0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (7,375 puan) tarafından
Az önce geldi bize kurban eti getirmiş güya kurban geceli aylar oldu almadım eve girdi sonra hadi gidelim dedi nişanlı kıza çekip gittiler ağzımı açıp kalın bile demedim bunlar böylesini hakediyorlar güya kızımı görecek halası sadece yanına. Geldi ne sarıldı ne sevdi zaten halkaları erkek olsaydı sevilirdi diyorlar 

6 Cevaplar

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Kız saç boyası alıp tavuk almiyormussun ya abisine pişir diye et getirmiş işte sana dgdjdgdj
(7,375 puan) tarafından
Haha dedim kurban geceli çok oldu canım ihtiyacimiz yok nişanlı kıza dediki hemenhadi bıraktım gidelim hiç durmadılar zaten gidip yigeni bile uzak tan görüp gitti
(1,371 puan) tarafından
Kıskanç işte güle güle gitsin bidaha gelmesin :D
(7,375 puan) tarafından
Valla çok umrumdaydi kapıda gel tatlım dedi nişanlı kıza bakmadım bile düzgün kim gelmiş sonra girdiler içeri hiç bir şey demedim zaten kurban geceli Cok oldu gerek yok dedim tama. Hadi biz gidelim dedi gitti napayım ona mı yalvaracam o kadar laf etti bana
-Reklam-
0 oy
tarafından

Erkek olsa mi sevilirmis buna anca kahkaha atılır kiz :D:D Onları da demek ki sevmedilerse o yüzden bu kadar kıskanç ve cirkefler kiz çocuğun verdiği tat çok başka gerçekten hepsi evlat ama kiz çocuğu ayrı bisey❤❤❤

(7,375 puan) tarafından
Yok tatlım illa erkek doğurmak zorundaymisiz gorumcemlerin düşüncesi bu çok şükür ki kızım var nasip oğlum olursa da ama düşünce yanlış tabiki akılları fikirleri erkekte
tarafından
Erkke bebe kadar taş düşe kafalarına sjjsjs saçma sapan düşünüyorlar valla ya
(7,375 puan) tarafından
Onların düşüncesini ben anlamış değilim zaten canım
tarafından
Aman bosver kiz ne derlerse ne yaparlarsa yapsınlar gul gec sjsjjs
(7,375 puan) tarafından
Valla ağzının payını aldı gitti verdikleri şeyin bile 100 kere lafını eden insanlardan zaten hayır gelmez zaten abisini evde sanmış abisi yokken gelmezler dibindeki görümceme gelirler haber bile vermezler geldik diye
0 oy
(12,911 puan) tarafından
Allahım bu kız hala onları takıyor ya 

Ben gıcık kaptım burdan tövbe tövbe 
(7,375 puan) tarafından
Kız takmıyorum getirmiş kurban eti diyor dedim gerek yok kurban geceli çok oldu hemen nişanlı kıza hadi gidelim dedi zaten kapıda kim gelmiş diye düzgün bakmadım bile zaten haber vermeden geliyorlar bide üstüne abisi evde yokken gelmezdi onlar biliyorlar ben çok laf söyleyecek ya biz evde sanıyorduk Ömer'i dediler
(12,911 puan) tarafından
Bi tek abisi içinmi geliyormuş iyi yapmışsın almamışsın  etı eminim onun bile lafın yaparlar gıbı
(7,375 puan) tarafından
Aynen valla kız arayıp sorarlar abisi evdeyse o zaman gelirler bütün gorumcelerim öyle o yüzden zaten böyle kızarım bende hiç oturun nereye gidiyorsunuz demedim gitti
0 oy
(1,208 puan) tarafından

Görümce görmeyeyim ömrümce:D

(7,375 puan) tarafından
He ya zaten yüz vermedim ya hemen gidelim dedi 5 saniye bile durmadı
0 oy
(12,911 puan) tarafından
Saç boyası o kadar dert olmuş soracaktım ne renk boyuyorsun saçını jsvljxvmö
(7,375 puan) tarafından
Sarı ya boyadım m canım
(12,911 puan) tarafından
7 senedır sarı kullanıyorum çalişirken şimdi şak boyuyorduk iş yerınde şimdi kendım boyuyorum hık dıye geliyor dıbım surekli
(7,375 puan) tarafından
Doğrudur canım valla zaten ne tavukmus ne boyaymis olay oldu hayla konuşuyorlar neymiş evime gelmiş yüzüne bakmamışim dedim kim kimin yüzüne bakmadı acaba isteyen istediğini düşünür zaten gönlü olan diğer görümcem dibimde sende gel deyip beni cagirirdi
(12,911 puan) tarafından
Burda okuyunca gidip görumcemi alnından öpesım geliyor ne alsa çift alır doğumdada duş aldırmiştı sancılar hızlanınca bügun çiktıği uzman çavuş var o gelmiş ankarsdan bulunmuşlar az önce arıyo yalnız mısın beraberiz yemek yıyoz gel dıye
Sen yazınca ben burdan sınır oldum onlara neymiş güzel güzel geçinmek varken
(7,375 puan) tarafından
Kız ne evlerine ne etkilerine ne sutlulerine hiç bir seylerine karışmam fazlada gitmem elimden geldiğince de bir yardıma ihtiyaçları olsun ilk ben koşarım valla yeter da artık bende insanım yut yut olmuyor kalkmış diyor temizlik yap duvar sil kilo verirsin sanane benim kilomdan kendisi 47 kiloymus elbise yakışsin mis falan Allah aşkına. Bende dedim beni evimi beğenmeyen kalkıp gelmesin yeter ya valla bende insanım yani
0 oy
(2,474 puan) tarafından
O gorumcen b.o.k.unu yesin kızının erkek olsa sevilirmis onda bu kıskançlık varken erkekte olsa sevemezdi boşver 
(7,375 puan) tarafından
Aman dert etmiyorum bile az önce nişanlı kizada dedim hayırdır apar topar koştura koştura gittin diyor işte sen bizim yüzümüze bile bakmadın dedim kim kimin yüzüne bakmadı acaba herkes bana işine geldiği gibi davranıyor bu saatten sonra bende böyle davranıyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 279 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,198 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 500 göst.
0 oy
31 cevap 905 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu