0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (1,082 puan) tarafından

Uygulamaya gore 25.gunumuz var ama gecen hastaneye gittigimde 5 kucuk 4 buyuk kasilma cikti  3 saat icinde :) rahim agzim yumusamis her an dogurdum dogurcak gibiyim. Bazen hadi gel kizim diyorum bazende biraz daha dur diyorum :) 36+3 gunluguz.. Son zamanlar gercekten gecmiyor :) Neler yasadim ne acilar cektim Ama hepsi kizim icin deger.. Yeterki sag saglim onu kucagima alabileyim.. Rabbime bin sukur.. Gunlerce agri cekmeye razıyım aselimi Rabbim bana armagan etti :) Artik sayili gunler cok az kaldi ❤❤❤

11 Cevaplar

0 oy
(346 puan) tarafından
Allah bir avazda kurtarsin canim insallah kolay dogumlarin olur
(1,082 puan) tarafından
Amin cnm insallah ❤
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Sağ Sağ salim bebişini kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah canım az kalmış:)
(1,082 puan) tarafından
Amin canim insallah az kaldi
0 oy
tarafından
Rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin inşallah canim
(1,082 puan) tarafından
Amincanim insallah
0 oy
(12,993 puan) tarafından

İnşaallah sağ sağlim hayırlıysa  kucağına alırsın bebeğini :) sonra darısı da bizim başımıza inşaallah:)

Bu arada foto da kaç haftalıksın :)

(12,993 puan) tarafından
Bende 23 haftalığım karnım pek yok korkuyorum gelişmiyor mu diye :&
(1,082 puan) tarafından
Yok kiz ic karnimiz genis ondandir ben dogurdum dogurcam millet beni 5-6 aylik saniyo
(12,993 puan) tarafından
Bende şuan dışardan kimse anlamıyor hamile olduğumu :) İyi birşey gelişşinler  de
(1,082 puan) tarafından
Onemli olan saglikli olmalari bosver :)
(12,993 puan) tarafından
Tabi Sağlıkla doğsunlar inşaallah:)
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Allah yardmcn olsn cnm sağ salim kucağına almayı nasip etsin 
(1,082 puan) tarafından
Amim canim insallah
0 oy
tarafından
Kiz banada dua et valla gunler gectikce sikintiya giriyorum 39+3 gunluk olduk Aselin keyfi yerinde heralde ki dogmaya niyeti hiiic yokk şafak mafak hak getire :)
(1,082 puan) tarafından
Valla bende bilmiyorum hanfendi tiplanip duruyor karnim tas gibi ama cok az agri hissediyorum siddetlense gidecegim :) Rabbim senide tum herkeside bir avazda kurtarsin
tarafından
Amin canim amin benimde oluyor az az ama dogum sancisi degil tabiki kizlarimiz adaş :D
(1,082 puan) tarafından
Hadi ya :) bakalim ne zaman gelecekler asel hanimlar
tarafından
Saglikli olsunlarda :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Sen son 15 gün diye bak canım uygulamaya göre nadie uyan bebek var .rahim ağzı da yumuşamış 2 hafta içinde olur doğumun.Kolay doğum nasip eylesin Rabbim.
(1,082 puan) tarafından
Amin cnm insallah :)
0 oy
(854 puan) tarafından

Bende ne sanci ne yumusama en ufak bi belirti bile yok. Kaldi mi 24 :) rabbim bir avazda kurtarsin bizi canim...

(1,082 puan) tarafından
Amin canim insallah :)
0 oy
tarafından
Ahh ayni bende oyleydim doktora alin artik derdim her gittigimde erken riskim vardi benimde ama son dakikaya kadar bekledi kizim

Cevremde hep derlerdi bir gun bile kar diyr gercekten bir gunu bile kar oluomus dogunca anladim 

Sende saglikla al kucagina insallah
(1,082 puan) tarafından
Amin canim insallah :) adeg sancisi gibi sancim var bakalim nasib nolacak
0 oy
(55 puan) tarafından
Canım hayırlı doğumun olsun. Benimde 21 gün bende isim olarak Asel düşündüm birde yanlış hatırlamıyorsam adaş oluyoruz ne kadar ortak yönümüz var kız:)) 
(1,082 puan) tarafından
Asel guzel isim :) sag saglim bir avazda dogurup bebeklerimize kavusuruz insallah
0 oy
tarafından
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşaallah bir avazda kurtulursun
(1,082 puan) tarafından
Amin canim cumlemiz insallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 223 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Umutluanne (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 430 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,953 puan) tarafından soruldu