0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yani kizlar şöyle. . Ortamım yok sürekli evdeyim. Dertlesebilecegim muhabbet edeceğim kafamı dağıtacağım kimse yok. Ailem var çok gelmezler öyle. Kızım var sürekli onunla uğraş içindeyim. Marketimi VS hep eşim yapar. Bi hafta sonu 1gun çıkarız odur. Buda beni haliyle bunaltıyor. Bunalıma mi girdim bilmiyorum eşime satasiyorum konuşasım gelmiyor yanaşmak bile gelmiyor içimden. Neden böyle oldum bilmiyorum. Ortada bir şeyde yok. Sürekli ev ev çocuk bundan mıdır sizce.

Bu eltim var oda yalaka dertlesecegim insan değil. Bir şey desem kaynanama yetiştiren tip modelinden.

Sizlerde böyle misiniz, hep esinizlemi vakit geçirirsiniz.

Tamam eşle vakit geçirmek iyi güzelde insan bazen dertleşmek farklı yüzler görmek istiyor, bilmiyorum niye böyleyim ben kızlar ya

16 Cevaplar

+1 oy
(2,062 puan) tarafından

Söylemem ki :D:D:D

(2,062 puan) tarafından
Soylim mi :)
tarafından
Nekadarrrr fenasiinnnn :))) birturlu degistiremedim adımı ya :)))
(2,062 puan) tarafından
Ad değiştirme geldi ya bı ara kacrdin mi
(2,062 puan) tarafından
Adın böyle olsun duyunca yüzüm gülüyor sayende
tarafından
Kaçırmıştim kız şansıma :) bir dahakine artık :).
Gül kız hep gülelim bu hayatta inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 bebeğim var arada arkadaşlarımla görüşürüm ama çok yorucu olduğu için çıkasım gelmiyor benim de başlarda çok bunalıyordum alıştım sanırım 
tarafından
Kız bazen böyle arada bu bunalım geliyo hiçbir şey yapasım gelmiyor, muhabbet edesim gelmiyor kimseyle
tarafından
Bebeğin kaç aylık bazen lohusa sendromu uzuyor 1 1.5 sene bile
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Görüşebileceğim çok kişi var bi sürü sosyal etkinlik yapan çağıran arkadaşlarım var ama benimde içimden gitmek gelmiyor şu yaz günü sadece bi arkadaşımla çıktım gidip butikleri gezdik alışveriş yaptık bi kafede oturup yemek yiyip çıktık o kadar bizde sadece pazar günü dışarı çıkarız onun dışında kızımı bu hafta oyun grubuna götürmeye başladım orada anneler çocuklarla iyi geçiyor onun dışında hep evdeyim üç hafta sonra çalışmaya başlayacağım hiçbir şey yapamam artık 
tarafından
Bende evi seviyorum ama insan arada istiyo böyle şeyleri, konuşacağım arkadaşım yok. Onca insana bakıyorum birbirlerine giidp geliyorlar. Farklilar yani. Birazda bunalıma girdim sanırsam hicbir şeyden haz alamıyorum
0 oy
(74 puan) tarafından
valla bende aynıyım hep evdeyim. komsum vs de yok. tek basina kaynanama cok gitmeyiz eltilerimle de oyle aram iyi degil yilda 2 kez gorurum o da bayramda. yaklasik 3 yildir falan boyleyim. alistim galiba bazen bunaliyorum ama o da geri geciyor. disari beni daha cok bunaltiyor nedense. ama şöyle tanimadigim ve kaniminda isindigi yabanci birileriyle dertlesmeyide cok istiykrum ara sira şöyle beni anlayan biri olsa oturup saatlerce konussam kahve icsek falan ben ona o bana gelse diye de hayal kurmuyor degilim. 

evde yaptığım hobim bi ara resime kafayi taktim tuval vs alip resimler yapiyordum guzelde oluyordu.sonrasi keçeden anahtarliklar yaptim kitap ayraclari falan ondan da sıkıldım simdi hamileyim bi bebek yelegi oreyim falan diyorum bebisim kisin dogacak
tarafından
Kız inan ki beni anlatmış sin. Geliyo öyle bunalım arada, dediğin hayalleri inan bende kuruyorum da. Busefer eşime çatiyorum tekim VS diye. İnşallah geçer hemen ya
(74 puan) tarafından
ben alıştım galiba ya 3 yil olacak yalnizim. yilda 1 kez annemlere giderim 1 kez de onlar gelirler onlar kisin gelirler bende yaza dogru giderim. tek dışarı aktivitem de bu sanirim. bizim burda kadinlar sicaktan kapi onlerine otururlar falan birde şuan dolmalik biber vs yapiyorlar hep bir oturup bakip bakip onlara özeniyorum. ama yanlarina gitsem eminim pisman olurum oyle de bi tarafim var :/ ne biliyim ya ben galiba küçüklukten boyleyim hic arkadasim olmazdi 1 tane olurdu o da birakirdi ya da ben gorusmezdim. suan mesela oyle liseden ilkokuldan vs hiç görüştüğüm kimse yok. hadi onlari gectim insan kuzeniylede mi gorusmez. valla kuzenler olsun amca cocuklari olsun hic biri ne bebi ararlar ne ben onlari. bayağı asosyalim
0 oy
(12,741 puan) tarafından

