0 oy
617 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar yarin 38+0 olacagim, doktor bebegin suyu fazla yarina gel suni sanciyla dogumunu baslatalim gelisimi de tam zaten dedi. Bugun yine yazip geleyim mi dedim, sabah 8 de gel dedi. Ben de esimi aradim fotograf cektirmemistik hic, ciktik fotograf cektirdik, birlikte disarda bi yemek yedik, o esnada ben onu dogum hakkinda bilgilendirmeye calistim falan, benim de ilk hamilelik bu arada, ne biliyorsam yani. Ev daginikti, bulasiklar vardi, eve geldik hadi ben de yardim ederim hareket olur yapalim dedim, sonuçta ölüm var kalim var, dönüşte de temiz eve getirmek istiyorum bebegimi, tabi tabi deyip koltukta uyuyakaldi. Benim hareket edemediğimi bile bile. Ben simdi ne diyeyim ? Ben şu an yarin dogum yapacak bir kadinim, yatagim temiz carsafli ustum başım temiz giydirilmis olmasi gerekmiyor muydu ? Ona muhtac olduğumu bile bile. Ustelik konusmustuk beni 15 gün idare etmeli diye..

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
4 çocuk doğurdum hiç bir işimi kocama bırakmadım yapmazdida zaten ha üzüldüm mü Hayır çünkü ben istesem başarırim 

Sende üzülme sağlıkla gelsin bebişin 
(2 puan) tarafından
Ama öyle hissedeceğim birini nasil sevebilirim ? Bi de bazi adamlar el emegiyle calisiyorlar bak onlari anliyorum yorulmustur, emekci adamdir, sen de evin sorumlulugunu alirsin. Ama ikimiz de tatildeyiz. El emegiyle yapilan işlerimiz yok. Hani sabah tas tasimadi ki. Ben bugun elbise giyerken bile alttan dugmemi acik birakip bi sure oyle gezmisim. Insanin kendine yetememesi zaten uzuyor insani bari ben varim ben yaparim diyebilsin
-Reklam-
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Kadınların dinlenmeye hakkı yok inanki pazartesi doğuma girdim planlı sezaryan cumartesi pazar evi temizledim sarma sardım yemek yaptim kek ve poğaça yaptim akşamdan 2 tane 7 yasinda çocuğum evde kalacak diye hemde birkaç gün toparlanana kadar yapamam dedim son bunların tadını çıkarmak isterdim zaten bebekle uyuyamiyosun sonra sende madem halin yok yapma adamlar düşüncesiz bu konuda sen doğumdan gelinc3 el mecbur kendisi yapar annen gelir yine bir iki o yapar zaten toparlanirsin birdaha kendin yaparsın şimdi kaldırıp kavga etsen olmaz yarın yavrunuza kavuşacaksınız küs  kalmayın
(2 puan) tarafından
Ay canimsin ya, sana da üzüldüm. Yok ya kizmadim adama kırıldım yaptigina, yabanci olsa el atardi. Bi de biri gelse beni beceriksiz bulacak, gonul isterdiki laf getirtmesin her şeyimiz duzgun duzenli olsun
(2,474 puan) tarafından
Bazen bende kendime üzülüyorum:)) yine sağ olsun 1 hafta esim yaptı doğumdan sonra ev işlerini  esim yapma yorma kendini demişti lakin evde iki kuzum var 1 gecede olsa ben yokken ac kalacaklar gibi geliyo yaptıklarımı 5 gün yedik eve gelince:) bebekten sonra daha çok batıyo bir zaman dağınıklığa alışacaksın sağlıkla al kucagina ins

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 411 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 430 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 184 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 514 göst.