0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (250 puan) tarafından
Vajinal mantar sorununda biliyosunuz fitil de yapılıyor ya fitilden sonra kaşıntı normal mi kızlar fitilden sonra bende kaşıntı oluyo ölüyorum resmen 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende fitil kullandım antibiyotik kullandım 
(250 puan) tarafından
Fitili yaptıktan sonra kaşıntı oldu mu orda
-Reklam-
0 oy
(20 puan) tarafından
Hafif kaşıntı normal canım umarım geçer biran önce çok kötü zor bir hastalik
(250 puan) tarafından
Ayıptır söylemesi zaten normalde kaşınıyo ya fitili yapıyorum yaptıktan iki dk sonra hemen kaşınmaya basliyo biraz biraz böyle ama rahatsız ediyo cok
(20 puan) tarafından
Geçer Allah'ın izniyle merak etmeyin
0 oy
tarafından
Normalde olmaz kız yani en azından bende olmamışti. Travozal krem kullan. Anında rahatlıyor 
(250 puan) tarafından
Travazol krem almadım onu da alayım valla geçmezse doktora gitcm artık yıldım ya bide bitiyo mesela bı ay iki ay sonra fln tekrar oluyo temizligime fln da dikkat ediyorum aslında ama
tarafından
Eşinle Birlikte tedavi olman lazım.  İç çamaşırlarını tek sefere mahsus hepsini kaynatman lazım. Alt pijamalarini sıcak su ile makinede uzun süre yikaman lazım ki birdaha yenilenmesin. Ha birde lavaboya her girdiğinde lavaboyu yikaman lazim
(250 puan) tarafından
Ohaaa o kadar lavaboya fln geciyo muuu bilmydm bunuu
tarafından
Mantar kuzum bu heryere anında bulaşıyor ama bir kez bu dediklerimin hepsini yap. Geçince birdaha yenilemiyor. Benimde önceden hep olurdu gecerdi biradaha olurdu bikmistm artık. Doktorum bunları anlattı da çok şükür öyle kurtuldum tamamen
0 oy
(143 puan) tarafından
15 gündür bende çekiyorum bir kutu fitil kullandım senin gibi kaşıntı dan öldüm fayda etmedi hemen kadın doğuma gittim o da 2 kutu yazdı birinde 3 tane var ilk onu bitirdim diğerinde 10 tane var devam ediyorum kaşıntı geçti ama yanmam Az var bide travazol da sürdüğüm gibi yaktı beni fayda etmedi Başta çok zor birşey  geçmiş olsun 
0 oy
(4,914 puan) tarafından
Bendede vardı gyno lomexin diye krem vermişti Dr um sürüp uyuyordum aşırı rahatlamıştı ve geçmişti 
(250 puan) tarafından
Fitil kullanıyorum yok yani bı ise yaramıyo hafif yanıyo fitilden sonra ama yine aynı bide o kremi deniyelim vallahi yıldım artık bıktım
(4,914 puan) tarafından
Yok ya fitil bendede bir işe yaramıyordu bu kremi kullandım ve temiz ve kuru tuttum 3 güne geçti
0 oy
(13,612 puan) tarafından

Travazollllllll

Sadec bunu söyleyebilirim:)

0 oy
(686 puan) tarafından
Evet canım çok normal dayan gecicek ben 2 adet toplamda kullaniodum kutuda öyle cikiodu 2 günlük yani gece atıodu eşim ama o kaşıntı Allahimmm yakiordu resmen kayniodu içimde afedersin ama duzelicek ins geçmiş olsun 
0 oy
(2,721 puan) tarafından
Elma sirkesi suyla karıştır her lavabo Dan sonra yıkan çok şiddetliydi benim 1 günde iyileştirdi
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Antibiyotik fitil kullandım aksine kansitiyi kesiyordu ilacın yan etkisi olmuş alabilir prospektüsüne baksaydın bi
0 oy
tarafından
Canım deniz topalak yağı kullandınmı? 

Kullanmadıysan muhakkak git eczaneden tampon için de al. Pamuğa döker kullanırsın.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
0 oy
3 cevap 65 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
22 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevv1995 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.

378,006 soru

11,314,235 cevap

34,753 kullanıcı

...