0 oy
380 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (58 puan) tarafından
Araba sürmek zor mu? 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kaza yapmadık ama kaza yapan herkes bizim yolumuzu tutuyor :Deşim kaportacı kazalı arabaları tamir ediyor ❤️☺️☺️

-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Çok istiyorum bende ama bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Hayır gayet kolay özellikle otomatik vites ise oyuncak araba sürer gibi olursunuz 
(6,441 puan) tarafından
Ya eşim şimdi otomatik alıcak sende kullanırsın diye dedi vitesliyi kullanabiliyorum ama öyle çok değil uzun biraz araba korkuyordum park yapmaya çalışırken yada köşe dönerken
 bu hatcback
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Aktif sürüyorum canım kendi hatamdan kaza yapmadım ama bana çarptılar 

Bence kolay sürmek 
0 oy
(966 puan) tarafından
Ehliyet alma sürecindeyim.direksiyon derslerim var şuan 
(1,048 puan) tarafından
Bişey soracam canım diploma istiyorlar mı istiyorlarsa kaçıncı sınıf kadar ben 5.sınıf terk
(800 puan) tarafından
Hayır gerek yok
tarafından
Evet en az ilkokul mezunu olmalı. Belli belge ve şartları var tabi ki.
0 oy
(1,223 puan) tarafından
2 kez sürdüm denedim de cesaretim yok sanirim kaldi oylr
0 oy
(736 puan) tarafından
Ehliyetim olmadan sürüyorum:d napalim.bu kadar pahalandirmicaklardi ehliyetiydi kursuydu bi dunya para. 
0 oy
tarafından
Zor değil. Dikkat istiyor 
tarafından
Hafizim naberrr
tarafından
İyide aşkım senden naber ❤️☺️
tarafından
İyidir beybisiu
0 oy
(13,821 puan) tarafından

On seneyi geçti alalı ama unuttum en kısa zamanda tekrar öğrenmek istiyorum:Desime de söyledim öğreneyim de az gezelim çocuklarımla sen iste de olsan sorun olmaz dedim kendi ayağima Skcam yani dedi:D

0 oy
tarafından
Ehliyetim var aktif kullanirim uzun yol sehir ici hakimim.

Araba kullanmak biraz yatkinlik meselesi, bi kere yatkin olacaksin. Oyle cok panik bi tip olmayacaksin. Hizli karar verebilen refleksleri iyi biri olman gerek. Cogu zaman ayni anda birden cok seye odaklanabiliyor olman gerekebilir. Yoksa trafik altinda araba ama sokagin kosesini donemeyen tiplerle dolu. Ehliyeti herkese veriyolar ama dogru duzgun kullanmak icin daha fazlasi gerek.
0 oy
(13,861 puan) tarafından
Daha çok taze 1 hafta bile olmadi alali. Allah kazasiz kullanmayi nasip eder inşallah. 
(1,048 puan) tarafından
Alırken diploma istediler mi canım veya kaça kadar diploma istiyorlar
(13,861 puan) tarafından
Istediler canim. Ilkokul diplomasi yeterli sanirim.
0 oy
(520 puan) tarafından
Yıllardır aktif olarak kullanırım şehirici sehirlerarasi cok şükür bugüne kadar bir kazam olmadı. Ama adı üstünde kazadir heran hepimizin başına gelebilir 
0 oy
tarafından
Youtubeda ümmet taşçı var onun videoları izle..ben de heveslendim geçen hafta arabanın koltuğuna geçtim.eşim kaportacı yapar kaza sorun değil o konuda ama birine çarparım sakat klır yada ölür diye de korkarım 
0 oy
tarafından
kolay degil otomatik ehliyetim var.. eger heyecanliysan zor ama degilsen cok zevkli. ben 3 yil oldu alali bir yildir kullaniyorum ama cocugu okula birak gel derken daha cozdum fakat uzak alanlara cikmadim bebek de var hakim olmak zor oluyor..
0 oy
(3,345 puan) tarafından
Oğlum 1.5 yaşında iken hastaneye giderken çok erken kalkmıştık köyden geliyorduk dereye uçtuk 

Allah kimseye kaza yüzü göstermesin 
0 oy
tarafından
Ehliyetim var ama sürmeyi unuttum :) 
0 oy
tarafından
Valla kuzum benim var sürüyordum 2 yıl önce eşim ehliyeti kaptırınca ben kullanmak zorunda kaldım şehirler arası gidiyorum ama şehir içi yapamıyorum maalesef alırsan ehliyet aktif bir şekilde kullanmaya devam et sonra cesaret kalmıyor 
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Bekarlığımdan bu yana tam 8 kaza yaptım. Ağaca çöp konteynırına çarptığıklarım da sahil polis çevirmesinde durmak yerine polis arabasının arkasına vurmuşluğum da var rabbim korudu hepsinde böyle böyle öğrendim oğlum doğdu 3 yaşında maşallah diyim değil kaza yapmak arabayı çizdirmedim bile akrabalar da ailem de hayret ediyor sanırım oğlum olunca dikkatli kullanmaya başladım 
0 oy
tarafından
Arabayla kaza yaptım 2 ay sonra ehliyet aldım 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kaza ceza ne ararsan var bende malesef

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 132 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 292 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 555 göst.
17 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem bolatat (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 500 göst.

379,686 soru

11,365,773 cevap

34,845 kullanıcı

...