0 oy
956 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından
Kizlar benim kilolar gorumcemlere dert olmuş ne yediğin dert olmuş ne aldığım dert olmuş sanırım kendilerini çok yüksek görüyorlar ben Türkmüsüm ya tutumlu ne demek bilmez misim saç boyası alacağıma kocama tavuk alsaymisim sanırım abilerin verdiği değeri kocalarından göremiyorlar bu yüzden napsinlar kiskanliktan ne yapacaklarını şaşırmışlar 

Bende duruma ne yaptım. Şarkı koydum iki yüzlüler diye bide eşimle fotoğrafını paylaştım altinada Allah başımdan eksik etmesin cennet eşim yazdım haha 

28 Cevaplar

+1 oy
(13,834 puan) tarafından

Ay parası ceplerinden mi çıkıyormuş ya:D

(7,376 puan) tarafından
He ya sorma kilolarim da dert olmuş elbise yakismazmis kendileri 47 kiloymus duvar silacekmisim kilo verirmisim
(13,834 puan) tarafından
Kıskananlar çatlasın:-)
(7,376 puan) tarafından
He valla ben dedim zaten bana elbise yakismiyorsa sizde içinde gözükmüyorsunuz
(13,834 puan) tarafından
(•‿•)(•‿•)(•‿•)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Turk ve tutumluluk ne alaka ?
(7,376 puan) tarafından
Ben tutumluk dahil hiç bir şeyi bilmiyormusum türk olduğum için
0 oy
tarafından
Türk ve tutumluluk ne alaka
(7,376 puan) tarafından
Kürtler canım kendilerini üstün görüyorlar
tarafından
Sımdı bısey demeyeyım :D
(7,376 puan) tarafından
Sorma canım
(5,409 puan) tarafından
Kürtler kendilerini üstün görmüyor senin görümceler kendini üstün görüyor
(7,376 puan) tarafından
Ben zaten Kürtler görüyor demiyorum canım onlar kendilerini üstün goruyor diyorum benim burda kurt dememim sebebi beni türk diye ayırıyorlar sende sormuşsun ya nereli diye bu yüzden kurt dedim yoksa ayirdigimdan onlar üstün goruyor dedigimden değil yani
0 oy
tarafından
Kiskananlar burada mi yapsaydın :D
(7,376 puan) tarafından
Onuda koydum canım zaten kıskançlıktan deliriyorlar demekki ebisinin bana verdiği değeri kocalari onlara vermiyor
0 oy
(7,323 puan) tarafından
Onlar uzaylı mı kız sana türküsün ya demişler 
(7,376 puan) tarafından
Kürtler canım üstün görüyorlar dedim siz giderken ben geliyordim sizden daha iyi yaparım
0 oy
(948 puan) tarafından
Nefret ediyorum babaların parasını yiyoruz sanki 
(7,376 puan) tarafından
Kız diyor ki ben tutumlu değil misim kız evlenirken tazminatı abisine verdim beyaz eşya almadım sırf bor olacak diye elimde çamaşır yıkadım ağzımı açmadım yeni evliydim gorumcemin altınlarını taktılar ses etmedim ben çok harciyormusum
(948 puan) tarafından
Ohhh canıma değsin eğer harcama yaparsan kime ne ona ne buna ne onların malinimi yiyorsun abilerine eşlik yegelerine annelik yapıyorsan köpek gibi bakacaklar sana kimseyi takıp hayatı zehir etme saçına ak düşer valla :-D
(7,376 puan) tarafından
Valla kız kendime tayt aldım zayıflamaya taktım ya saçıma boya aldim bakım kremleri aldım düğümüs düğün olsun o zmaan gordunler beni
(948 puan) tarafından
Canım bu çok büyük sevap işliyorsun hepsini 3sin için yeterki öküz oğullarını memnun etmek ıc8n bunlar Allah katında değerin olsun yeter boşver takma hata aldıklarını sadece önalr görecek şekilde durum ayarla iyice çatlasın lar ;-);-)
(7,376 puan) tarafından
Valla artık öyle yapıyorum bende
0 oy
tarafından
bunlar nereli ki sana turksun die laf etmisler 
(7,376 puan) tarafından
Kürt Lee tatlım ben Türkmüsüm bilmez misim hiç bir şeyi dedim siz giderken ben dönüyordum canım herşeyi sizden iyi biliyorum
0 oy
tarafından
Amannn canım kiskaniyolar seni çok belli 
(7,376 puan) tarafından
He kız abilerinin verdiği değeri kocalari onlara vermiyor demekki
0 oy
tarafından
Vay arkadaş abilerin yiyeceği tavuk onlara niye bu kadar dert olmuş. Onlara mı kalmış senin kilon dengesizzler. Takılma valla çok güzelsin bence çekemiyorlar kıskançlar.
(7,376 puan) tarafından
Valla hepsinin hakkından gelirim kız cevabı yapıştırıyoruz vala ben dedim senin abinse benim eşim ben daha çok düşünüyorum
tarafından
Ahahah sende benim gibisin..
(7,376 puan) tarafından
Lafımı söylerim de hırsımi alamadım bacım
tarafından
Ay bende aynı şeyleri yaşıyorum. Başka seyde o demedigimi de diyorum sjsjs
(7,376 puan) tarafından
Valla hep kıskançlıktan bunlar
0 oy
(12,733 puan) tarafından
Herkesin evliliği düzeni ayrı onlar değer göremiyodur eşin sana değer verdığını kıymete bindırduğını görünce dayanamamıştır yoksa senın saç boyandan ona ne takma be canım 
(7,376 puan) tarafından
Kız kilom bile dert olmuş ya elbise yakışmaz mis bana kendileri 47 kiloymus ben cevap verdim zaten dedim sizde elbisede gözükmüyonuz
(12,733 puan) tarafından
Allah Allah sıkma canını değmezler
(7,376 puan) tarafından
Sorma kız valla anlamadım ki bunları
0 oy
tarafından
Kaçıncı yüzyıldayiz hala daha insanların kilolarından bahsediyorlar. İnanamıyorum ya. Kıskançlık. 
(7,376 puan) tarafından
Duvar silip ev temizlersem verir misim kız bide kendi 47 kiloymus ben elbise giyince yakismiyormus  siyah saten giyecekmisim renkli giyemezmisim bende dedim sizde görünmüyorsunuz
tarafından
Sana bunları nasıl söylemelerine izin verdiniz. Bnm kilom hakkında konuşmaya mi geldik. Diyip kalkacaktır yanlarından ne kadar uzun uzun sana laf soylemisler
(7,376 puan) tarafından
Kız yanımda diyemez ki watsapptan yazıyor cevabını verdim engel attım
0 oy
tarafından

