0 oy
213 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (506 puan) tarafından
Selam kızlar. Gece uykusu gündüze göre var gündüz kesinlikle hiç yatmıyor elektrik süpürgesi sesine uyutuyorum bu aralar gündüz biraz uykusu uzadı yaptigim doğru mu gece açmıyorum ama gündüz açıyorum 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bizimki de bu uygulamanin anne karni sesiyle uyuyor. 16 aylik. Gunduz ortam sesi varken aciyorum dalinca kapatiyorum. Gece de daldigi an kapiyorum.
(506 puan) tarafından
Gündüz sesi açıyorum yarım saat falan daha fazla yatıyor ama gece pek açmıyorum bazen zor dalınca aciyorum sonra kapatıyorum gündüz kapatınca uyanıyor ama gece uyuyor kapatınca kalkmıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasıl uyuyorsa uyusun anne karnındaki sese benziyor diyorlar ondan uyuo olabilir sıkıntı olmaz:)
(506 puan) tarafından
Herkes gülüyor bize dalga geçiyorlar bi yere gidince normal de yarım saat uyur sesi açınca yine 1 saat uyuyor ben onun için uyusun dinlesin yoksa ağlıyor mızmız oluyor
tarafından
Gulsunler nolcak demek bulamiolar sesin o sese benzediğini sende söylersin:) huysuz olmasından iyidir
(506 puan) tarafından
Sen alistirdin diyor rezil olursun her yerde diyorlar
tarafından
Ya zaten çocuğu uyuttugun yer tanıdık yerler olur hafif de ses kisarsan bişi olmaz
 Benimde pis pis ile uyuyor hani gündüz. Biraz durulursa ninni flan açarsın az daha büyüyünce de hiç gerek kalmıyor Zaten
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Canım beyaz gürültü var YouTube da onu ac zaten anne karninda en yakın ses bu zarari olmaz kulağına çok dayama 
(506 puan) tarafından
YouTube telefonuma indirmişim açıyorum gündüz kapatınca uyanıyor ama gece uyuyor kapatıyoruk kalkmıyor
(6,361 puan) tarafından
Benim bebegimde aynı gündüz onunla yatar gece açmama gerek kalmıyor emip yatıyor. Hiç açma gece alismasin.
(506 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(830 puan) tarafından
Ben hiç alıştırmadm valla bilemiyorum ama ben uyurken sessiz sakin ortamda uyutup dinlemesini tercih ederim Normalde süpürgem de iyidir ama Temizlik yaparken bile basım şişiyor keza fön Makinesi seside aynı şekilde böyle gürültü çıkaran ortamda uyumak imkansız ya beyin dinlenmiyor ki eşimde oğlumda bende anca sessizlik olucak o şekilde uyuruz 
(506 puan) tarafından
Telefondan aciyorum gündüz yoksa uyumuyor hiç gece açmıyorum ama
(6,361 puan) tarafından
Bence sese alışmalı
(506 puan) tarafından
Normal sese kızımda yatmiyor ki zaten fon elektrik süpürgesi sesine falan yatıyor
(830 puan) tarafından
3 yaşında valla hiç zorlanmadm bu saatten sonrada böyle devam eder
(6,361 puan) tarafından
He büyükmüş zaten sizin ki
0 oy
(119 puan) tarafından
sence doğru mu cnm?
0 oy
tarafından
Ben huzursuz yada uykuya dalmak istediğinde hep açıyorum doktorlar da açın diyör zaten 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Telden acıyosun ınsallah:))o ladr elektrıgı boşa yakma.kolık bebek belliki bi zararı olmaz aksınr cocuk kendını huzurlu hıssedıyordur
(506 puan) tarafından
Tabiki telefon canimm
(2,705 puan) tarafından
Normal ıyı yapıyosun annesı
0 oy
(763 puan) tarafından
Valla kızım bugün 1 aylık oldu normalde bu saatlerde uyanık olurdu yemek yiyemezdim hatta müzik açtım dinledi baya bende o sıra yemek yedim hamileyken ben baya müzik dinlerdim yatarken kulaklıkta yada bulaşık fln yıkarken normal açar çalardı 
0 oy
(913 puan) tarafından
Valla benbuyuk kizima  baya actm kizima hatta öyle ki benle esimde alistk uykumuz gelmeyince esim süpürgeyi ac uyuyalim der bebem suan 48 günlük ara sira aciyorm durmayinca
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bende dinlettim bı kaç ay. Nolacak canim sanki
0 oy
tarafından
Ben de elektrik süpürgesi sesine uyuttum hep 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Şuan bu posta yazarken telefonumda süpürge sesi açık olması peki :D oğlum 4 aylık olmak üzere bende ilk haftadan beri açıyorum sakinlesiyor bazen ne kucakta ne memede ne sallayınca asla durmuyor katılıyor süpürge sesi açıyorum sakinlestirip sonra sallıyorum uyuyor hemen. Bence zararı olmaz.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
20 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 119 göst.
9 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fairy.han (5,558 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 120 göst.
6 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...