+1 oy
1,255 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından

Arkadaşlar arkadaşım çok samimiyiz yıllardır görücü usulü ile evlendi 3 çocuğu var ama esini seviyor evine bakıyor düzgün bir insan esim kocasıyla arkadaş aynı yerde çalışıyor bugün konu açılınca 6. 7 yıldır bir kadınla ilişkisi var onu işten alıyor eve bırakıyor onu sevdiğini demiş eşime 

Kocamda ben uyardım evine ailene bak yanlış yoldaşın diye eşime laf söylemiş 

Sizce bunu arkadaşıma söylesem mi sonuçta gerçek dostuysam demem gerekmez mi ...? 

Çok üzülüyorum Rabbim kesenin başına vermesin 

43 Cevaplar

+8 oy
(362 puan) tarafından
Şimdi bana dokunmayan yilancilar gelmeden yazayım arkadaşımsa zaten ikilemde kalmam onu kandıran başkasından gelen serefsizden kurtarırım ortada bir yuva da yokki zaten kandırılan kocasının utuledigi gömleği ile başkasının koynunda zevke düşmüş bir gereksiz var ve o kişinin hayatlarından atılması gerekiyor bilipte susan dilsiz şeytandır söylerim kanıt toplatir fonuna kadar mahkemede aldırır dimdizlak kendisine layık olan yolluya teslim ederim kadının gücünü gösteririm insana saygı onun kadınlık degerinin korunmasından geçer 
(283 puan) tarafından
Bir sürü+++++++ helal olsun içimden geçenleri yazmışsınız
(381 puan) tarafından
Arti sana canım
(362 puan) tarafından
Sağolun kızlar Türkiye'de kanunları çok iyi bilmek gerekiyor zina suç değil ama kişilik hakkına zarar gibi şeylerden iyi bir avukat ile halledilir belki tövbe eder ama karısına karşı kul hakkı denen birşey var rabbim kimseyi böyle kötü insanlar ile sınamasın kavga olur ailede ama bu bambaşka Allah korusun bu tipler karısını evladına AIDS bile bulastiriyor hayatını adadigin kişi hayatinin bitimi de olabiliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesin bilgi aldatıyormuş ben olsam söylerdim senin bildiğinide öğrense ilerde hani dosttuk der
(220 puan) tarafından
Kadın çok saf iyi niyetli bilmiyorum kıyamıyorum çocukları var
tarafından
Senin bildiğini bilse mahfolucak birde öyle düşün sana demez mi biliyordunda beni sa.lak yerine koydun sen söyleme haberci gönder mektup yaz yada kapıya kağıt yapıştır kocan seni aldatıyor gibi başka yol bul
(220 puan) tarafından
Mantıklı
0 oy
tarafından
Somut kanıt varsa söyle yoksa kulaktan duyma bişeyse söyleme sonra sen kötü olursun 
(220 puan) tarafından
Eşime kadının resmini aldığı hediyeyi göstermiş onu işten almaya gidiyorum demiş
tarafından
Çok zor bir durum ya ne diyeceğimi bilemiyorum canım Allah yardımcısı olsun arkadaşının
(2,504 puan) tarafından
Bu ne rahatlık be. Adam da zaten karım duyar mı öğrenir mi korkusu yok gibi zaten. Karısı içine atıp da evliliğini devam ettirecek birii değilse söyle bence.
0 oy
(802 puan) tarafından
Bence baska kocasini dondurmeye calisin istemiyorsa bosansin gunahina girmesin kadinin. baktin olmuyor iki taraftanda vazgecmiyor karaktersiz sahis arkadasina soyle 
(220 puan) tarafından
Adam ben severek evlenmedim demiş bosanmiyorda
(802 puan) tarafından
O zaman niye evlenip arkadasinin gunahina girmis s.refsiz? Sevmedigi insandan cocugu nasil yapmiş boylesinin agzini burnunu kircaksin
0 oy
tarafından
Kocanın başı belaya girebilir canim sen eşine söyledin oda benim eşime söyledi diyip tatsızlık çıkar
(220 puan) tarafından
Ben eşime dedim soylucem diye sen kötü olma dedi
0 oy
(236 puan) tarafından
Söylemen gerek canım aynı şey senin başına gelse sen ona söylemesen başkasından duysa senin bildiğin halde güveni sarsılır evlilik bu kolay birşey değil ki 
0 oy
tarafından
Ben olsam söylerim dostumun bile bile aldatıldığını saklamam yanlış olur 
0 oy
(6,356 puan) tarafından
Kesinlikle söylemelisiniz. 
0 oy
tarafından
Hiç karışma canim barisirlar sonra sen kötü olursun 
(220 puan) tarafından
Yıllardır böyleymiş eşime ben severek evlenmedim demiş bosanmıyorda
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Kesin elinde kanıtın yoksa söyleme yani arkadaşına diceksen kanıt ile sun ona 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben olsam karısmam kuzum cunku yarın onlar ıyı olur sen kotu olur bırak kendi gorsun ve cok soylemek istersen de Baska bı yol bul 
0 oy
(7,650 puan) tarafından
Valla hi bu konu cok alengirli soylemem ben ya cunku iftira bile atabilir boyleleri sende gozu mu var der karisina yalan soyledini bile soyler esinin 7 yil diorsun uzun birsure bu zamana kadar cikmaliydi ortaya esinde bence bidaha gorusmesin o adamla 
(220 puan) tarafından
Haklısın bende öyle düşündüm
(127 puan) tarafından
Helal artiiii++++++++++
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Arkadaşınızın kocasına bi sorun başkasıyla ilişkisi olduğu halde neden evli kalmaya devam ediyor.  Ve sizin eşine söyleyeceğini düşünmeden eşinize nasıl demiş aldattığını.  Bence bi bunu da düşünün.  Kadından ayrılsın diğer kişiyle birlikteyse söyleyin arkadaşı olarak ya ayrılsın ya da diğer kadınla ilişkisini kessin 
0 oy
(10,947 puan) tarafından
Bunu direk arkadadına degil rkadasınınnailesine anne babasına soyleyin. Durum boyleykrn boyle diye. Onlar baksın caresine. Haksızlık ve yapılan günah karsısında sussan dilsiz seytandır. Yapmayon ortak oluptansizde o gunaha istirak etmeyin. Kocanla konus ama onunda onayını al senin yuvanda zarar görmesin 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah ıslah etsin şu mübarek günde 

