0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (381 puan) tarafından
Benim ayaklarım düz taban. Gecen konusu acildi düzgün ayakkabi olmuyor dedim esim de düz tabansin ondan dedi yani Boyle kötü biseymis gibi dedi ben anlamadim simdi düz taban olunca ne oluyor ki zararli bişey mi 

10 Cevaplar

0 oy
(1,392 puan) tarafından
Yani kötü değilde kuzum dereceleri var mesela askerler muane olduklarında düz taban ileri derecede yar askere bile almiyolar diye biliyorum 
(381 puan) tarafından
Aaaaa neden acaba canım
(1,392 puan) tarafından
Bilmiyorum eşim uzman arada eve kağıtlar getiriyor askere almama durunlarin arasında yazıyordu bnde arada okuyorum :D
-Reklam-
0 oy
(11,308 puan) tarafından
Zaman zaman ağrı yapabiliyor erkeklerde askere gidemeyebiliyor vs. Kötü niyetle dememiştir esin
(381 puan) tarafından
Neden askere almiyolar canım
(11,308 puan) tarafından
Onun hakkında bilgim yok canım ama hani ağrı falan yapıyor ya sağlık sorunu olduğu için galiba e askerler eğitim görüyor nöbet tutuyor vs.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Onu bilmiyorum da şu ayağını içe içe basanlar varya o kötü oluyo yaa
(381 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(453 puan) tarafından
:))) benim ablam duz taban bazen agri yapıyor dio başka da sorun olmuyormuş benimki gayet güzel görüntü olarak ama 41 numara erkek reyonundan ayakkabı alıyorum aşırı rahat ne varki yani duz taban olunca estetik o kadar da kötü değil 
(381 puan) tarafından
Canım bende 39 dum doğumdan sonra 40 oldu simdi sadece stiletto tarzi veya tek bant olanlari giyemem
(453 puan) tarafından
Yooo büyük numara stiletolarda var benim boyum uzun kullanmıyorum ama çok denk geldim özel uretim
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Canım kotulugune dememiş düz taban olduğun için demiş haklı normal tabana göre çoğu ayakkabı ondan demis
(381 puan) tarafından
Canım biraz zoruma gitti sanirim :)
(4,430 puan) tarafından
Bazen olabiliyor öyle şeyler ama kötü niyetle dememiştir emin ol:)
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben düz tabanım ve kötü bir şey. Tabanlık kullanıyorum, evde sert mantar taban terlik giymek zorundayım. Yanlış ayakkabı giyersem belim, ayağım ağrır. Bütün vücudu etkileyen bir durum 
(381 puan) tarafından
Aaaa kiz ondanmiymis ağrı bende çok ayakta kaldim ondan diyodum
(2,132 puan) tarafından
Canım duruş bozuk oluyor o yüzden tüm iskelet sistemini etkiliyor. Sen biraz araştır. Ben tabanlık kullanıyorum rahat oluyor
0 oy
tarafından
Canım ona özel ayakkabı içliği eczanede satılıyor. Alıyorsun istediğin ayakkabının içine geçirib kullanıyorsun.

Benim eşimde öyle. Düm düz . Tabanlığı aldı 1-2ay kullandı bıraktı. Kullanınca ayağı hemen şekil almaya başladı. Ama ağrı veriyordu. Ve ayağının altında bazı bölgelerde damar iyice belirginleşmişdi.
tarafından
Kan dolaşımına yan etkisi var. İleri derecede erkeklerde varikosele neden olur, örnek eşim. Ağır kaldırmak, uzun süre ayak üstü kalmak olmaz. Çok yol yürüyünce hemen yorulur. Mümkünse akşamlar ayağını sıcak suya koy ki kan dolaşımına iyi gelsin. Tüm damarlar ayağa gider, tüz tabanda ayaklara dolayısıyla damarlara etki olur. Hatta kadınlarda bacaklarda damar genişlemesiyle bile karşılaşıla bilir.
(381 puan) tarafından
Hmmm bi bakayım canım teşekkürler
tarafından
Rica ederim❤️❤️
0 oy
(4,978 puan) tarafından
Cnm benim eşimde düz taban aslında eşin laf etmemiş eşimden biliyorum her ayakkabı ayağında guxel durmaz o yüzden ayakkabı alırken çok çok secicidir.  Askerde gitti bı sıkıntı olmadı 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Yani aslında kötü bı şey değil ama ağrı oluyo ayakta sonra ayakkabı bulmak sorun zaten erkeklerde de duztabanlar askere gidemiyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 150 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 401 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mertin annesi (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 441 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,311 soru

11,386,951 cevap

34,887 kullanıcı