0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

kahveler içiliyor mu kızçeler  evin işini bitirdim bi akşam yemeği yapcam onuda düşünüyorum kara kara :) 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Afiyet olsun canım bende yapacam inşallah birazdan azcık işim kaldı :D

tarafından
Nankör ev işi bacım yap yap bitmez artık sıkıldım valla :)
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oh afiyet bal lsun 

Az önce içtim bende
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Afiyet olsun valiz bana bakıyor ben valize iş cok:D

tarafından
Hiç sorma bizden tatilden gelince 2 gün boyunca koridorda durdu valizler :)
0 oy
(4,760 puan) tarafından

Yeşil çay içiyorum ben bu saatte kahveyi 4te içerim 

image

0 oy
(12,589 puan) tarafından
Afiyet olsun canım 

Bebişe egzersiz yaptırdım uyutuyorum temizlik yemek bi suru işim var kaç gündır dişarılarda idik 
0 oy
tarafından

Afiyet olsun Burcu<3 

tarafından
Gel beraber olsun canım :)
tarafından
Gel ayıcığıma bakk:D
0 oy
(403 puan) tarafından
Ne kahvesi bacım benimki hadi hazırlanın çarşıya çıkalım dedi kendisi gitti yatkta telefon oynuyo ikiz bebeğim var mama yedir alt al üst gidyir çanta hazırliyorum bı yandan bide gelmiş kaç saat oldu hazır değil misin dedi bende zaten dolmuştum çok kötü kavga etti dün liste yapmıştım onları alicakti bana gelmiş bide bu aylık liste herlde bunları alırım 1 ay hiç bişey almam dedi bende bagirdim sabah kahvaltısı öğlen akşam yemegin ayrı ayrı sanki ben bitiriyorum herşeyi hayır herseyden çok çok alsa idare ederim ama 1 kilo alıyor soğanı patatesi bir ay idare et diyor 
tarafından
Allah kolaylık versin sana ozaman bacım evde eş yardımcı olmuyorsa cok zor cidden
(403 puan) tarafından
Hiç yardımcı olmuyor
tarafından
İşte anne baba naısl büyülttüyse öle alışıyorlar benim kaynabam cocuklarına ev işinde yardımcı olmaları için alıştırmış hep alalha şükür eşim evde hep yardım eder ben süpürüyorsam o siler o ütü yapar ben katlarım oğlumda babasından gördüğü için oda yapar 2 yasında sofrayı kurmaya yardım eder tabagını mutfaga götürür vs vs cocuk anne babadan ne görürse onu yapar sonucta
(403 puan) tarafından
Maşallah size canim benim kayınbaba suyunu bile kendi almaz hatta eşim kalkip su alsa karın getirir otursana der
0 oy
(4,391 puan) tarafından
nau nau ;d afiyet olsun
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ya ben köşene  bayıldım ayult beni
tarafından
Daha güzeli senin olsun canısı  :)  bohem ve ahşap cicekli şeyleri cok seviyorum
0 oy
(386 puan) tarafından
Afiyet olsun da orasi mutfak mi cok guzel dekore etmissiniz
tarafından
Salon kuzum salonun bir köşesi
(386 puan) tarafından
Cok guzel ben mutfagima bu sekilde bisi dusunmustum masamin ust kismina da acaba nasil olur ki
tarafından
Mutfakta nasıl olur bilemem kuzum bohem tarzı uyarmı salonda odada bohem güzel oluyor ama mutfakta hiç görmedim mutfak dolapların sadeysr belki olabilir
(386 puan) tarafından
Sade beyaz saksi degil de raflardan dusunmustum iyice arastiriyim bari
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Ben dün dip köşe cam bucak sildim bugün sadece ütü ve yemek var yemeği ocağa koydum neskafe içtim akşam üzeri alişte babasının yanına gidicek bende ütümü yaparım :) afiyet olsun canım
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Kahve deilde fanta ictik oglumla bende dip köse temizlik yaptım tetas balkon yikadim yemegimide pisirdim o ara simdi bebislerimle banyo keyfi yapcaz 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 211 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 232 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde incimercan98 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 205 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sukran288 (1,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 230 göst.
24 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde incimercan98 (25 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...