hamile kaldı 1.5 yaşındaydı ilk yiğenciğim ikinci geldi şimdi ikinci 1.5 yaşında 3. Geliyor 4-5 ayı felan kaldı sanırsam 

İlk tecrübesinde ölü gibi geziyordu gece ikisinide birlikte uyanınca birde annesi karşısında oturuyordu annem de birlikte oturuyorlardı sabahları yine iyiydi ama geceleri onun için kabus gibi oluyordu ikinci biraz büyüyünce rahatladı sende rahatlarsın azıcık büyük olan birşeylerden anlamaya dur'u yapmayı yemek yemeyi kendi başına halledince rahatlarsın
(1,613 puan) tarafından
Oyy bu zaman oyle yavas gececekki simdi benim için
(322 puan) tarafından
Allah peygamber sabrı versin bacım:)
0 oy
(6,712 puan) tarafından
Yani benim bebeğim ayaklanmaya başladıktan sonra çok tehlikeli olmaya başladı sürekli peşindeyim sende böyle olur musun bilmem. Eğer hareketliyse işin baya zor. Hakikaten üst üste olmuş isteyerek mi oldu :)
(1,613 puan) tarafından
Eşim yuzunden ben istemiyordum korunamadım , ama varligina çox şükür. 3de istyordu Ama artık dükan kapalı:D
(6,712 puan) tarafından
Olsun canım beraber büyürler zorluğu birlikte çıkar. Yaşın kaç üçüncü de olur gençsen ve çalışma hayatın yoksa neden olmasın

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 866 göst.
0 oy
0 cevap 19 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Dilaraecrin (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
0 oy
47 cevap 713 göst.
11 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu

385,405 soru

11,524,815 cevap

35,192 kullanıcı

...