Benim ailem başka ulkede . Yanımda olsalar bile derdimi dökmem . Evlenmek ne demek hayat arkadaşı ömur arkadaşı demek . Her şeyı paylaşamiyacağım insanla evlenmezdım zaten.  Her şeyı eşimle konuşurum açik açik hastalığım reglima kadar.  Bu aralar kaynanama sarmış durumdayım orda çok vakit geçiriyorum.  Yoksa alirım kızımı koyuyorum kanguruya avmye inerım çarşiya inerım 

Güzel vakit geçirmek kendını hoş tutmak için illa birısı gerekmiyor kendım kendıme yetıyorum artık çok şükür kızım da var
0 oy
(3,597 puan) tarafından
Fazla arkadaş fazla dedikodu kim ne yapmış kim ne giymiş bu evine şunu almış bunu almış bende alayım dur şunun robot süpürgesi var onun kocişi bunu almış bunu vermiş .... E hal böyle olunca en iyi arkadaşım kendim sonra annem ve bacalarım :) 
0 oy
(7,336 puan) tarafından

Yaptığım en iyi aktivite bı odadan diğer odaya gitmek cunki çocuklar izin vermiyo :woot::D

0 oy
tarafından
Ben burayı keşfedeli kimseye derdimi sıkıntımı anlatmıyorum 
0 oy
(11,416 puan) tarafından
Sosyalligi sevdiğin içindir ven eşimle bile vakit geçiremiyorum şuan tek ugrasim bebek boş kaldığımda lbirileriyle oturmak dertleşmek yerine temizlik yapmayı tercih ediyorum sanırım sorunlarımı bu şekilde atıyorum kafadan insanlara güven olmuyor ne yazikki
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Kizin kac yasinda yada ne kadarlik bilmiyorum ama en iyi arkadasin o eger buyukse ve etrafinda ona gore aktivite varsa onlara getirmeye calis illa esini mi beklemen lazim diaari çıkmak icin avm falan varsa bin minibüse git gez gel yani illa esine bagimli olmak zorunda degilsin benim 9 aylik oglum var ama benim dünyam o 2 maximum 3 gunde bir illa bi disari cikariz 
0 oy
tarafından
Arada abimlere  ablamlara  giderim  çocukları parka götürüyom  bu kadar :) bizde sosyal yok  
0 oy
(1,795 puan) tarafından
Hepsi aynı tek farkımız biz haftada bir de çıkmıyoruz..
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kıskoca bızler sıkılıyoken cocukları düşünemıyorum:)bende aynı canm gunduzlerı cocukla kapının önune cıkıyorm parka götürüyorum aksam üzeri vok cok bunalırsam market gezer gelrm esım alr herseyı bende cıkmam bı yere valla esımle kedı köpek gıbı oşdm desem yerı bı kasık suda bogacak hale gelmiştim şükür duzeldı atkattm depresyona giriyoz sanırım dönem dönem bır ıkı gunluk felan degıl haa aylar surdu:))suan oda bende namaza basladık içine ferahlık ver Allahm dıye dua edıyorm onla dertleşiyorm artk
0 oy
(770 puan) tarafından
Bzde uzaktayiz aileden aynı durumdaym eşimde yoğun çalışıyor bende ona catiyorum sıkılıyorum bide sıcak burası kendimizde çıkamıyoruz psikoljimiz bozulmuş brz :D bir kişi olsa diyorum bende bı sohbet edebilsem iyi gelecek 
0 oy
tarafından

Ayni ben valla beni anlattin. 

Tek sosyal akitivitem 
Sağ koltuktan kalkıp sol koltuğa uzanmak :) 
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Valla lojmanda oturuyorum. Konu komşu çocukları boll. Kizimi parka indiriyorum. Onun dışında kendime özel sosyal aktivitem bi spora gitmek. :D

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 344 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hellokitty (113 puan) tarafından soruldu

381,475 soru

11,420,937 cevap

34,975 kullanıcı

...