0 oy
612 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar benim gibi ınstagram tiktok Tweeter vs kullanmayan varmı kuzenlerim dalga geciyor dedemizin bile var senin yok diye ama bana cok saçma geliyor bu medyalar 23 yasındayım bu arada herkez birbirini kıskandırma peşinde birşeyleri kanıtlama peşinde gibi birde sapığı bilmem nesi cok bence

35 Cevaplar

0 oy
(657 puan) tarafından
Şuan düşündüm de 11 senedir sosyal medya kullanmıyorum. Çok memnunum.
-Reklam-
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Benimde yok gayet mutluyum inana kafam cok rahat. Dedenin var da ne işine yarıyormuş sorsana günahtan başka dede otursun biraz namaz kılsın :) 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Eşimde ben de ikimiz de kullanmyruz
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yıllardan beri kullanıyorum hiç sapığım olmadı 
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Bence taktir edilecek bir durum gerçekten tebrik ederim 
0 oy
(770 puan) tarafından
Instagram yok tweeter de yok tek face var o da benim hesabim degil ne esim kulaniyor sosyal medya ne de ben sadece ikimizde de tiktok var ona üye bile degiliz
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hiç biri yok tatlım gerekte yok watsapp var sadece o yetiyor 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Kullanıyorum ama bir şey paylaşmıyorum hiç kullanmamak en güzeli. Bırakın milleti dediğin gibi çoğunun amacı gösteriş buralarda ne yazık ki geri kalan büyük kısımda saçmalıktan ibaret. Kaliteli kullanan sayısı çok az gerçekten.
0 oy
tarafından
Benimde yok hiç biri. 
0 oy
(12,807 puan) tarafından
Kimseyi kıskandırmak için kullanmıyorum öyle kullananların kafa yapısı öyle sosyal medya bir araç. yani eskiden evde yan komşusunun gözüne gözüne sokuyordu şimdi instagramda twiterda sokuyor değişen bir şey yok ama kullanmak istemeyebilirsin gerek duymayanilirsin sen sosyal medya kullanmadın diye gerilafalı olmadığın gibi onlar da kullanıyorlar diye ileri kafalı değil 
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Instagramim var igne oyası ve coxuk tokadi yapiyorum onLari satarim diye açtım öylece duruyor ama o kadar çok  farkli bi dünya ki her dk paylasan insanlar var:D

0 oy
(48,531 puan) tarafından
kullaniyorum ben sapigi engelliyosun sorun olmuyo
0 oy
tarafından
Ekşi sözlük dışında ben de kullanmıyorum sosyal medya 
0 oy
tarafından
Evet hep reklam hep gösteriş peşinde insanlar Instagram kullanıyorum sadece ama yediğimi içtiğimi gittiğim yerleri aldığım kıyafetleri hiç paylasmadim paylaşmam 

İsteyen kullanır istemeyen kullanmaz kimseyi ilgilendirmez bu
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Eşimin de benim de yok hatta kardeşimin de yok eşinin de yok. Aman olmasın da hiç ihtiyaç duymuyoruz.  Hakkıyla kullanan neredeyse çok az, görüyoruz duyuyor okuyoruz her şey orada. İyilikte kötülükte. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 29 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ozge.123 (666 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 336 göst.
+1 oy
48 cevap 816 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (181 puan) tarafından soruldu