0 oy
273 göst.
Aile kategorisinde (1,437 puan) tarafından
Kızlar benim petshop um var eşim memur yeni doğum yaptığım için eleman arıyorum petshoba bugün bir ilan verdim instadan sağolsun bir çok kişi yazdı (insta eşim ile ortak) böyle kendi beğenmiş ukala bir kız daha da küçük belli ama oda yazmış bende şartları söyledim kizin cevabı

Siz kafayı yemissiniz herhalde neyse birşey demiycem oldu

Bunu ilk eşim görmüş ve bu mesaja cevap vermemiş ben küplere bindim alemin kızı gelmiş hakaret ediyor benim herif ağasını açıp tek kelime yazmiyor soruyorum muhatap olmaya gerek vsr mi diyor iyi birde küfür etseydi dedim ona da cevap vermezdin 

Tam şartları beğenmemiş olabilir de bu cevap nedir sinir kupuyum şuan esime bir ton bağırdım kavga ettik birde bende cevap vermeyim diye silmiş mesajı daha çok sinir oldum açıklamasida neymiş ben çok sinirlenmisim ondan silmiş 

9 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bu devirde iş  bulmak o kadar zor ki çalışanın konforunu göz ardı ederek çalışma koşulları sundu iseniz öyle bir tepki vermiş olabilir üslubu hoş değil ancak hak vermek lazım sonuçta iş bulamıyordur olan işlerde de canlı çıkana kadar çalışması gerekiyordur vs. İşe almayı verirsiniz olur biter keşke sinirlenip kendinizi yıpratmazsaydınız eşiniz de cevap vermeyip mesajı silerek olgunluk yapmış Ama siz hala durumu uzatmışsınız bence boşverin
(3,006 puan) tarafından
O zaman iş iyice kolaylasti  hergun balıklara 2 kez yem at 2-3 gun de bir suyunu değiştir hafta da bir iki temizlik otur telefon ile oyna yayil  ders çalış gunluk 200 tl kız balikesirden yazilik alırsam gelir ben çalışırım hafta sonuda denize giderim :))) şaka bir yana siz bulusunuz zaten kısa sürede elaman hiç dert etmeyin
(1,437 puan) tarafından
Kız yazlık alacak param olsa ne DİE çalışayım yap tatilini:)
(3,006 puan) tarafından
5-6 ay tatil nasıl yapcam yazlıkta olsa aynı bu evdeki yaşama döner bir süre sonra sıkılırım diyeceğim ama tabi evde durmaya devam edersem çalışmamakda güzel ama hayat şartları zaten senede 15 gün gelip ne nasil çalışayım şaka yapıyorum:))
(1,437 puan) tarafından
Vallahi çalışmak kadar güzel birşey yok şuan evdeyim kendimi ise yaramaz biri gibi hissediyorum bana kalsa bebisle gidip durucam dükkânda ama eşim izin vermiyor TV de bile birşey yok doğru düzgün can sikintisindan patlıcan;)
(3,006 puan) tarafından
Olur mu hiç öyle çocuk yetiştiriyorsun hiç öyle düşünme kısa bir süre ara vermek gibi düşün öncelik bebis sonra zaten yine hayat devam ediyor geçersin işinin başına devam edersin ben 2007 den beri çalışıyordum (kurumsal) 2 yıldır evdeyim kendi isteğimle 16 aylik kızım var 2 yaşını doldurmasını bekliyorum kendimi hiç faydasız hissetmedim bu sure zarfında bana çok iyi geldi:)) hayatim hep işle geçti kizim zaten hayatımda boşluk bırakmıyor ama serotonin dolu bir yoğunluk tam da böyle kosul şartsız sevgi dolu bir ortama ihtiyacım varmış meğerse bana iyi geldi ama daha fazla ara verirsem iş bulmak zorlasabilir hayat boyuda evde duramam bir yere kadar :))
-Reklam-
0 oy
(3,860 puan) tarafından
şartlarini merak ettim , bence cevap vermemesi daha iyi ama 
(1,437 puan) tarafından
Bizim burası küçük yer günlük 200 + yemek + otobüs gerektirecek yolda ise yol parası yapacağı is gelen müşterilere bakmak bu sonra otursun oturduğu yerden kim kime 200 TL vermis
(1,437 puan) tarafından
Yok kız günlük 200 tl
(1,437 puan) tarafından
Ve cumartesi pazar tatil eşim ben dururum nasıl olsa bana tatil dedi bu şartlara verdiği cevap sinirlendirdi biri bana boyle bir is teklifi yapacak ben gider çalışırdım yani
(1,437 puan) tarafından
Gel CNm bandirmadayim
0 oy
tarafından
Eşinin yaptığı gayet doğal seni düşünmüş 
(1,437 puan) tarafından
Keşke iki çift laf soyleseydi üzüldüm yani kiz bana kafayı yemissiniz diyor eşim tek kelime yazmiyor üzdü bu durum beni