Kadın bunu hazmedebilecek durumdaysa ve öğrendiğinde kendi hayatını kurabilecek durumdaysa söyleyebilirsin tatlım ancak
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ya kadın nasıl tepki verir o da önemli 5 6 yıl aldatılmış farkına varmamak da ne bileyim hani bazı kadınlar var bu durumu kabullenip hayatına devam ediyor öyle bi şey de olabilir kadın sana ne tepki verir bilinmez her şeyi göze alıyorsan söyle ben olsam böyle bi şeyin bana söylenilmesini isterdim 
0 oy
tarafından
Ben söylemem eşimde böyle bir şey yapsa kimsenin söylemesini istemem net
0 oy
(873 puan) tarafından
Ben olsam söylemem canım 3 cocukla kadının gidecek bi yeri yoksa senı her gördüğünde kendını kötü hissedecek. Ya da barışacaklar siz kötü olursunuz bu devirde. bırak adam ailesine bakıyorsa kadın kendı öğrenene kadar deme. 
0 oy
(726 puan) tarafından
Söyleme bence gerek yok huzursuz olurlar yuvaları dağılır olan olmuş kendi zamanla öğrenirse oda onlara kalmış artık 
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Çok zor Bi durum ben bilemedim arkadaşın adına çok üzüldüm Rabbim hidayet versin eşine doğru yolu göstersin karısına dönsün 3 evlat var bilemedim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 265 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,077 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 449 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,289 göst.
0 oy
15 cevap 298 göst.

380,040 soru