0 oy
628 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar burasi sizce acik degilmi ya benim dikisim dumduz ama esimin boyle sanki ortasi acik dün zimba tellerini aldirdik doktor acile gidin yarin dikis atsinlar acilir dedi ama gittik doktor cok tuhafti basindan atti rrsmen soruya cevap bile vermedi normal duselir dedi ama akintisida oluyo dikis yerinde sizce normalmi ameliyat olan varmi 

image

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aboggg çok kötü görünüyor baci bence başka doktora gidin 
-Reklam-
+1 oy
(11,377 puan) tarafından
Yara kapanmadan zimbayi neden aldılar ki buna dikis atılmalı 
tarafından
Zaten doktor alirksn soylemis  dikis atilsin yarin acile git die girtik ama doktor normal duzelir dedi
(11,377 puan) tarafından
Yani bilemedim kuzum zımba tel kaynanamda gördüm 1 yara kapanana kadar kaldı sonra çıkardılar 2. Bi dikis gerekmedi ama böyle 2 zahmet olması garibime gitti sök bi daha dik falan çok geçmiş olsun bu arada tekrar gidin acile farklı bi doktor vardır
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Bence açık bu başka bi doktora gidin ya içim bi tuhaf oldu
tarafından
Kizlar ozur dilerim ama sabahtan beri icimiz rahat degil gidicez normalde birazdan acile ama yinede sormak istedim belki siz yada esiniz ameliyat olmustur die
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Bence hiç normal değil arası çok açık duruyo 
0 oy
tarafından
Açık tabiki basbaya doktora gidin hemen
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Açık bu yara bariz şekilde akıntısı varsa enfekte olabilir ama yara pek kızarık değil ısı artışı varmı buda bir soru yarayı geniş açıdan görmek lazım 
tarafından
Ortasi baya bu sekilde acik mesela oglumda fitik ameliyati oldu ama dumduz cizgi onunki
(1,321 puan) tarafından
Canım yara zaten açık o belli ama enfeksiyon için yarayı görmek gerek akıntı nasıl sıkınca geliyormu kokulumu yara çevresi kizarikmi tam anlamıyla ısı artışı varmı bunları dokunmadan anlayamazsın enfeksiyon varsa yarayı dikemessin
tarafından
Hicbsey vermedi canim
(1,321 puan) tarafından
Doktor görsün canim
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Kız bu yara açık resmen çok geçmiş olsun beklemeden başka Dr a gidin 
0 oy
(930 puan) tarafından
İltihab kapasın kız açık ya geçmiş olsun 
0 oy
(119,461 puan) tarafından
uuff kotu gorunuyo baska bi dr gitseniz
0 oy
(1,164 puan) tarafından

Bence bariz bir şekilde açık, doktor nasıl başından savabiliyor şu görüntü ile  çok şaşırdım, eziyet etmeyin kendinize yazık günah bacım, açık yara Allah korusun enfeksiyon olur başka bir doktora gidin vakit kaybetmeden :ermm:

0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bacım açılmış dr gidin ama derin bir açıklık değil korkma hemen hallederler ama enfeksiyon olmadan gidin acile de gidebilirsiniz
(1,785 puan) tarafından
Yani başka bir acile normal olmadığını bildiğinizi de söyleyin
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Yarası suan acılmıs bacı baska iyi bi hastaneye gidim orayı kapatsınlar aksi takdirde enfeksiyon kapıcak
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Açılmış canm malesef bu dikişlik zor kapanır içi mıkrop kapmadan gidin 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kız dikişler tutmamış hemen başka Dr baksın o Dr uda şikayet edin nasılsın Bi ihmaldir bu
0 oy
tarafından
Kız akıntı var Allah korusun enfeksiyon kapar yaaa içim kötü oldu nasıl açık kalmis
0 oy
(454 puan) tarafından
Mikrop kapabilir terlerse . Yada başka biseyden pansumana gidin geçmiş olsun 
0 oy
(355 puan) tarafından
acile gidin mansuman yapsın yarayı sarsın
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Kimse lfa söyleyemez sağlık her daim önemli eşine çok geçmiş olsun . Sanki enfeksiyon kapmış gibi canim ya
0 oy
tarafından
İşini iyi yapmayan doktorları Allah bildiği gibi yapsın 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
Sağlik lisesi mezunu olan biri olarak ve bol bol her yerinde dikiş olan biri olarak  söylüyorum bu yara dikişlik. Zimba tutmamis ki boyle bi yaraya zimba atilmaz ben lisede öyle gördüm. Başka bi hastaneye gidip dikiş atilmasi gerektiğini söyleyin canim..
tarafından
Tekrar geldik acile baska doktordan rica ettik bakiyor olmazaa baska hastaneye gidecegiz canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 74 göst.
29 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YAVUZ AMINE (641 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
0 oy
0 cevap 15 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nejlabebek (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
9 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnalparsln (255 puan) tarafından soruldu

381,006 soru

11,406,669 cevap

34,943 kullanıcı

...