0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Ya kızlar temiz aileye uygun sahili karisik sakin olan bi yer var mi antalya ya da mugla da lütfen giden varsa önerebilir mi acil

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Antalya manavgata gittik canım güzeldi aile yeri tam 
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bodrum bitez her sene giderdiz çok sakin aileye uygun kimse kimseye dönüp bakmaz. Geçen sene ve bu sene gidemedik oğlum kucuk olduğu için yakin yerleri tercih ettik annemgil yarin biteze gidecekler. Yani memnun kalirsin bodrum bitezden
(1,075 puan) tarafından
Var mi orada kalacak önerdiginiz otel adi vs canm
(1,403 puan) tarafından
var canim biz hep buraya gidiyoruz sunset otel. Hem apart kismi var hemde otel kismi var gayet nezih ve cool biyer
Birde keskin apart var burasida ev denize 2 dakika yurume mesafesinde buraya kuzenlerimle gittiğimizde kalmistik bildiğin ev burasi :)

Şiddetle bitezi tavsiye ediyorum denizi cocuklu ailelere göre git git boyunu aşmiyo çok dingin berrak bakmani ve değerlendirmeni tavsiye ederim
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Kesnlkle bodrum bitez bu yaz gittik hayran kaldm çk beğendim 
(1,075 puan) tarafından
Sahili nasil.muhafazakar kesime uygun mu canm
0 oy
tarafından
Antalyalıyım, bu yaz da Muğla’daydım canım. Bodrum’da bir otelde kaldık, bizim beach otele aitti o yüzden hep oraya gittik ama Bitez Plajı da gayet iyiymiş. Antalya’da da Konyaaltı ve Lara Plajları’nı tavsiye ederim. Konyaaltı biraz kalabalık oluyor Lara daha iyi olur. Konyaaltı taş plaj bu arada, Lara kum plaj. Kundu tarafına gidebilirsiniz, daha sakin. Bayanlar olarak gidecekseniz Sarısu Plajı’nı tavsiye ediyorum. 
(1,075 puan) tarafından
Bu bitez plaji nasil muhafazakar kesime uygun mu canm bir de kaldiginiz yeri önerir misn
tarafından
Muhafazakar kesime uygun mu bilemem. Biz Gümbet’te kaldık, oranın muhafazakar kesime uygun olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim ama :D Kaldığımız otel her şey dahil gayet güzel bir oteldi ama dediğim gibi Gümbet Bodrum’un en muhafazakar olmayan yeri.
0 oy
(403 puan) tarafından
Muğla Köyceğiz harika bir yer aile yeri

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
9 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
13 Eylül 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Kelebekkk (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 161 göst.
13 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde zmrt_ (1,621 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...