0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Sorum başlıkda güzellerim

25 Cevaplar

0 oy
(91 puan) tarafından

En İyi Cevap
Güzel kardeşlerim cevao yazan elleriniz dert görməsin... Hepinizi tek tek cevaplayamadığım için özür dilerim ... Allah sizden razı olsun
-Reklam-
0 oy
(12,721 puan) tarafından
Ne hissetmesi  2 aylıkken oğrendım jsfjlöb
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Hiç hissetmedim sadece gebelik istedigim icin gebelikle alakalı rüyalar goruyordum değişik değişik
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Az kalsın habersız doguracaktım lkjgjkk
0 oy
tarafından

Valla kuzum bende hep lekeler geldi. Bide hapsurunca kasigimda bisey canım aciyirdu. Zaten 3. De bi hapsurdum gece kasigimda  bi ağrı aha dedim içimden boku yedm:D eşime dedim inanmadı. Sora baş dönmesi çok oldu son hamilelikte.

0 oy
(4,430 puan) tarafından
İkisinde de rüya gördüm ama birini 2 birini 3 aylık öğrendimh8cte anlamadım:)
(296 puan) tarafından
Dogrunca öğrenirdin kiz erken ogrenmissin sjsjs
(4,430 puan) tarafından
İkincide zaten esprisi oldu gorumcemle gittik kız çanta alsamiydik bizi doğuma almasınlar burdan diye ama normal adet oldum şüpheye düşecek bir durum yoktu bulantı vs:))
0 oy
(10,076 puan) tarafından
Ilkinde hissettim cunku adet zamanimda olmayan ciddi belirtilerim vardi kesinlikle hamileyim dedim adette olmayinca ertesi sabah test yaptim pozitif :)
0 oy
tarafından
Hissettim ama 2 yıldır olmuyor bu defada yoktur deyip kendimi kandırdım ve 6. Haftamda test yapıp öğrendim sjsjsj
0 oy
tarafından
Hiç hissetmedim, regl gecikmesi dışında da hiç belirtim olmamıştı.
0 oy
tarafından
Hissetmedim ama istiyorduk bir düşükten sonra hemen oldu çok şükür test yaptım adetim geçtikten iki gün sonra çıktı Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 
0 oy
(229 puan) tarafından

Hissetmedim 2 aylık hamileyim 7 aylık kızım var ben b12 me baktırmak için kan verdim hemşire herşeye bakim dedi öyle öğrendim :D

0 oy
(1,334 puan) tarafından
Ben değil ama hep eşim hisseti :)) ilkinde rüya görmüştü gidip gelip icime doğuyor diyordu ikincisi de de yüzün aynı hamileliginde ki gibi olmuş sen hamilesin dedi test yaptım doğru çıktı:)))
(2,566 puan) tarafından
Nasıl olmuştu ki acaba. Eski koca karılar tahmin ediyorya bazen, onun gibi olmuş:D
(1,334 puan) tarafından
Ahaha aynen benim eşimin hisleri cok kuvetlidir zaten de yüzün aydinlandi diyordu
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Bn 3. Haftam da öğrendin ama hissettim hamile oldgmu ilkinde farketmedim ama bu da hisettim
0 oy
(448 puan) tarafından
Bana ruyamda babam demisti o gun kan tahlili verdim hamileymisim :)
0 oy
(453 puan) tarafından
İlkini çok istiyordum bu yüzden her belirtiyi hamilelik olarak yorumluyordum o yüzden hissetmeme gerek kalmadan öğrendim hatta heyecandan ben teste bakmadım esim söyledi hamile oldugumu :) 

İkincide hisseder gibi oldum asla hamilelige yormadim gecistirdim saçmalıyorsun die esim sen hamilesin deyil duruyordu galiba o hissetti doktora gittigimde 2 aylikti :)))
0 oy
(324 puan) tarafından
Vala garip gelebilir kimine ama ben iki aslanimi da ananemin mujdesiyle öğrendim ben ananemin elinde büyüdüm diyebilirim tek istegiydi benim evlendigimi görmek ama benim düğünüme 1 ay kala vefat etti nur içinde yatsın adetim daha geçmeden iki oğlumda da rüyama gelip elinde kundaklı bebekle bana verip gitmişti ikisini de böyle öğrenmiştim 
0 oy
tarafından
Adetime 1 hafta vardı markete gitmiştim 15 adet soda alıp eve yürüyordum :) içime biran kurt düştğ hamilesin diye tesrt al 2 dk eczaneden diye eczane de 2 sokak arkamda öle düşğne düşüne eve geldim sonra içimdeki sesi düşüremedim test almaya gittim geldim normal testte hafif cizgi gördüm şok oldum hemen gidip erken gebelik testi aldım ve 2 cizgi net cıktı şok oldum ağladım falan öle yani :) 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Evet içime doğmuştu:)))
0 oy
tarafından

Size garip gelecek belki ama ben test yapmadan önce tualete çıktıkça hissediyordum içimde bir parça var ve çıkmıyor diyordum bebek bu diyordum kımse inanmıyordu kan testi yaptık kapak oldu :D8-)

0 oy
(2,566 puan) tarafından
Yok hissetmedim:D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 76 göst.
30 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Salamlar (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 111 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 67 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,277 cevap

34,945 kullanıcı