0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhaba kreşte işe başladım daha önce açmıştım konuyu müdür ile görüştüm sevdi beni pozitif enerji aldım falan dedi. 2500 TL ssk ve yemek var oğlumda 5 yaşında orada başlicak anaokuluna ilk tecrübe diye ücret bu kadar yürüme mesafesinde. Ben üniv. Çocuk Gelişimi mezunuyum bu iş üzerine iş deneyimim. Neyse okul açılana kadar 12 ile 15 arası gidiyorum elimden geleni yapıyorum birde grup kuruldu öğretmen ben ve müdür diğer öğretmen benden tecrübeli ama eğitimi lise neyse tecrübe edinmiş falan müdür onunla daha fazla diyalog kuruyor haklı olarak neyse bugünde yağmur çamur demeden yürüyerek okula gittim gruba yazdım bekliyorum geldim diye diğer hoca bugün okul yok dedi müdür özelden ona bilgi vermiş sırılsıklam oldum bu bilgi gruba yazılmadı hiç haber verilmedi bana o kadar sinir oldum ki ben şimdi bu müdüre işe alıbmadıysam söyleyin falan yazmak istiyorum çünkü gerçekten kendimi ***** gibi hissettim bir sürü çaba gösteriyorum ama bu şekilde davranış olmaz sizce ne yazayım 

7 Cevaplar

0 oy
(597 puan) tarafından
Saygisizlik yapmiş amacai nedir diye sor
(228 puan) tarafından
Hocam ben işe severek geliyorum size iki üç kere sordum alındım mı? diye sizde evet dediniz hani gruba yazsaydınız beklemek sorun değil ama önemsenmemiş gibi aynı.. bir grup kurulda artık bende çalışıyorum orada her şeyi araştırıyorum en iyi şekilde bişeyler yapmak istiyorum. Eğer bir problem var ise söyleyebilirsiniz hocam herhangi bir kırılma falan olmaz. Bu zamana kadar çalıştığım yerlerde hep en iyisini yaptım, gerçekten buradada  hevesim var ama belirsiz bir şekilde bu şekilde olması gerçekten üzücü.

Bu şekil yazdım
-Reklam-
0 oy
(9,600 puan) tarafından
Bana neden haber verilmedş diye sorabilirsşn sonuç olarak orada öğretmensin sen
(228 puan) tarafından
Hocam ben işe severek geliyorum size iki üç kere sordum alındım mı? diye sizde evet dediniz hani gruba yazsaydınız beklemek sorun değil ama önemsenmemiş gibi aynı.. bir grup kurulda artık bende çalışıyorum orada her şeyi araştırıyorum en iyi şekilde bişeyler yapmak istiyorum. Eğer bir problem var ise söyleyebilirsiniz hocam herhangi bir kırılma falan olmaz. Bu zamana kadar çalıştığım yerlerde hep en iyisini yaptım, gerçekten buradada  hevesim var ama belirsiz bir şekilde bu şekilde olması gerçekten üzücü.

Bu şekil yazdım
tarafından
Çok uzatmissiniz, tarzınız böyle herhalde. Hiç gerek yok bu kadar uzun uzadıya yazmaya.
(228 puan) tarafından
Belirsizlik sinir etti canım olmadıysa yazsın
0 oy
(632 puan) tarafından
Konus canim vaktini enerjini bosa harciyormussun gibi hissettim
(228 puan) tarafından

Bunu yazıp gönderdim
(632 puan) tarafından
Iyi yapmissin
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Bana neden haber verilmiyor diye konuş cnm 
(228 puan) tarafından

Bunu yazdım
0 oy
(388 puan) tarafından
Bu iş seni daha en başından yıprattı. 
(228 puan) tarafından
Aradı müdür özür diledi bildiğin gibi değil dedi dün çok yoğundum bizim suçumuz sakın öyle düşünme falan dedi
(388 puan) tarafından
Eğer kalpten inandıysan sorun yok bence
(228 puan) tarafından
Baya uzun açıklama yaptı
(388 puan) tarafından
İşte inanmak sana kalmış canım.
(228 puan) tarafından
Yani istemese hem arayıp hemde uzun açıklama yaparmıydı ki kafam çok karışık valla
0 oy
tarafından
Temizlik görevlisinden, güvenliğine, öğretmenden, çocuk gelişimcisine kadar hiç farketmez eğitim ya da statü. Eğer bir işletme ya da kurum kapalıysa herkese bilgi verilmeli. Saygısızlık olmuş. Bunu dile getirmelisin, ciddiyetsiz bir kuruma benziyor. 
(228 puan) tarafından
Çok sinirim bozuldu açık acık yazdım belirsiz yaşamak istemiyorum çünkü
0 oy
(10,939 puan) tarafından
Sinirlenmeden sakaya vurarak aaaben geldim. Görmedim demekki yazıyı diyeceksin onlar utanacak. 
(228 puan) tarafından
Canım açıkca yazdım almak istemiyor dada söylesin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 390 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Eminegrsy (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
11 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Sukran Serkan (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 222 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mervela (7,249 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 339 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu

379,971 soru

11,374,443 cevap

34,857 kullanıcı

...