Ağbinizin emeğini itirmiyorum desene:D

(7,376 puan) tarafından
Dedim ben yemeyince abinin boğazından geçmiyor
tarafından
Oh oh iyi demişsin❤️
(7,376 puan) tarafından
Söyledim de hırsımi alamadım bacım yoksa hepsinin cevabını verdim dediklerinin
0 oy
(9,659 puan) tarafından
Şu görümcelerden çektiğin nedşr yaa :D
(7,376 puan) tarafından
Sorma kız 1 değil 2 değil tam 6 taneler
(9,659 puan) tarafından
Annemin de görümceleri 6 tane ama melek gibiler anneme arkadaşlar
(7,376 puan) tarafından
Yok kız bizimkiler nasıl düşman oluruz
0 oy
(236 puan) tarafından
Evlendikten sonra abinizi vejeteryan ettim de :)
(7,376 puan) tarafından
Haha dedim ben yemeyince onun boğazından geçmiyor
0 oy
tarafından

Sana kim dedi bunları. Heee zırt de geç amannn boş beleş insanla hiç uğraşma vaktine yazık . Çekemeyen anten taksın :D 

(7,376 puan) tarafından
Görümcem kız siyah giy zayıf gösterir zayıflama elbise yakışsin kendisi 47 kiloymus saç boyası yerine eşime tavuk alacakmisim
0 oy
(657 puan) tarafından
Geçen gün canım görümcem gelmiş diye post paylaşmış mıydınız? Bu görümce o görümce mi?
(7,376 puan) tarafından
Değil başka bende 6 görümce var bacım
0 oy
tarafından
Çok yanlış bir düşünce Kürt Laz Türk diye insanları ayırıp bir kefeye koymak. İnsanlar kadın ve erkek diye ayrılır anca hepsi o kadar. Söyledikleriyle seni öfkelendirmisler. İnsanlar genel olarak neleri eksikse onu konuşur. Düşünce herşey ona yönelir. Kendilerinde kilo ve herşeyi yapamama olayı sıkıntı olduğu için dile onlar dökülmüş. 

Bir Kürt olarak söylüyorum bir insanı Türk o yüzden tutumlu olmak nedir bilmiyor diye yaftalamak çok yanlış bir hareket. 

Üzüldüm. 
(7,376 puan) tarafından
Kız sadece o değil diyorki sen bic bir şeyi bilmezsin düşüncesi bunlar
0 oy
tarafından

Bende seninle aynıyım kuzum Türküm eşim Kürt onlar zayıflığı aşırı takıntı haline getirmişler bende tosbikim azcık sjsjsj kader zayıflasin hamile kalır diyolarmis:D Ben bedenimde gayet mutluyum onlar öyle dedi diye daha çok yiyesim geliyor:D onlar tutumlu evet bende tutarım ama harcamayı da seviyorum kocam karışmıyor onlara ne onun içinde başka elti üzerinden laf etmislerdi ama ben takmıyorum inadına daha çok yapasım geliyor dedikleri şeyin aksıni  ve emin ol kurtluk turkluk meselesi değil kuzum,insanlık önemli olan

(7,376 puan) tarafından
İşte benim için o mesele değil ama her ortamda türk olduğumu dile getirip o bir şey bilmez türk ya demeleri zoruma gidiyor ben dedim zaten ben sizden daha iyi bilirim yaparım diye ama hırsımi alamadım gerçekten
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Hee boş zirilti herkes işine baksın boşver takma canim
(7,376 puan) tarafından
Hiç sorma annesine bulaşık makinası alırsa yazık değil kiradaki abisine ama karısına alırsa yazık abisine 12 kardeşler ben kiradayim
(3,141 puan) tarafından
Öyle olur bacı öyle olur. Onlara dünyayı yığ bı Allah razı olsun demezler kendine bı eşarp al aaaa sanki esarpin mi yok müsrif derler. Bu düzen böyle. O yüzden takmiceksin onune bakicaksin. Konuşsun dursunlar boş zirilti.
(7,376 puan) tarafından
Aynen canım anca konusurlar işte abilerin bana verdiği değeri onlar kocalarından görmuyorlar
(3,141 puan) tarafından
Demekki öyle baksana kuduruyorlar
(7,376 puan) tarafından
Umrumda değiller bu saatten sonra ne yaparlarsa yapsınlar işleri düşer o zman görüşürüz onlarla
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Onlar nereli ki
(7,376 puan) tarafından
Kürtler canım beni türk diyip ayriyorlar sürekli

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 639 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Umudun olsun 123 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 166 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 169 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 581 göst.

381,262 soru

11,413,821 cevap

34,960 kullanıcı

...