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Bence eşinin üstüne fazla gitmişsin o terbiyesizlik o kıza ait eşin de cevap verip uzatmak istememiş sanırım 
(1,437 puan) tarafından
Evet uzatmak istemedi bir suru insan var yazan onunla ugrasamam dedi ama beni üzdü bu durum
(1,792 puan) tarafından
Keşke sen cevap verip hırsını atsaydin
(1,437 puan) tarafından
Esim görünce dedim ki cevabını verir herhalde diye bırak vermeyi silmiş bile mesajı ben yazıp kendime bulastirmayim diye hırsımi atamadan kaldım eşime patladim
(1,792 puan) tarafından
Bence bu sebepten hiç üzmeye değmez kendini, çok sinirlendim kusura bakma diyip konuyu tatlıya bağlaman hoş olacak :)
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eşini taktir ettim... Edebini korumuş karsısındakine. Şartların nedir bilmem ama karsındaki belliki cocuk daha 
(1,437 puan) tarafından
Yani zaten ben üniversite öğrencisi olsun istedim onlara da gelir olsun DİE ama yaranamdim cevaba bak :(
(9,247 puan) tarafından
Okudum ..
(1,437 puan) tarafından
:))  hak mi simdi bu cevap olur mu yanı begenmediysen tesekkur et bana uygun değil de ya da tesekkur de etme yani cevap bile vermeden olur :)
(9,247 puan) tarafından
Gerek yok
0 oy
(225 puan) tarafından
Bence cevap vermemeniz çok daha mantıklı olmus 
(1,437 puan) tarafından
Böylede lafın altında kalmis gibi oldum sinirlerim bozuldiu
(225 puan) tarafından
Vallahi canım hiç öyle düşünme tam tersi daha profesyonel bir yaklaşımla cevap vermediğini düşün bence eşine de kızma çünkü erkekler böyle olaylara daha gerçekçi bakıyor biz daha duygusal tepkiler veriyoruz
(1,437 puan) tarafından
Olsun yinede üzüldüm gönlümü alana kadar konusmucam esimle :)
(225 puan) tarafından
Seytana keyif gerek boş ver kız :)
Boş boş laf dalaşına girse bu kez de niye muhattap oldun derdin
Ay biz kadınlar neden böyleyiz :D
(1,437 puan) tarafından
Benimki hormonlardan herhalde kuzum ya evet cevap verse diyebilirdim de nie cevap veriyosun diye çünkü ben bir lohusayim :)
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Gerek yok cevap vermemek en doğrusu bence hiç sinirlenmeyin uygun biri kısa sürede çıkacaktır işlerinizde yoluna girecektir.Bebeginiz için de tebrik ederim.
(1,437 puan) tarafından
Galiba hıncımi alamadım ondan sinirlenip birde eşime patladim:)
(3,006 puan) tarafından
Adama yazık olmuş:)) normal ya birsey olmaz hormanlardan ooo
(1,437 puan) tarafından
En son esimde patladı ne yalınız varsa görün yolun birbirinizi yazdı:) bende sen anca bana öt aleme iki çift laf söyleme yazdım:)
(3,006 puan) tarafından
Hiç uzatmayın ne gerek var elin kizi için yazsaydı eşiniz karşılıklı konuşmaya dönerdi hiç gerek yok eşinizi takdir ettim akşam konuyu açmadan geri vites yaparsınız olur biter :))
(1,437 puan) tarafından
Eve gelince kalmaz zaten ikimizinde siniri saman alevi gibi :)
0 oy
(736 puan) tarafından
Bende maasi az calisma saatini cok söyleyenlere sinirleniyorum hakkını yazsaydiniz bence öyle soylemezdi.  Bir de eşiniz hakli ne gerek var muhattap olmaya birsuru polemik olur 
(1,437 puan) tarafından
Canım çalışma saat  sabah 9 aksam 17.30 hafta sonları tatil yemek benden yol benden günlük 200 yapacağı iste yok yani tas tasitmicam ki müşteri gelirse bakacak bu :(
(736 puan) tarafından
Yaaa o zaman bence gayet iyiymiş canim hanimefendi dukkani da üstüne istiyodu heralde
(1,437 puan) tarafından
Ya demi gelde kizma simdi
0 oy
(520 puan) tarafından
Asla takılmam bunu n için eşimle arami da bozmam. Cevap yazsaydı bu seferde niye elin kızıyla muhatap oluyorsun diye kavga ederdiniz. 
(1,437 puan) tarafından
Evet edebilirdim hormonlar tavan yaptı:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 887 göst.
0 oy
22 cevap 1,071 göst.
0 oy
6 cevap 472 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 319 göst.
7 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu

379,521 soru

11,361,282 cevap

34,839 kullanıcı

...