0 oy
611 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar benim gibi ınstagram tiktok Tweeter vs kullanmayan varmı kuzenlerim dalga geciyor dedemizin bile var senin yok diye ama bana cok saçma geliyor bu medyalar 23 yasındayım bu arada herkez birbirini kıskandırma peşinde birşeyleri kanıtlama peşinde gibi birde sapığı bilmem nesi cok bence

35 Cevaplar

+1 oy
(1,392 puan) tarafından
Bnde 23 yaşındayım en son 14 yaşında kullandım çok fazla bağımlılık yapan bir uygulama burayida hamile kaldıktan sonra keşfettim çocuğum doğunca boş zamanımda girerim girmem silerim silmm bilmiyorum büyükde konuşmuyorum öyle kimseye kalmamış bnm sosyal medya kullanmam zaman kaybından başka bir şey değil 
tarafından
Kız bide bagımlı yapıyor kuzenime bakıyorum eşiyle karsılıklı sohbetleri yok ful telefonda sosyal medyadalar ben eşim gelince sohbet ederşz şakalasırız onalrı görünce iyiki kullanmuyorum diyorum
(1,392 puan) tarafından
Bende öyle eşimede bakarken kapattirmistim insanlar artık konuşmuyor sürekli foto atıyor birbirlerine ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum sadece şu güzel istagramda vidio yapiyolar ya müzikli o çok güzel yoksa foto atayım beni beğensin vs bunlar bagimlilik yapan boş işler gibi geliyor tabi artık nadir bizim kafa yapısı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnimde yok grreksz ya
tarafından
Dimi bende bunu anlatamuyorum kendi tercihim ona vakit ayırmakta saçma vs diyorum gülüyorlar :/
tarafından
Ayyn gereksz vala
0 oy
tarafından
Sadece burası var ❤️☺️ başka da sosyal mecram yok gereksiz geliyor bana
tarafından
Hadi hadi yine yakınız sjsj
tarafından
Hahah sen nerde oturuyoz kız :)
tarafından
Samandira
tarafından
49 dk arabayla hahha :)
tarafından
:)()))))) aynen
0 oy
tarafından
Bu tamamen kisisel tercih meselesi. 

Kullanan kullanmayana neden kullanmiyorsun diyemez. Sacma. Bireysel birsey bu. 
tarafından
Evet ama kuzenlerim öle diyince gülüyorlar mesela eşim eve gelince işten sohbetler ederiz vs ama kuzenim le eşine bakıyorum iletişim sıfır ful ikiside telefonla sosyal medyada vahkitleride ayarlayamuyorlar bagımlı olmuşkar
tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Banada kullanmamak saçma geliyor. Valla giriyorum da iki kafa dağıtıyorum.
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Sadece integram var oda  alışveriş için bazen foto,  kullanmayı bilirsen çok güzel bilmezsen şeytan yuvasından başka bişey degil telefon sosyal medya vss
0 oy
(3,094 puan) tarafından
Tiktok tweeter kullanıyorum Instagram sayfam var ondada sayılı takibim var çokta gerekli birşey değil neden dalga geçiyorlar 
0 oy
tarafından
Aslına kullanım amacına bagli
0 oy
tarafından

Sadece insagramım var öle fazla bişe paylaşmam kimseyi kıskandırmam kimseyide kıskanmam :) 

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Sapığı gelip de seni bulmaz kendini ayan beyan ortaya koymadiktan sonra. Bir de dedelerin tabii ki de sosyal medyası var çünkü boş iş 
0 oy
tarafından
Hiçbiri yok gerekte  duymuyorm canm.b3nce sen onlarla dalga geçmelisin çocuk işleri bunlar diye ... 
0 oy
(415 puan) tarafından

İnstagram kullanıyorum çok nadiren kızımla paylaşım yapardım 24 saat sonra siliniyor zaten video izlemek için girerdim bide ama burayı keşfettim instagrama girmiyorum :D

0 oy
(1,571 puan) tarafından
Kullanmak istemiyosan kullanmayabilirsin bence normal ama genelleme yapman yanlış.. bi de eşim istemiyo diyo ya bazıları o da yanlış bence:d
tarafından
Yo allaha şükür eşimle öle bir sorunum yok istediğimi yapabiliyorum kuralları yoktur genelleme değilde mesela bakıyorum kuzenimin evlilipine hep sosyal medya hiç eşiyle karsılıklı konustuklarını görmedim hep telefonla uğraşıyorlar şarjı azalıyor mesela uzatmayla oturup hala telefonlalar bana bukadar bagımlı olmak saçma geliyor
(1,571 puan) tarafından
Sizin için demedim :) benimde etrafimda var eşiyle karşılıklı sadece kavga edebiliyolar ama sosyal medyada en çok onlar seviyo:D
tarafından
Evet evet cok doğru cidden çok var öle ben diyorum cocuğnuz olunca napcaksınız bukadar sosyal medyaya adamışssınız kendinizi iletişiminiz yok cocukta görüp isticek diye cevabı koyarım televizyon izler diyor kuzneim benim cocupum 2 bucuk yasında daha yeni yeni tv izler oda gğn içinde toplam 1 saat falan şaşıyorum yani
0 oy
(8,848 puan) tarafından
Sadece WhatsApp ve Instagram kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Bir istegramim tek var oda sıkılınca burdaki postlar bitiriyorum girip video izliyorum.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Face instagram var sadece
0 oy
tarafından
Ben yeni açtım pek fark yok yani olup olmamasıyla 
0 oy
(681 puan) tarafından
Bende öyleydim çok önce face kullaniorum Snap kullaniodum sonra bıraktım sadece vatsap sonra ins kullaniorum hiç bişey kullanmazken kuzenlerim bana dediki sen android telle napiosun hiç sosyal medyan yok dedim yok ben kullanmıyorum yani onlara ne kullanan kullanır kullanmayan kullanmaz canim yani ne var anlamadım ins de sırf lazım olduğu için kullaniorum biseylere bakmam gerekti falan ondan yani ama ciddende dedem face babamın tiktoku var ya gülesin gelior onları o halde goruncede
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Be imde yok sadece watsap ve burasi var okadar 
0 oy
(3,124 puan) tarafından

Evet var benim eşimin de yok sosyal medyamız kim dalga geçerse geçsin hiç umurumda olmaz. 4 sene öncesine kadar tuşlu telefon kullanıyordum gerisini sen düşün :D

tarafından
Sosyal medya mecrası arttıkca iletişim kopuyor cocuklar asosyalleşiyor ya cok üzülüyorum eskiden cocuklae cıvıl cıvıldı şimdi bakıyorum kücücük cocuk kapıda tiktok izliyor
(3,124 puan) tarafından
Evet misafir çocukları geliyor hepsinin elinde telefon
0 oy
(12,259 puan) tarafından
Bi tek instagram var bende 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 29 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ozge.123 (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu