0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Kızlar oğlum 10 aylık nrredeyse doğduğundan beri huysuz aksi bagirmalar bogurmeler ağlamalar uyku düzeni ay hiç sakın çocuk değil böyle çocuğu olup duzeldimi çok yoruldum Rabbim sağlık versin ama tek bakıyorum dışarı çıkmak bile istemiyorum hiç durmuyor yadirgamayin söylediklerimi lütfen 2 omzunda yırtık var acı ceke çeke taşıyorum kucağımda agrilsrim oluyor inanın uyku uyusam bile ne uykumu alabiliyoruz ne dinlenebiliyorum kaç yaşında düzelir :( yada ne zaman hafifler

6 Cevaplar

0 oy
(952 puan) tarafından
Yani büyüyüncede biraz huysuzluk olabilir karaterine bağlı
(198 puan) tarafından
O zaman ümidi keseyim:( baya dişli birşey bu huysuz bebiş
-Reklam-
0 oy
(873 puan) tarafından
Uyku eğitimi vermeyi denedın mi
(198 puan) tarafından
Bu bebeğin herşeyi sorun sadec uyku değil o binnebze yine idare ediyor gündüz uykusu olmasa da:(
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hayır beyin damarlarımı bile söküyor artık cıglıklatı
(198 puan) tarafından
O kadar mı:( bazen beynim uyuşuyor benimde herkesten biraz daha az duymaya başladım.Cidden bogurmeleri anirmalari çok zor ya Rabbim sağlık versin yinede:(
0 oy
(632 puan) tarafından
Inanilmaz bir 15 ay gecrdim simdi gecmise bakinca Rabbim akil ve beden sagligmi evliligimi korumus da bebegimi buyutebilmisim diyorum ama 2 bucuk yasindan sonra fatketmeye basladi 3 yasinda su an esksine gore cok daha normal bir hayat yasiyorum Rabbim daha iyiye gotursun
(198 puan) tarafından
Amin caanim amin gerçekten zor birde kızım 1.sinifa baslicak korkuyorum valla ilgilenemice. Geri kalıcak diye
(632 puan) tarafından
Rabbim isini kolaylastirsin insanin bebegiyle guzel bi ani gecirememesi ne demek bilirim...
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Bebekler için uyku çayları var e bebekte görmüştüm istersen doktora sor dene bakalım zamanla düzelecektir büyüdükçe ama tabi senin için zor olacak
(198 puan) tarafından
Uyku yine idare edilir bişey ama bağırması bogurmesi huysuzlugu çok kötü hep bı keyifsx mutsuz:(
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Vallahi bebekten bebeğe değişir benimki uc yaşına girecek hala huysuz hala aglak hele iki gecedir anneme geldik perişan etti saat kaclara kadar bı tutturdu uyumucam uyumucam noldu anlamadik

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 100 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 583 göst.
1 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Rüya 833 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (921 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.