0 oy
140 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ay ay doğumdan önce hep doğumdan korkardım tüm arkadaşlarımda doğumdan değil sonrasından kork dediler herkes herşeye karışacak konuşacak herkes çok biliyor dediler aman ne olabilir ki ondan birşey olmaz dedim ama artık sinirlerim iyice bozulmaya başladı görümcem annem kaynanam herkesin yaptığı konuştuğu ağrıma gidiyor. Eşim çok şükür her zaman yanımda destekçim ama oda sıkıldı bu laflardan konuşacak kimsem de yok ona anlatıyorum sırf içimi boşaltmak için yoksa patlayacam. Görümcem 40 mevlüdüme bile gelmedi bizimle ilgili birşey olunca hep hastayım diyor ertesi gün topuklularını giymiş geziyordu ben tek halayım diye ortalıkta geziyor oğluma bi çöp bile almadı kayınvalidem onun yaptıklarını hep örtüyor hak veriyor biz birşey yapmıyoruz her 3 4 günde bir ordayız ona rağmen anneme diyor bize gelmezler hala bizden memnun değil ya yok bebeği niye böyle tuttun niye bunu yaptın işte kocan olmadan bu çocuğa nasıl bakacan millet kaç çocuk büyütüyor işte idare edin harcama için ama kızının aldığı bi gömlek 700 lira ona rağmen canım kızım iyiki almış çok güzel yapmış. Oğlum katılma nöbeti geçiriyor morarıyor sesi gidiyor çocuk acı çekiyor yok bebek hastaneye mi götürülürmüş bi de bebeğimle konuşuyor gibi yapıp bana laf sokuyor seninle konuşmuyorlar mı sana bakmıyorlar mı falan diyor bebeğe tee Allahım sinirim bozuldu iyice o yılan görümce de az değil anca doldurur anasını arayıp sormaz bi gün olsun özlemez yeğenini annesi babası önünde aa canım yeğenim çok özledim falan dili tatlı sinir bozucu

1 cevap

0 oy
tarafından
Açık açık soyle bence yoksa akıl vermeye devam ederler . Benim sadece kaynnam var ona bile tahammül edemiyorum.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 339 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,085 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.

382,994 soru

11,464,300 cevap

35,059 kullanıcı

...