0 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde (752 puan) tarafından
Annem evime hediye olarak arıtma taktırdı ki keşke taktırmaz olaydı o gün bugündür bıktım.  Kaynanam olacak şahıs dune kadar gider çeşmeden şu doldurup getirirlerdi ki benm arıtma gelene kadar gün de 15 sasal 2 damacana su dolduruyorum bu sular hafta geçmeden bitiyo yine geliyor filtre değişince hiç maddi destek yok ama. Kızını dershaneye veriyo 16 bine araba alıyorlar 307 bine ama arıtma yaptıracak paraları yok . Bide demesi yok mu borçlar bitsin ilk isim bi arıtma bide tost makinası almak bence de al yani en sonunda artırmayı sokup atcm o derece bıktım eve içme suyu kalmiyo sasal doldurmaktan.  Eşimde diyor istersen yukarıya takalım biz gidip dolduran dedim oldu başka...? Gitsin alsin ya

22 Cevaplar

0 oy
(7,586 puan) tarafından
Bu ne yuzsuzluk ya
(752 puan) tarafından
Gece saat farketmeksizin geliyo suya bazende diyorki yatmismiydiniz..? Gelde krize girme
(7,586 puan) tarafından
Yok aritmaya agzimizi dqyayarak su iciyorduk de
(7,586 puan) tarafından
Alttan alttan ver veristir sen honulsuz oldugunu belli et
(752 puan) tarafından
Iki gün kapımda bekliyo ağzıyla gelip doldur diyo yada kendi dolduruyo
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Çüşünüz deseydin.
(752 puan) tarafından
Hissettirme değil direk öyle gözüküyoruz bacı
(7,118 puan) tarafından
Ben diyemedim sen anla kuzu :D
(752 puan) tarafından
Açık sözlü ol canımı ye bacı ya direk yüzüme yüzüme
(7,118 puan) tarafından
Reel de olsan sıkıntı yok ama huyunu suyunu bilmeden kırıcı bir sey söylerim üzülürsün bilmeden kul hakkına girerim falan. Haa ama gel beni kası diyene de hiç itiraz etmem, kasırım orası ayrı ;D
(752 puan) tarafından
:):):)
0 oy
tarafından
Izin vermeyin niye izin veriyorsunuz ki
(752 puan) tarafından
Eşim ağzıyla kaç kere dedi anne artık bi arıtma taktir bıktım şu basında beklemekten bende çoğu zaman kapı önünde bekler doldurmam ama iste anlamiyo
tarafından
Yüzsüz yaa
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Al evibe gotur sende rahatla bende de benin de kaynanmın ordaydı aynı apartmandayken bi getirir bi getirmezdi hep hazır su aldım şimdi evim ayrıldı bende  taktırdım 
(752 puan) tarafından
Bacı durumumuz sıkışık eşim ağzıyla kaç kere para istedi vermediler ama yüzsüz gibi şu kullanıyor bana belki kızarsınız aka bende eşime diyorum sende sasal başı para işte madem oyle
(1,750 puan) tarafından
Kim kızar bilmemde ben kızarım madem çok istiyodu taktırsaymış
(752 puan) tarafından
Elinde imkanı varken oğlunu enayi yerine koyuyo oğlunun borcu varken de tek kuruş vermiyo mesela
0 oy
tarafından

