0 oy
250 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (43 puan) tarafından
Instgramda meşhur etolie krem diye gogus buyutucu sıkılastirici krem var goguslerim cok küçük bide emzirdim iyice söndürür kullanıp memnun olan var mı siparis ettim nasıl olck merak ediyorum

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fiyasko tabiki 
-Reklam-
0 oy
(7,786 puan) tarafından

Krem olaydi silikon olmazdi be baci :D

(43 puan) tarafından
O da çok pahali ya
0 oy
tarafından
Yalan inanma satmak için yapıyorlar hangi kremle göğüs büyür 
(43 puan) tarafından
Bilmiyorum çok memnuniyet vardi
0 oy
tarafından
Meshur olan hele ki fenomenlerin ove ove bitiremedigi her urun fıs cıkar. Egzersizler yapabilirsin
(43 puan) tarafından
İptal mi ediyim acaba ya
tarafından
Bence sansin varsa et yinede sen bilirsin
0 oy
(96 puan) tarafından
Kız sakın almaa. Gerćek olsa millet para döküb silikon yaptırmaz. Hem zarar vere bilir büyütsede. Sen egzersizle büyüt şeklini deyiştir
0 oy
tarafından

Sen kocana git  en iyisi :woot:

tarafından
Ooo maşallah tebarekAllah esmos iyisin iyi ☺️❤️
tarafından
Ama gel gör ki çökmüşum
tarafından
Hayat insana ne yapmiyorki esmos inan ki dertsiz kul yok belki bizim dert ettiğimiz onların derdinin yaninda dert bile değil biz bunları h esaba katmiyoruz
tarafından
Dün ani bir beyin kanaması geçirdi eşimin çok sevdiği bir abisi ablaaa adama ayan olmuş gibi annesi gilde baya bir oturmuş sonra kalkmış evine gitmek için servisine yaslanmis türkü söylemiş gitmeden birsuru fotoğraf çekmiş bak silme sakin hatıra kalsın demiş çeken kişiye bugün beyin ölümü gerçekleşti bugün gittik annesi kardeşleri herkes çökmüş dondumde derdimden utandım
tarafından
Yaaa esmam tevafuk oldu bak canım buda bir işarettir uyarıdır sana beterin beteri var dön rabbine sigin çocuğuna sarıl ve sabret sabır imanın yarisidir
0 oy
tarafından
Kız başka işin yokmu:))
(43 puan) tarafından
Kocanız size olmayan şeylerin neyini tutuyorsun dese  :(( malesef böyle şeylere basvuruyoruz
tarafından
Neyini tutuyosn nedr kız
0 oy
(143 puan) tarafından
Alma canım ben aldım bir ay da büyür dedi denedim yok kutu bitti ikinciyi de almanız gerekiyor dedi sizde etmemiş herkesin farklı dediler neyse aldım onu da kullanıyordum hiç bir büyüme yol tabi fayda etmiyor hiç bende  hala açılmamış bide duruyor çöp insanları kandırıyorlar 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 313 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,627 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 334 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gaynanamgalpben (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
26 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Esr kr (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 244 göst.