0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
45 günlük bir oğlum var, 36 haftalık doğdu erken doğum oldu 1 hafta küvözde kaldı. Bu süreçte hep süt sağıp götürdüm emziremedim. Hastaneden çıkarmaya 1 gün kala emzirmem için çağırdılar, göğüs ucum olmadığı için (göğüs silikonu) önerdiler onunla emzirdim hep. Sonra silikonsuz emzirmeye başladım. Göğüslerim yanıyor şuan resmen işkence gibi emzirmek o kadar acı veriyor ki emzirmek istemiyorum göğüs ucum çok acıyor ne yapmam gerek? 

11 Cevaplar

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canim yağmış kremmiş asla vakit kaybetmeden gümüş kapak al ben ilk doğumda ağlaya ağlaya emzirmistim ikincide bunun sayesinde en ufak yara olmadı, çok konforlu geçti süreç. Şiddetle tavsiye.
(2,097 puan) tarafından
Krem yağ valla bunlar bende hiçbir işe yaramadı. Gerçek orjinal gümüş kapağı tek geçerim. Emzirme dışında her an takardım az unutsam göğüslerim acımaya başlar takınca acı hemen geçerdi. Süper birşey.
(12 puan) tarafından
Emzirirken acırmıydı?
(2,097 puan) tarafından
Evet zaten emzirirken acıyordu
(12 puan) tarafından
Emzirirken acımaması için çare arıyorum ben :((
(2,097 puan) tarafından
Onu diyorum ya arkadaşım göğsü ucu hassasiyetinden dolayı emzirirken acıyor bunu kullanırsan emzirirken acımamaya başlayacak zaten zamanla alışacaksın hiç acı hissetmeyeceksin
-Reklam-
0 oy
(632 puan) tarafından
Ben de basta silikonla emzirdim sonra normale gectim o yaralati acilari cogu kadin yasiyor canim krem var eczaneye sorup alsin esin dayanmaktan baska caren yok onun ac oldugunu ve beslenmek zorunda oldugunu dusunup sabretmen gerekiyor
(12 puan) tarafından
Evet öyle ama emzirirken baygınlık geçiriyorum elim ayığımı his etmiyorum acıdan :((
(632 puan) tarafından
Agri esigin cok dusuk demek ki dayanamiyorsan silikonla devam et o zaman bisey diyemedim
0 oy
tarafından
Ben ağlıyordum emzirirken 
(12 puan) tarafından
Ah yaa bende
0 oy
tarafından
3 ay kan emdi aglarkn bayildgmi bilirim herşeyi ama herşey i dendim hiç uğraşma gümüş kapak al iki gün de iylesin herkz çekti bunu 
(12 puan) tarafından
Ya bende baygınlık geçiriyorum elim ayağım tutmuyor acıdan
0 oy
tarafından
Canım ben doğum öncesi gümüş kapak kullandım çok faydasını gördüm. Lansoin krem var bir iki defa sürdüm yara olmasın diye falan ama sonra düşündüm bebek için zararı yok silmeden emzirilebilir dense de içim el vermedi kullanmadım 
(12 puan) tarafından
Krem bende işe yaramadı ya
0 oy
(388 puan) tarafından
Ya gümüş kapak ya göğüs kalkanı al hemen. 
(12 puan) tarafından
Hangisi daha etkilş olur
(388 puan) tarafından
Canım ben göğüs kalkanı kullandım cok memnun kaldım.  Gümüş kapak kullanmadım ama onu kullananlarda memnun
0 oy
(3,221 puan) tarafından
Gümüş kapak öneriyorum canım hem pratik hem doğal hem de aşırı faydalı al tak hemen farkı göreceksin 8 ay kullandım 1 kere bile yara olmadı 
(12 puan) tarafından
Ah ya hemen alayım o zMan resmen acı çekiyorum bayılıyorum elim ayağım tutmuyor acıdan
(3,221 puan) tarafından
Al bak dua edersin resmen mucize hem ileride de kullanırsın kesesine koyup kaldırırsın
0 oy
(25 puan) tarafından
Canım o acıyı ben bir ay boyunca yaşadım her emzirmede göğsüm kanıyordu. Bende göğüs ucu kremi pahalı diye almadım ama baktım olmuyor eşim gitti aldı lansinoh göğüs ucu kremi kullandım üç günde iyileşti şuan ise eser yok hatta bebek emerken hissetmiyorum bile. Tek çare göğüs ucu kremi birde sürdükten sonra göğsün biraz açık kalsın hava alsın ki iyileşsin.
(12 puan) tarafından
Ben krem aldım sürdüm doğumdan önce fayda etmedi
0 oy
tarafından
Hepimiz yaşadık aynı şeyi benimde almadığım pahalı kremdir yağdır kalmadı ama en en iyisi gümüş kapak ve devamlı kendi sütünü sür 
(12 puan) tarafından
Gümüş kapak iyi gelir mi? Sütümü sürüyorum hep
0 oy
(530 puan) tarafından
Canım hepimiz yaşadık kanıyordu bnm aglarak emzirdim ama sonra geçiyor biraz daha sabret 
(12 puan) tarafından
Benim daha kötü oluyor gibi
0 oy
(228 puan) tarafından
Canım gümüş kapak dene faydasını görürsün 
(12 puan) tarafından
Nereden temin ederim?
tarafından
Trendyol da var fmf bebek magzlarnda var

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.