0 oy
758 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Hastanede hemsire olarak görev yapmaktaydim devlet memuruydum yani evlendikten sonra esim çalışmami istemediği icin istifa ettim ama simdi pişmanım siz olsaniz ne yapardiniz 

19 Cevaplar

+4 oy
(4,969 puan) tarafından
Ne garantisi var eşimin ölene kadar bana bakacağı o kadar ailem okutmuş adam için işimi mi birakcam aslaaaaaaaaa
-Reklam-
+1 oy
(453 puan) tarafından
Canım sen napmissin millet aç aç kpssden puan alabilmek için yemeden içmeden kesiliyor 1 soru daha fazla yapıyım die sen bildiğin kendi kul hakkına girmişsin memurluğu bırakmak ne demek Allah aşkına simdi mumla arasan bulamazsin yazik etmişsin kendine kocan ne iş yapıyor ceo felan mi sana memurlugu biraktirdi aylik 10 bin veriyor mu sana yaşam refahiniz nasil yada seni sosyal ortamlara sokuyor mu bu nasıl bir bencillik yarabbim valla sanki sen benmişsin gibi üzüldüm nie yaa nie 
(9,583 puan) tarafından
Bende vallahi mesleğim olcak atanacam birde üstüne adam için işi bırakcam olduuuuu
(453 puan) tarafından
Yaa bak çocuğun olur ücretsiz izne çıkarsın 3 5 yıl kabul edilir evlat anasız olmaz dersin ama koca için istifa edilmez sen istesen bile eşinin engel olması gerekiyordu bencillik bu yaptığı
(9,583 puan) tarafından
Aynen bencede
0 oy
(2,830 puan) tarafından
Ben olsaydım en başından memurluktan istifa etmezdim ki. Kimse bulamıyor sende bulmuş bırakmışsın canım. 
0 oy
tarafından
Ben memurluğa başlamış olsaydım kimse için bırakmazdim. En başta konuşur anlaşır ona göre evlenirdim o kişi ile
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Güzel bir işin varmış herkes devlet memuru olmaya çalışırken eş için bu tercihin çok yanlış özel sektör olsa neyse evlenmeden çnce bilmiyormuydu sanki çalıştığını
(5 puan) tarafından
Biliyordu ama istemedi çalışmamı ben de istifa ettim ama simdi cok üzülüyorum
(6,441 puan) tarafından
Eşin ne iş yapıyor maddi durumu iyi mi iyiliğini geç bir dediğini iki yapıyor mu pişman olma sebebini anlamaya çalışıyorum da sonuçta birlikte karar vermişsiniz ama keşke yapmasaydın imkanın yok mu dönmeye
0 oy
(352 puan) tarafından
Olan olmuş, tekrar atanma şansınız varsa mutlaka değerlendirin.Kpss ye mi girmek gerekiyor, ne yapmak gerekiyorsa araştırın, tekrar dönün işinize.
0 oy
tarafından
Geri dönebiliyor dan geri dön. 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bence de çok pişman olmalısın. Ne yapabilirsin onu araştır ve tekrar işine dön bence. O kadar okuyup eş için iş birakmak bana asla akıl kârı gelmiyor 
(14,032 puan) tarafından
Şimdi Google'dan baktım geri dönebiliyormuşsun
0 oy
(242 puan) tarafından
Kesinlikle işten ayrilmazdim eşiniz belki iyidir daha iyi olur inşallah ama kendi emeğin karşılığını almak isterdim
0 oy
(1,618 puan) tarafından

Ayy çok kötü olmuş istifa etmekten başka yol yok mu ya illa çalışmak mi gerekiyor:angel:

0 oy
(367 puan) tarafından
Yanlış yapmışsın. Tekrar çalışmaya basla
0 oy
tarafından
Eşim asla böyle bir şey istemez ama isteseydi de onu birakirdim.
0 oy
(229 puan) tarafından
Kimse için işimi bırakmam o benim altın bileziğim evlendim eşim çalışmana gerek yok dedi çalışmaya devam ettim doğum yaptım zaten evden çalışıyorum sadece hafta da 1 gün gidiyorum işe asla bırakmam 
0 oy
(966 puan) tarafından
Memurluğa geri donebilirsin..657 kanuna bak cnm.belli bir süre hakkın var.adaylığin falan kalkmış olması lazım.araştir istersen.
0 oy
(788 puan) tarafından
Bence birakmamaliydin yanlış yapmışsın seni o şekilde kabul ettiyse işine karismayacakdi heleki bu devirde yaşam çok zor yinede hayırlısı olsun canım.
0 oy
tarafından
Bırakmazdm gerekirse beni kısıtlayan biriyle evlenmezdm 
0 oy
(13,034 puan) tarafından
Şu an biz ne desek boş ama neden böyle bir şey yaptın çok merak ettim yani ömür boyu yanında olacağının sana iyi davranacağının garantisi mi vardı ? Eşin çalışmanı istemediyse çalışmayan biri ile evlenseydi kimse için insan kendinden ödün vermemeli bir tanıdığım aynı şekilde nişanlı iken istifa etti sonra nişanı attılar kız işinden olduğuyla kaldı 
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Ne güzel işin varmış bir ömür sürsün evliliğin inşallah ama garantisi var mı hiç birşeyin garantisi yok çok gördük burda ben senin ailen olurum annen baban olurum herşeyin olurum deyip kocaya kaçıp sonra aldatilani çok gördük işini bırak aşkım ben sana bakarım deyip ekmek parasını bile başına kakanı o yüzden güçlü kadın ailesi arkasında olan parası olan çalışan kadindir
0 oy
tarafından
Ben pek inanmadim kusura bakma sözleşmeli olunca bazı hakların olmuyor bırakmak bazen mecburi oluyor ama kadrolusun atanmissin istifa niye edesin 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 469 göst.
0 oy
11 cevap 129 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yenidenanne00 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 357 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Serapse (55 puan) tarafından soruldu