0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ne yaa off kizlar hastayım yemin ederim karnımın ağrısından baş ağrısından kızıma bakamıyorum kardeism gelip yemesini herseyini yapıyor az önce yemeğini hazırladı saat 7 de verip uyutcam ayağa kalkamıyorum çok kötüyüm 

Ama benm eşimin tarafı her gün biri eve geliyor hasta olduğumu bile bile topluca gelmiyorlar hepside ayrı  geçen peder geldi gitti kaynana geldi gitti diğer kaynım geldi dün gelecekti düğün vardır diye gelmediler ama bugün yine kaynım gelecek 

Ve eşimde yardım etmiyor halimi bile bile kalk çay getir meyve getir yemektir yapamıyorum diyorum bile bile emir veriyor ben yapmadığım da laf ediyorlar eşimde yengeniz eve gelmeniz için böyle yapıyor diyerek ailesine söylüyor 

Şuan modemin agrisiyla kaç ilaç aldım geçmedi bilmiyorum çok kötü hastayım doktora gidin diyorum onada izin yok para verse servisle gitcem vermiyorda 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah eşine akıl fikir merhamet versin...

Geçmiş olsun canım 
tarafından
Saol canm 2 gün önce digerkaynimgeldi meyve getir dedi getirdim bu sefer oturmadan kahve yap dedi direk düştüm yere kalkamadım eee sende yalandan yapma kalk yap dedi biraz bekleyip kızımı alıp odaya gittim kaynım anladı çok kötüyüm ama eşim doldurdu beni kotuledi
tarafından
Kaynında da akıl olsa gelmez yada yapma yenge gerek yok der. Ailecek sorunlular galiba canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla kimse kusura bakmasın ben acı çekerken kimseyi evime alamam ve hizmet edemem
tarafından
Ben diyince eşim eee kovalim istemiyorsun tam decem bir daha gelmesinler eve diye beni onlara kotuluyorlar onlarda yanlış dusunuyorlar
0 oy
(22 puan) tarafından
Doktora gidicen onada mi izin vermiyor para vermiyor?? Pardon da eşin kendini ne sanıyor hastayım diyorsun sonuçta 
tarafından
Parası yokmuş maaş alsın sonra diyor zatn götürse şaşarım hep annem beni götürüyor olmadı yarın decem annem götürsün beni çok kötüyüm
(22 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım kendine dikkat et
0 oy
(353 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bence git annengilde kal bir süre 
0 oy
(388 puan) tarafından
Bacı senin ailen falan yok mu? 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 226 göst.
0 oy