0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (128 puan) tarafından
tarafından kapalı
 Kızlar bebeğim 20 aylık oldu gece emerek uyuyor çok zorlanıyorum onu sütten kesmek istiyorum ama çok üzülüyorum yardımcı olur musunuz oğlan 13 kg 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

6 Cevaplar

0 oy
(279 puan) tarafından
Gogsune kalem falan sür bakar içmez bant yapistir
(128 puan) tarafından
Bu sabah hafif bi elma sirkesi sürdüm içmedi ama versemmi tekrar diye düşünüyorum çok üzülüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesersen daha güzel yer diye düşünüyorum zamanı da erken değil 
0 oy
(456 puan) tarafından
22 aylık benimkide öyle mecbur bıraktırcam üzüle üzüle bh zamana geldim ama artık bıraktırma vakti geliyor sanırım kimi emsin diyor kimi bıraktır daha mı emcek ama emmek için o kadar şebeklik yapıyor ki kıyamıyorum Allah yardımcımız olsun. 
tarafından
Benimkide 21 aylık bütün gece emiyor nerdeyse ve hicbirsey de yemiyor. Kaynanam annem felan bıraktır artık diyor ama kıyamıyorum bende napacagimi şaşırdım :(
(128 puan) tarafından
Yaa evet ama çok üzülüyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hiç üzülme canım ikiniz de o kadar rahat edeceksiniz ki şaşıracaksın 

Meme ucuna biraz salça sür emmek istediği zaman, zaten ağzına almayacaktır iki güne bırakır
tarafından
Ahhh işte benden bi tane daha, ben 2 ay önce denedim salça sürdüm asla ama asla yaklaşmadi emmek için, vicdan azabından kalktım banyo ettim öyle emdi kokusu üstümden gidince
(14,428 puan) tarafından
O zamanda yatarken bant yapıştır,uyku sersemi ister tabii ama baktıki ememiyo biraz ağlar susar
Biberonla süt verebilirsin,bi iki gece mızmızlanıyo sonra bırakıyo memeyi merak etme :)))
tarafından
21 aylık benimki
(128 puan) tarafından
Salça Denemenizden sonra tekrar mı verdin :(
(14,428 puan) tarafından
Hayır hiç verme,memeden kesmeye kesin kararlıysan bidaha verme kuzum
0 oy
(503 puan) tarafından
Emeceği kadar emmiş için rahat etsin bıraktır bence de artık. Hem geceleri çok rahat edersin uykusu bölünmez sabaha kadar deliksiz uyursunuz ikinizde
0 oy
(736 puan) tarafından
Kilosu da iyi masallah bence bu zamana kadar yeteri kadar faydasini da görmüştür sütünden. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 118 göst.
0 oy
21 cevap 308 göst.
0 oy
0 cevap 24 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Esma...esma (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu

379,827 soru

11,369,891 cevap

34,853 kullanıcı

...