0 oy
1,214 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından
Kizlar bu sabah eşimle tartıştık bebeğimin maması bitmişti dedim al bitti başladı kufretmeye annemden girdi babamdan kardeşlerinden çıktı ensemede  öyle bı tane vurdu saatlerce gelemedim kendime basım ağrıdı midem bulandı pislik sey

26 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Eşimde bana tokat atmıştı. Polis ve kadın koruma kurumundan memur çağırmıştim şikayetci olmuştum o gündür sesini bile yükseltmiyo. Keşke sessiz kalmasaydin. Sen ne yaptın vurunca 
tarafından
Helal olsun sana
tarafından
Teşekkür ederim kuzuuum :)
tarafından
Babayiğit kızsın ha tebrik ettim seni . Keşke herkes böyle hakkını arasa . Pisirik olmasa
(830 puan) tarafından
Aklıma şey geldi burada birinin eşi polisti kadını darp etmiş kadında uzaklaştırma vs. Alsam meslekten men ederler diye korkuyordu umarım sen değilsindir
tarafından
Yok benim eşim aşçı ama bende eşimin yemek yapama inşallah diye eline vurmuştum o gün. Eli değil ama telefonu kırılmışti :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ne diyelim geçmiş olsun.
0 oy
(2,452 puan) tarafından

Sen ne yaptın peki???   

İnşallah susup oturmamışsındır
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Neden vurduki yani
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Eşim diyosun hala bebeğine mama almaktan aciz olan birine
0 oy
(749 puan) tarafından
Ellerin armutmu topluyodu gevirseydin bitamee de sen
0 oy
tarafından
Eeeee yani canim diyecek sey bulamadim inan Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Allah belasını versin gebersin inşallah.bu ne pislik bir herif ya geberisiciye s.lak aptl ne diye evlenmis gerizekalı srefsiz sref yoksunu 
0 oy
tarafından
Yani almayacak sa yapmasın çocuk bunlarda kudurdu iyice 
(202 puan) tarafından
Aynen katılıyorum bakamican çocuğu yapma arkadaşım karindan ne istiosun
0 oy
(43 puan) tarafından
Bosan yanında durma dicem ama aynı şeyleri surekli olarak yaşıyorum ve elimden bisey gelmiyor malesef öyle ce kalıyoruz:((
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Nerden alıyo bu cesareti hayırmı? 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Niye bebeğin maması bitti diye mi dövuyor. Salk mi ne. Sanki sadece senin çocuğun. Kendine bişey istememişsin çocuğa istemişsin. Kaldı ki kendine bile istesen ne musadebet dayak atmak. Allah'ım sen merhametsiz insanalrn gönlüne merhamet ver. Bu nasıl bı vahşet ya. Allah'ım seni korusun çok geçmiş olsun. Bebeğin küçük mü 
0 oy
tarafından
Şimdi sende polise gitmeyip şikayet etmeyip kocam diceksin oyuzdem buraya bunu yazmanında anlamı yok geçmiş olsun ilerleyen zamanlarda şiddet artar.. Ya neden bumu kendinizze yapıyorsunuz biz kadınız biz cok güçlüyüz istersek herşeyi yaparıx kendinizi ezdirmeyin ya
0 oy
tarafından
Gecmis olsun sadece mama al dediginiz icin mi boyle yapti oyleyse yani ne bilim fazla tehlikeli biri hala esim demeniz cocugunuz icin de sizin icinde hayırlı degil gibi rabbim huzur versin
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Şu eşine el kaldıran erkek müsvettwlerinin inşallah kaldırdıkları gibi elleri kırılır 
0 oy
(96 puan) tarafından
Sırf mama al diyemi başladı kavga. Yoksa kavga şiddetli şekilde olurkenmi mamada al dedinde sonra vurdu. Eğer mama içinse öyle babayla çocuğun  büyümemesi daha iyi....
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Taviz tavizi doğurur sen ses çıkarmadıkça sen bir hafta sonra eskisi gibi olursan o adam bugün enseme vurur yarın ağzını burnunu dağıtıp bayiltana kadar döver diğer sustugunda ölüme kadar gider gidip darp raporu alıp uzaklaştırma al yanına yaklaşamasin bakalım ne oluyor pısıp oturmayaksin
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Mama al dedin diye mi dövdü seni şerefsizz bakamayacagi mamasını bile almaktan aciz olduğu bebeği niye yapıyor evlenip bide senin günahına giriyor bekâr bekâr dolansaydi masraf çıkmazdı başına Allah ıslah etsin 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Allah ıslah etsin. Taviz verme yanına bırakma devamı gelmesin 
0 oy
tarafından
Çoluk çocuğun rızkını kahpelere yedirmekten vazgecseler geçim hiç zor değil ama bir hayvana insan olmayı anlatmak inanın çok zor. 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,065 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,228 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Nur_91 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,998 göst.
26 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 554 göst.