0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
39 haftaligim. Aff edersiniz esimle birliktelik yasadik bu gece. Biraz gecdi aniden belim agrimaya basladi. Ve bebek toparlandi sertlewdi. Midem kalkti. Ve karnma sanci girdi. Sanki zehirlenidigi zaman insan o tur sanci girer ya. O tip. 2defa buyuk tuvalete gittim pes pese. 2ci kere ihsal oldum. Ve istemsizce guc gelir gibi oluyorum. Gecer mi acaba uzandm simdi. Yoksa dogum mu basliyor

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet canım yaklaşıyor doğum olma ihtimali yüksek 
(174 puan) tarafından
Cok hecanli. O nasil bi sanciydi ya cok kotu hiss etdim
tarafından
Canım bebek toplanıp sertlesiyomu bu uzmanına dinlenince geçmez kasılma süresi git gide artar karnın taş gibi olur
(174 puan) tarafından
Evet tas gibi karnm. Dunden beri oyle. Ama simdide daha taslasdi
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım takip et sancıları dan anlarsın git gide duramaz sin zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dogum olma olasiligi yuksek takip et canim hayirli olsun
0 oy
(453 puan) tarafından
Doktora git canım doğum sancısı çekiyorsun galiba geç kalma bence 
0 oy
(564 puan) tarafından
Sancıları takip et dinlenmeyle geçmiyorsa doğum sancısıdır canım. Kasılmalar saatte 7-8 den fazla olursa hastaneye git hemen 
0 oy
tarafından
Çok yüksek bir ihtimal doğum gelmiş. Ama korkma ılık bir duş al rahatla doğumun daha kolay olur ❤️ rabbim kavuştursun yavruna
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Acile git sancım vr de bi nat ye bağlasınlar canım
0 oy
(732 puan) tarafından
Ayy hadi bebiş geliyo inşAllah sıcak duş al canım rahatlatır hem doğumu kolaylaştırır ♥️
0 oy
(788 puan) tarafından
Sanki doğum gibi canım suyun falan gelirse zaten hiç bekleme git Rabb'im yardımcın olsun bir avazda doğur inşallah Rabb'im yar ve yardımcın olsun.
0 oy
(154 puan) tarafından
Benimde karnım bi yerde toplanıp taş gibi oluyordu hafif bi ağrı giriyodu 40 haftalıktım doktora gittim sancım ve acılmam vardı yatış yaptım o gün doğurdum 
0 oy
(736 puan) tarafından
Bence bi acile falan git canim nst yle baksinlar simdiden hayirli olsun 
0 oy
(7,612 puan) tarafından
Benim karnima agri girdi sonrq belime aralikli sancilarla sabaha kadar evde cektim en sinunda sabah lekem geldi 8 cm aciklikla gittim askm
0 oy
(954 puan) tarafından
Benim doğumum da öyle başlamıştı kusma ishal açılma belirtileri, kasılmaları takip et dakika tut doğum baslmadiysa da az kalmış 
0 oy
tarafından
Dr git bekleme 
0 oy
(134 puan) tarafından
Canım 2.  Gebeliğim ilkinde ne olacağını bilmeyince aniden oldu ama şuan heran  tetikteyim son adet tarihin nedir çok yakınmıyız acaba hiç korkma herşey birkaç saatlik 
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Doğum belirtisi canm bende doğumdan önce ishal olmuştum.belime karnıma ağrılar giriyor karnım kasiliyordu.
0 oy
(952 puan) tarafından
Doğum galiba bize haber vermeyi unutma
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Evet cnm bunların hepsi doğum belirtisi inşaallah çok güzelde açılman olurda kolay bir doğumun olur ya bebiş olunca bize yaz 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Büyük tvalet değilde sık idrara çıkıyorsan sancı dakikası düzenli tekrarlıyorsa dkkat et

İlgili bir soru bulunamadı

379,748 soru

11,368,154 cevap

34,850 kullanıcı

...