0 oy
194 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Sivilveli ve lekeli bir cilde sahibim ne kullandım ise geçmedi özellikle lekeler çok rahatsız ediyor beni nasıl geçer bide bunu kullanan var mı çok memnun kalan var ama 

5 Cevaplar

0 oy
(3,543 puan) tarafından
Benimde lekem var çok kötü hissediyorum kendimi kışın expigment kullanıyorum ama yazın tekrar çıkıyor güneş kremi kullanmama rağmen kışın ozon tedavisi yaptırmam bakalım geçecek mi 
tarafından
Ya o ilaç da sadece sivilceler için lekelere sürülmüyor diye biliyorum oda işime yaramıyor :(
(3,543 puan) tarafından
Yok expigment renk açıcı özelliği var araştır istersen ama fazlası zarar dikkatli kullanmak gerekiyor
tarafından
Nasıl kullanılır peki tüm yüze mi sürmeli
tarafından
Expigment/4 kulaniyorum yazın gece kulan gündüz çıkınca güneş kremi sur dedi eczacim iki hafta oldu kulaniyorum etkisini göstermeye başladı bile ama gunes kremi sivilcelenme yapmaya başladı bende
-Reklam-
0 oy
tarafından
Güneş kremi kulln kiz
tarafından
Kullanıyorum kaşıntı yapıyor eskiden olan lekeler için nd yapmam lazım
tarafından
Bepenthol pişik kremi sur kız o çok guzl gotryor bnim doğum lekelerini hep o gtrdu
tarafından
Denerim
tarafından
Dene dene
0 oy
(27 puan) tarafından
Ruşur taşı 1 aydır kullanıyorum çok işe yaradı doğum lekelerimi gideriyor çok şükür onerilrim trendyoldan aldım 
tarafından
Denedim canım hiç iyi gelmedi
(27 puan) tarafından
Ben çok memnunum kaldım haftanın 2 günü 5 dakika ovarak demek her cilt yapısı farklı i sallh bulursun arafigini cnm
tarafından
İnşallah :(
0 oy
tarafından
Beyaz sabun ile sabah kalkar kalkmaz yüzünü sıcak su ile yıka. Garnierin yüz yıkama köpüğü var ucu fırçali bimde satılıyor onunlada yıka yüzünü kurula. Nıvea canlandırıcı tonik sür yüzüne ardından imex krem al eczanelerde satılıyor onu sür. Dışarı çıkma sakın 4 5 saat yüzünde bu krem kalsın dışarı çıkarken 50+ güneş kremi sür çıkacaksan eğer kesinlikle bunu kullanmadan çıkma yüzün yanar. Akşam yatarken ise yine aynı işlem beyaz sabun yüz yıkama köpüğü ve tonik. Ardından ise benzoxin krem ben 3 gündür yapıyorum cildim aşırı değişti. İmex birlikte kullanıyorum güneş kremi ile destekliyorum yüzünde hafif yanma batma olabilir korkma. Imexi 6 aydır kullanıyorum çok memnunum birde sana evde bir maske tarifi vereyim. Haftada 2 kez yap yarım kalıp beyaz sabunu rendele 2 Yumurta akı ile 15 dakika yoğur macun gibi olunca yüzüne sür kuruyana kadar bekle beton gibi oluyor korkma ama ölü derileri atıyor. Cildim geçen seneye göre ter temiz ben hiç bırakmadan yapıyorum 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(12,524 puan) tarafından
Bende duşundum ama almadım henüz.  Bioderma leke seti kullandım gece gunduz kremi peelıng tonik birlikte.  6 aydan fazla kullanmama rağmen hiç değişiklik olmadı. Yarın yosun peeling randevum var iki ay once yaptırmiştım çok fark ettı yuzım çok berbattı şimdı var yine onlarda gıtsın ısıtıyorum.  Leke fena ya sabr işi
tarafından
Aynen ama gitmiyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 92 göst.
0 oy
11 cevap 102 göst.
3 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
0 oy
3 cevap 136 göst.

378,260 soru

11,321,632 cevap

34,766 kullanıcı

...