Her türlü belalar ya çok sinir bozucu Allah yardımcın olsun

(752 puan) tarafından
Alın çiçeğim amin
0 oy
tarafından
Peki fatura?
(752 puan) tarafından
Biz oduyoruz enayiler olarsk
0 oy
tarafından
E yeter artık canım Allah Allah bu ne böyle de, valla ben tutamak kendimi 
(752 puan) tarafından
Bende taşma noktasına geldim
tarafından
Ben hiç tasmayi da beklemem kız, duramam ki tutamam içimde. İlla söyleyecem. Eş tarafına karşı değil sadece, ben kendi tarafima da öyleyim
(752 puan) tarafından
Ben biraz sabirliyim galiba ondan tepeme cikiyo ama patlamk istemiyrm benim tersim çok terstir
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Ne diyim bilemedim eşinin sözü de ayrı komik geldi arada kalmışsın sende
(752 puan) tarafından
Orası ayrı muamma zaten bacı
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Filtre degisme zamani geldiğinde degistirmeyin 
(752 puan) tarafından
Olmadı öyle yapacağım yada eşim araba almadan önce babasından 2 vin para istemişti elektrikli motor almaya kaynana simfi onu sat parasını ver diyo onlarda şimdi 7 bin olmuş eşimde diyo motoru satacam arıtma alcm üstünü sonra vercm yoksa annem taktırmaz yer parayı diyo
0 oy
(9,575 puan) tarafından
Çok pis çirkefleşirim valla bidaha eve adım atamaz 
(752 puan) tarafından
Yakında bende öyle olcm gibi
0 oy
(6,320 puan) tarafından
A101 e arıtma gelecekti alın diye edin 
(752 puan) tarafından
Parası yokmuş borcu bitsin alacak inşallah:):):)
(6,320 puan) tarafından
Siz alın hediye edin canım bence daha kârlı çıkarsınız o uzun bir süre almaz
(9,575 puan) tarafından
Ahahah çok haklı :):)
(752 puan) tarafından
Onu  bekliyor gibi zaten ama kusura bakmasin. 3 kira emekli artı çalışma parası derken gelir yüksek eşimin tek maşı var ve benm çocuğum var kusura bakmasin kimse
0 oy
(26 puan) tarafından
Ah bu kaynanalar neden böyle ya rabbim?benim yerime düşünün bide.kaynanam benimle kalıyor 68 yaşında ama yaşına göre davranmıyor sürekli her işe burun sokucak mutfağımı elimden aldı yemek pişirmeye hakkım yok o kadar hevesliki benim 26 yaşım var ben o kadar hevesli deyilim tüm hevesimi öldürdü şimdi de onun yüzünden eşimle tartışıyorum ayrı eve çıkalım diye her gün ağlıyorum napıcam bilemiyorum kargo gelir elin beline koyar çıkar kapıya köy ağası gibi oturuşu var eli dizinde bir eli koltukta.eşimle 2 dk odamızda olamayız hemen gelin yalnız kaldım diyor allah beni onun elinden kurtarsın bide 5aylık bebeğim var üzüntüden sütüm azaldı napim ben kızlar.eşim bir gün diyo tamam ayrılalım bir gün de diyo nasıl ayrılalım 
(752 puan) tarafından
Rabbim kaynananı en kısa zamanda yanına alsin yada sana güzel bir kapı açsın. Aynı ev,ev ev üstüne inanılmaz zor ki ben alt üst olduğum halde deliriyorum seni hayal edemem. Ne bu kaynanalardaki çok bilmiş otorite havası.  
Benim kaynanam da sürekli gözü evimde sen cahilsin bilmezsin sen cahilsin yapamazsın. Ben de en son dayanamadım cahillik birşeyler bildiğini sanıp hiçbirşey bilmemektir anne dedim sustu ama aklı estikçe evime eşyalarıma bana sarar .
(26 puan) tarafından
Amin canım amin(((aklı olan evlenince ayrı ev ister ben akılsız oldum valla hep yumuşak davrandım yaşlı diye çıktı tepeme.hep bunlar biliyor hep doğrular bunlar doğru olduğu için biz hayatımızı yaşamayalım hep susalım akıllılar akıl dersi versin bize
0 oy
(402 puan) tarafından
Valla yapılan ayıp başka bir açıklaması yok. Kaynanam olmazsa annem olsun yani. Bu arıtıcıyı taktırdın parasını ödedin bitmiyorki ne kadar çok kullandın okadar çok filitre değiştirmen gerekiyor ya destek olsun yada önce ne içiyorsa ona devam etsin. Benim de bir komşum vardı böyle yazık diğer komşumun gece gündüz kapısındaydı su için hiç hoş değil birde başında kaç saat bekliyorsun. Benim damacanın pompası da elektrikli bir bardak suyu doldururken eriniyorum. Bence bir dah istediğinde filitre dolmuş para da yok de. Bizde dışardan dolduruyoruz bir süre idare etcez de bakalım ne dicek.
(752 puan) tarafından
Inanmas gelir bakar erinmez gece yarısı gelir doldurur . Bazen bıçak alıp tüm sasallari delesin var yeminle.
(402 puan) tarafından
Kız ne var çıkar alttan bir hortumunu baksada anlamaz ne olcak. Aman vaalla herkes uzak olcak en güzeli ben önceden uzaktım ne güzeldi telefonlada can sıkıyorlardı ama yakınken daha zormuş
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Sırf bu yüzden bende taktirmadim arıtmalı sürahi aldm. kafam rahat 
(752 puan) tarafından
Bileydim bende yapardım
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Taksın evine söyle ayıp değil 
(752 puan) tarafından
Sayamadığım kadar çok söylemişimdir soylemisizdir ama anlamak istemiyr
(6,671 puan) tarafından
Açma kapıyı
0 oy
(201 puan) tarafından
Parasını verip hazır su alsa keşke size de su faturası geliyor sonuçta Allah sabır versin canım 
(752 puan) tarafından
O kadar düşünceli değil malesef
(201 puan) tarafından
Benim de senin kaynanan gibi başımda vardı en son patladım görüşmüyoruz çok şükür
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Damacana su söylesin ya milleti yani sizi gece gündüz ne rahatsız ediyor birde o aritmalar günlük belli miktarda aritiyor büyük ihtimal size su kalmıyordur ,fakir durumu olmasa anladım da durumu da varmış yani 
(752 puan) tarafından
Para harcamayan cimrilerden givigibi ise yaramayan herşeye verirler yaratana vermezler
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bu ne cirkeflik bu ne yüzsüzluk
0 oy
(12,985 puan) tarafından
Bir kere ver parasını onlara da takdir kurtul dengesiz ya 
0 oy
(454 puan) tarafından
Vanasını kapat bozuldu de. Çok su doldurursan motoru bozulur ariticilar çok su doldurmaya gelmez çeşme gbi degl m napiyo banyo yapiyo heral aritmayla

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 139 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 453 göst.
5 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 610 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde Leylam_ (72 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...