0 oy
283 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından
Günaydın hanımlar biz İstanbuldan Trabzona taşındık evimiz hazır olmadığı için yani elektrik doğalgazı yok onu bekliyoruz şimdilik eltimin yanında kalıyoruz ama 2 hafta oldu bugün yarın derken çocukla perişan oldum rahat edemiyorum eşim çalışmak için il dışına gidiyor o da 2 haftadır yok inanın daha çok zorlanıyorum çok bunaldım sıkıldım evde iki tane kedi alerjim var evin her tarafı kedi tüyü rahat edemiyorum çok bunaldım o yüzden yazmak istedim Böyle

10 Cevaplar

+1 oy
(2,534 puan) tarafından
Başkasının evinde bu kadar uzun kalmak haklısın kim olsa bunalır sıkılır ama yapacak bişey yok mecbursan sabret ne zaman açılacak elektrik doğalgaz 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Neden 2 hafta sürdü ki anlamadım canım. 

6 ay önce bizde şehir dışından ev taşıdık ve doğalgaz elektrik su 2 gün içerisinde hepsi açılmış oldu. 2 hafta çok mümkün değil yani. Artık internet bile bir haftada bağlanıyor.

0 oy
tarafından
Eltinizde sıkiılmistir belki onunda.duzeni bozulmus sonucta insalalh hemen evine gecersiniz
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sen bu kadar rahatsızsan eltini düşünmek bile istemiyorum kuzum 

Ne zaman bitecek ki bu tadilat
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Bide eltini düşün onunda durumu zor 
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Kalanada zor ev sahibine de inşaAllah hemen açılır ev düzeldiyse gidip kalsan olmaz mı tüp alıp işini görürsün açılana kadar mumla idare et
0 oy
(657 puan) tarafından
Bu şekilde kalmayı da, kalanı da sevmem... En başta ev sahibi şuan fedakarlık ediyor. Bunalmaya pek hakkın yok gibi.
(82 puan) tarafından
Ben çok meraklıyım dmi kalmaya öyle Bi yazmışsınız ki eltimşuan hiçte rahatsız değil bunalan benim
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Inan eltin dahada cok bunalmistir
0 oy
tarafından
Eminim eltinde rahatsızdir neden bu kadar uzun sürüyor doğalgaz elektrik iki günde yapılır normalde
0 oy
tarafından
Elektirik açmak 2 hafta sürmez aslında ben 1 gün bile kalmam eltimin evinde 
(82 puan) tarafından
Sorma cnm öyle çok bunaldım ki patlamak üzereyim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 348 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 233 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Adalett (57 puan) tarafından soruldu