0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Selam kizlarr 24 haftalik hamileyim birde 2 yaşına yeni giren bi oglum var surekli yanimda uyur normalde ama geceleri salona uyumak istiyor onu oraya yatirip yatak odasina geciyorum dun gece ise surekli oglumun sesini duydum eminim uykumdan uyanip bakiyorum yanina gidip çocuk misil misil uyuyor anlam veremedim sonra uyuya kalmisim ruyamda dogum yapicam ama doktorum bir sorun cikti sen sezeryan dogum yapamassin diyor bende nasil ya diyorum seni normale alicaz diyor ben basliyorum aglamaya ama ben hic normal dogum yapmadim ki diyerek agliyorum uyandigimda gozumden yas gelmisti cok etkilendim insallah dogum yapicagim gun bir sorun cikmaz hamilelikte bu korkutucu ruyalar normalmi yada bir sorun cikicak da onun habercisimidir sizce kizlar

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aklına kötü şeyler getirme inşallah birşey olmaz Allahın izni ile 
tarafından
Allah razi olsun cnm insallah dedigin gibi bir sorun cikmaz birtanem <3
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Dün dolunay var di herkes korkuları ile ve bilinç altı ile rüya aleminde yüzleşti ") bunlar tamamen bilinç altının oyunları canım çok dikkate alma hayirla kavuz yavruna inşallah 
(7,248 puan) tarafından
Yaa bende bebek dogurdum tek basima dolunay etkisi demekki korkulu ruyam
tarafından
Aaa ciddenmi ben sok
(4,426 puan) tarafından
Aynen dolunayın etkisi astrologlar daha detaylı açıklıyor aslında işte burç evleri korku evi tutulmalar dolunay hangi evleri etkiler falan ") ama benim ki saca bilgin dolunalar her zaman korku evini tetikler
tarafından
Karisik seyler ama mantikli buluyorum
0 oy
(448 puan) tarafından
Seytan hamile kadina vesvese verir ki şükrü  unutsun da kaygilara dalsin buda onlardan biri emin ol ... eger ALLAH c.c  jstemezse yaprak kimildamaz.. ama  isterse   rüzgar  bile saksı  düşürür  kafana oracikda can verirsin .. ruyalar gaflete de düşürür  hamile oldugun ickn her türlü  dusunmen  cok normal canim bende diyorum ya sezeryanda ölürsem  insan düşünüyor  ama kafani dagit ve aklina takma 
tarafından
Allah razi olsun cnm cok dogru diyorsun<3
(448 puan) tarafından
Aminn senden de canım
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Bol bol dua oku ve dinle canm allahin izniyle bisey olmz sağlıkla al kucağına canm
tarafından
Allah razi olsun cnm dedigini yapicm
0 oy
(2,062 puan) tarafından
İnşallah kolayca doğum yaparsınız.

Da oğlunuz kendi kendine mi uyuyor birde ayayhkta mi sallyosunuz.

Ve şimdi tek uyudu ya gece bir yere çarpar mı diye korkuyorum ben hala ya aynı yanımda yerde uyuoz ikimz
tarafından
Allah razi olsun cnm kendi kendine uyuyor gidip istedigi yere yatiyor sutunu icerken uyuya kaliyor gecede beni buluyor sarilarak yatiyor bana ;))
(2,062 puan) tarafından
Canım benim ya maşallah çok tatlı uyku eğitimi mi aldinz
0 oy
tarafından
Bnde norml doğum u buyutmstum her gece kabus goruyodum 
tarafından
Hahsha cnm sezeryandan sonra normal dogum sansi daha az ya bende o yuzden cok etkilendm
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Yok kuzum piskolojik. Bende hep dogum yapana kadar ruyamda sancım geliyor hastahameye gidiyoruz dr bana normal yapman lazım baslamış dogum diyor. Dogana kadar boyle gördüm. Bende kalp rahatsızşıgı var normal yapmam tehlikeliydi. Pskolojik bunlar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 134 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sunshine (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 159 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 780 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,699 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 136 göst.