0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
RKızlar yarına denize gidilcek ablam her iki kardeşim ve eşi 2 tane de kuzenim bunlar benim babamın arabasıyla gidicekler ben 2 kuzenim izbanla ve benim 8 aylık oğlum var annem demis ki kardeşime benim icino gitmesin çocuğuna kim bakicak bu ara da o ablamin 1 yasinda çocuğu var ona annem babam bakicak  neyse kuzenim yazdi bana yarin gidiyoruz diye bende bziim bir aile grubu var oraya yazdim iste babam demis ki o binmesi. Arabaya zaten cok kisi var yük oluyor arbaa kaldıramaz bende dedim ki ben olunca yük oluyor dedim neyse kuzenim de dediki biz izbanla gidicezk zamn bende geleyim sizle 8 aylik oğlum la biri de çıkıp demedi ki sem git arabayla sonra ablam kuzenimi aramış demis ki o niye geliyor biz bize gidelim diye kuzenim demis ki saçmalama gelcek tabi ki de ablam demis ki biz aramasak gelmez kuzenim de biz herseyj konuztuk haletik sonra bana diyor ki kuzenim rahatsiz oluyor sa biz. Baska yere gideriz dige bugün agladim hep babamlar kahvaltı olsun hep o u çağırır hep ona ilgi ikimiz de ayni sokaktayiz babamlar hep ona gider bana hic gelmezler biraz uzun oldu hakkınızı helal edin 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gitme baci kesinlikle gitsen de mutlu olmazsın emin ol kimseyi de umursama ona gidiyorlarsa gitsinler ne yaparlarsa yapsınlar sana işleri düşüncede de sen cevabını verirsin 
(3 puan) tarafından
Canim bende oyle diyorum spnra eşim dicek ki bir sey mi ona da yansitmak istemiyorum birdaha konusmami gitmemi istemez hayir ben ndn anlamiyor her zamn o once beni neden sevmiyorar diye düşünüyorum
tarafından
Bırak yansisin eşine en azından ezdirmez seni ailene karşı,net herseyi bilmesin ama uzak kalacağını bilsin
(3 puan) tarafından
Ben ona dedim ki boyle boyle biraz üsten anlatim babani görünce soylicem sen nasil babasin diye kizini torununu izbanla gonderceksin diye
tarafından
Esin karışmasın canim ama sende dahil olma çok içlerine herseyin yeri zamanı gelir☺
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başlığı da düzeltt canim kapanır postun 
(3 puan) tarafından
Olmuyor canim düzeltemedim
tarafından
Kaleme baş başlık kısmını sil (ailevi bir konu yaz)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 158 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SL (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 222 göst.
0 oy
1 cevap 73 göst.
0 oy
8 cevap 350 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (317 puan) tarafından soruldu

385,409 soru