0 oy
896 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Benim için eltim = arkadaş demek sizin için nedir ?

81 Cevaplar

+1 oy
tarafından
1i haric diger ikisi bacı gardaş 

Oburu kiskanc nalet pislik haset fesat 
tarafından
Aşko nasilsin ❤️
tarafından
İyi kusum sen nasilsin☺️
tarafından
Hamdolsun balım kaynanama geldik aşure yapacağız bugün insallh ☺️
-Reklam-
+1 oy
(952 puan) tarafından
Amannn elti işte sıfat bile biçmedim hiçbirine o kadar samimi değiliz sen düşün shaha
+1 oy
(599 puan) tarafından
Aaaa neydiiiiğğğ yaaa du aklima gelsin de soylim :):):):):):)
(1,618 puan) tarafından
O kadar ki saymiyosun
(599 puan) tarafından
Beni saymayan onlar içlerine gireli 6 yıl oldu nedensiz olarak beni sevmiyorlar hatta evlendikten sonra büyük eltim bana sana bazı şeyleri anlatacaktım nisanliyken kaynanamın geçimsizligi konusunda nişanı atarsın diye anlatmadım demişti  iki eltim var ikisi iyi anlaşıyor ben tek tabanca
0 oy
(4,170 puan) tarafından

Henüz eltim yok ama gelir şimdi yılan diyen bacılar :D

(73 puan) tarafından
Elti demek❤❤❤ demek çünkü eltim öz ablammm
0 oy
(4,976 puan) tarafından
Elti=dengesiz 
0 oy
(986 puan) tarafından

:)Arkamda dağ gibi duranim,

(1,618 puan) tarafından
Vayyyyyy bizde de böyle
0 oy
(280 puan) tarafından

Elti=kıskanç dedikoducu p islikler hele hepsi gorucü usulu evlenmişse ve başlık parasına satılmışlarsa okul okumamışlarsa, ve sen ünv mezunu olup aşkla evlenmişsen ve başlık parasına satılmamışsan ozaman yandın bizde böyle cunkü ulan hepsi benden zengin evler arabalar ama benim dedikodumu yapmaya doyamıyorlar kıskanççç cadılar :)

(367 puan) tarafından
Satilmislar dye okumamislar diye nssil assagiyorsun boyleeeeé. Senin kalbin nasil kararmis boyle kucumsuyorsun dikkat et aglancak hale dusme.. en kiskanc fesat elti= sen
(1,618 puan) tarafından
Rabbim hidayet versin
(785 puan) tarafından
Ayselanne sana katılıyorum canım her ne olursa olsun insanları kendi ellerinde olmayan birşey için eleştirmek yanlıştır belki onlarda okumak istedi ama ailesi okutmadi veya severek evlenmelerine ailesi izin vermedi böyle konularda insanları vurmak çok fesatça
(367 puan) tarafından
Selin mom kesinlikle oyle canim.. insanlari bu durumlarla assahilamaya calismak cok uzucu. Kimin ne yasadhini kimse bilemez
(280 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu durumdan onlar gayet memnun bedavaya gelmedik şu kadar para verdi kocamız diye anlatıyorlar hiç de sizin anlattığınız gibi değil :)
0 oy
(17,829 puan) tarafından

Elti eşittir sinsirella :D

0 oy
(88 puan) tarafından
Elti=çok bilmiş ukala yilannnnn
0 oy
tarafından

3 tane eltim var biri haset fesat habire ortalığı karistiriyor biri de çok iyiliğini gördüm oda dönün da iç yüzünü gösterdi arkamdan yalan yanlış konuştu 

B
En buyuk eltimde iyidir sağolsun  annem gibi ama ağzımı sıkı tutarım  :) 
(1,618 puan) tarafından
Bizde her ne kadar arkadaş olsak da yine de ağzımı sıkı tutarım
tarafından
Aynen canım ne olursa olsun karşındaki insanın dost mu dusmanmj bilemezsin
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Şu anlık eltim yok ama olsa da herkes ayrı şehirlerde = diyebileceğim bir şey olmaz
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eltim = abla kardeş dost sırdaş
0 oy
(34 puan) tarafından

Elti= Aslan parçası :D

0 oy
(3,950 puan) tarafından

Ne desem bilemedim yaa :D

0 oy
(3,835 puan) tarafından
Valla benim eltim annem yaşında zaten öz değil ama çok elit bir kadın severim eşim öz abisi olmadığı için çok samimi değildir severler birbirlerini ama yaş farkından mı öz olmadığından bilmiyorum yakın değiller pek bir kaç kez benim sayemde görüştü eve davet ettim diye yoksa aklına gelmezdi arayıp sormak 
0 oy
(396 puan) tarafından

=siradan insan hicbir degerleri yok :D

0 oy
tarafından

Valla pek de birşey etmiyor :angel:

0 oy
(7,412 puan) tarafından

Elti=EL tiiiiiiii:D yazsam roman olur canim. Sende diyecenki neler yasadin.5 yillik evliyim daha eltimle merhabamız yok kadin benden kac yas buyuk ama fesat hasetin teki. Tanımadan bi insani nasil sevmezsin dersen anca bu kadar sevmem:angel:

0 oy
(1,486 puan) tarafından
Elti = NETTTTT İKİYÜZLÜ !!!
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Elti = Şeytan 

İki tane vardı ikiside kötülüklerin en büyüğünü yaptı. Şimdi defolup gittiler çok şükür 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,856 göst.
0 oy
20 cevap 327 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kubrabas (185 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 91 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 410 göst.
29 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,455 soru

11,391,189 cevap

34,899 kullanıcı

...