0 oy
594 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
İnsanlarin kalbini kırmadan nasıl konuşabilirim ya hep susuyorum kendimi kötü hissediyorum örneğin kızım var görümcem 15 yaşında raaht durmuo gelip gidip çocuğu korkutan sesler çıkarıo bıraktım iki dk bir geldim çocuğa pompalamasyon diyo terbiyesiz ne dicemj şaşırdım bıktım artık ya 

15 Cevaplar

+11 oy
(301 puan) tarafından
Anladigi dilden konus. Sana bi tokatmasyon, duvara çarpmasyon, ağzını toplamasyon de 
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah yarıldımnmmm:D
(1,131 puan) tarafından
Ahahahah sesli güldüm:))))))
(2,097 puan) tarafından
Süpersinn yaaa :)))))
tarafından
Aferin kizzz sanaaa
(301 puan) tarafından
:D :D :D
-Reklam-
+1 oy
(606 puan) tarafından
Valla yeri gelince kıracaksın yoksa tepene çıkıyor herkes kimse evladından ve senden önemli değil
(117 puan) tarafından
Evet çocuk benim nereye gidersen git dedi gece yarısı kovdu çocuğu bırakamıyorum nasıl birakicam mahvetti bunlar beni nolur akıl verin yalvarırım emziriyorum sigaraya başladım vicdan azabı çekiyorum ya psikolojim iyice bozuluo
(606 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ya eğer aşila bilecek sorunlar varsa aranızda düzeltmeye ćalışın yavru ne anasız oluyo ne babasız
(117 puan) tarafından
İşte bu yüzden sabrediyorum Allah büyük ne diyim ki :(
(140 puan) tarafından
İşte sıkıntı eşinde eşin onların yanında sana değer verse onlarda verirdi herşey eşte bitiyor
(117 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Sana bi çakmasyon yaparım,ağzın burnun yer değiştirir de. Düzgün konuş de. 
(117 puan) tarafından
Diyemiyorum işte bıktım artık bunlardan
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Pompalamasyon mu :D ay güldüm ama gerçekten sinir bozucu bu zamandaki ergenler
tarafından
Bu benim misyon ( diyar pala ) xjzjjzzj
(1,371 puan) tarafından
Ay iğrenç şarkı ya o dhdjdh
(117 puan) tarafından
Terbiyesizlsr ya
(7,673 puan) tarafından
Ben de şarkıyı bi ben biliyorum sandım :D
tarafından
Kilip fenaaaaa bhhghhggtrrr
0 oy
(9,544 puan) tarafından
Ağzına bir vururum pompalamasyon görürsün dicektin terbiyesiz hadsiz 
(117 puan) tarafından
Terbiyesiz aynen delircem artık
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Neden kırmayacaksın onu anlamadım ben kes sesini terbiyesiz bile derdim kırılsın gebersinde saygısızlık yapan herkese aynı görüşü yapıyorum susa susa hasta oldum ben 
(6,441 puan) tarafından
Bi uyar bakalım ters tepti abisine söyle sonuçta onun kardeşi ve çoçuğu o uğraşsın
(117 puan) tarafından
Çocuğu sadece tek başıma ben yapmışım gibi her şeyiyle uğraşmaktan bıktım benim çocuğum her şey onun için ona kıyamam ama çok fazla oluolar
(6,441 puan) tarafından
Hepsi aynı inan
(117 puan) tarafından
Allah büyük diyorum gene ne diyim Allah razı olsun sizden de sağolun
(6,441 puan) tarafından
Amin hepimizden
0 oy
(916 puan) tarafından
Yaş sayısı küçük başka şeylerin yaş sayısı baya baya büyük 
(117 puan) tarafından
Aynen öyle valla her şeyi bilio terbiye yoksunlari
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Pompalamasyon mu şimdiki zamane çocukları çok fena önce güzel dille uyar olmadı anasına babasına veya agbine söylerim seni kendine çeki düzen ver de 
0 oy
(782 puan) tarafından
eşin anlayisli biriyse durumu anlat o geregini yapar , anlayisli degilse al karsina 15 yasindaki kizsa tabi de sen ondan  büyüksün  konuşmalarimiza dikkat edelim  ona ornek olmaliyiz hem senin yegenin guzel konuş  aysel biz bayaniz kibar nazik olmaliyiz vs .. ama guzel konusmak istemiyorsan yegeninden uzak dur  etkiliyorsun de  vede sen onlarin ortamina girme ergenlik zamani zor bir surec canim yani  karakterin oturma evresi o zamanlar o yuzden ona tepki vermeni veya kizman yanlis olur 
(117 puan) tarafından
Aynı evdeyiz maalesef delirmek üzereyim
0 oy
tarafından
Dengesiz sanirim cevabını ver sende kiz 
(117 puan) tarafından
Hemde ne dengesizzzzz LER hepsi offoffff Dağlar alsın beni artık
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Burdan sana bir çarparım birde duvar çarpar görürsün pompalamasyonu terbiyesiz dardım sert bir dille uyar canim niye konusamiyosun ki
(117 puan) tarafından
Çünkü aynı evdeyiz ve bunlara gebeyim okula gidicem bakicaklar
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Direk kaynanana soyle bak anne hem cocuga diyor hemmde yas 15 bu cok kotu laf bunu nerden biliyor bu kız de borak anasından yesin dayagı
(117 puan) tarafından
Anası bana bıraktı bir yere gitti bir ergen birde bebe bakiom gelsin konuscam anasıyla babasıyla olmuo böyle
0 oy
(666 puan) tarafından
Anladığı dilden konuş yol saçını başını 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Şak diye soylicen küfür ve hakaret olmadıkça sıkıntı yok. İnsanların kırılmasını fusunmr seni haksız çıkarabilirler mı onu düşün. Yoksa sen kiriliyorsun
(117 puan) tarafından
Kanser etceklee beni:(
(4,040 puan) tarafından
Valla ister kafayı ye ister kanser ol o çocuğu korumakla yükümlüsun sen edebince lafını soyle kim ne anlarsa anlasin
(117 puan) tarafından
Evet öyle zaten bebeğim için her şey gözünün içine bakıyorum bişey olmasın iyi olsun diye gelip gidip terbiyesizce konususolar annesine kaç kez söyledim yok hene yok yoruldum usandım ya
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım belli ki sınır çizme ile ilgili sıkıntın var. Sınır çizmek karşı tarafa zarar vermek demek değil kendini korumak demektir. Sınırını çizdiğinde insanlar sana daha saygılı olur ve sanılanın aksine aranız bozulmaz daha iyi olur. İnsanlara yeri geldiğinde düzgünce haddini bildirmek lazım kısaca...
(117 puan) tarafından
Evet çok haklısınız beceriyorum bazı şeyleri demekki :(

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 565 göst.
0 oy
18 cevap 524 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde MinnieMouse (592 puan) tarafından soruldu
0 oy