0 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (376 puan) tarafından
Slm kızlar bugün 5.gunumuz şuan altımıza kaçırmamız yok şükür arada sırada özel bölgesini tutup off uff diuo kaçıyoruz wcte gidince yapıyoruz ama genellikle hep ben götürüp yaptırıyorum daha doğru  düzgün duymadım anne ciism geliyor diye hep ben götürüyorum sizce iyimi yapıyorum 

Birde ilk 3 gün kakasuni  tuvalete yaptı 2 gündür yaoamiyo  korkuyorum diyo taş gibi olmuş karnı 

8 Cevaplar

0 oy
(7,744 puan) tarafından
Kiysmam ya post ciksin
-Reklam-
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Kabız olmuşsa tuvalete oturunca canı acır. Bezle ayakta yapabiliyorlardı. Büyük tuvaleti için kabızlığı da geçirmeye çalışın.  Kaçırma yoksa iyi gidiyorsunuz demektir. Nerdeyse bir ay çiş var mı tuvalete gidelim mi diye sorduğumu bilirim. Anormal bi durum değil etrafımdan da gördüğüm kadarıyla. İlerleyen zamanlarda ufak tefek kazalar da olabilir. Tuvaletten korkmasın yeter. Şimdilik kendi gitmese de olur. 
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Vallahi bende şaşmış kalmış durumdayım dün karnını tuttu ağlıyor kaka asla ama asla yapmak istemiyor cisi öğrendi kaka yok yani napcaz biz böyle 
0 oy
(771 puan) tarafından
En azından seninki yapiyo tuvalete götürünce benimki yapmiyo çiş var da demiyo dayanamayınca altına yapiyo:)
(15,267 puan) tarafından
Sizin tuvalet eğitimine başlayalı kaç gün oldu. Ben de dün başladım. İki gündür ayni.  Altına saliyo hepsini.  Bişey degismedi. Gece bezliyo.musunuz bu durumda. Ben daha gündüz bile kendini tutamiyor gece kesin kaçırır diyerek bez bağladım uyuduktan sonra. Bez bagladigimdan haberi yok . Sabah da çaktırmadan çıkardım bezi gormedi
(771 puan) tarafından
Valla benim 2 haftayı geçti yok söylemiyor götürüyorum ben surekli yapmıyor sonra altına yapıyor geri taktım bezi bir süre sonra geri denerim hazır olmuyo bazı çocuklar zamanı var demek ki
(15,267 puan) tarafından
Baya ugrasmissin ya.
0 oy
(2,625 puan) tarafından
Bizdede 1 hafta bugun oglum 3 yaşinda çisini kakasini soyluyor artik 

Dun gitmiş altina yapmiş gizlice 

Bugun soyledi goturdum lazimliga yapti çook şukur

Ama geceleri bagliyorum çunki kalkamiyorum malesef

InşAllsh boyle devam eder hep soyler 

Seninki kaç yaşinda bu arada ?

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canım çok normal araştırma yapmıyor musun hiç benimki 9. Gün kendisi söylemeye başladı 5 gün çok erken kendisi söylemesi için pes etme kabızlık oluyor kaka tutuyorlsr inan hiç takmadım ne zaman yapmak isterse yapsın mecbur yapıcak 
0 oy
(510 puan) tarafından
Kizimda 2 yaşında tam tuvalet kapısı açık bırakıyorum elli yetişmiyor diye kendi gidiyor yapıyor 5 gun oldu çünkü konuşmuyor anlamıyorum bende altini açık bırakıyorum öyle kendi gidiyor iki gün giydirmedim alış sin diye simdi içerde çıkartıyorum kendi gidiyor sende öyle yap istersen alışır belki
0 oy
(851 puan) tarafından
Bnce götürmeyin bi altini ıslatsin gerekirse altına yapsın bi kac kere yapınca rahatsiz olur söyler altına kacirincada aaaa bak cisini soylemedin altına yaptın bidakine söylese çise gidelm arada sizde cisim var çişimi yapıp geliyrm şeklinde konuşun bizimki oyle alıştı 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 7 göst.
0 oy
9 cevap 276 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 287 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 8 göst.

380,485 soru

11,392,157 cevap

34,900 kullanıcı

...