0 oy
1,056 göst.
Diğer kategorisinde (1,406 puan) tarafından
Kizlar oğlum kuş pisliği yedi. Balkonda camasir topluyodum oda arkamdan gelmis fark etmedim balkonun korkuluklarinda kuş pisliği varmis bi baktim agzinda hemen cikarttim. Hepsini yemedi tirnak ucu kadar koparmiş. 112yi aradim doktora danistim telefonda ki o kadarcik pislikten birsey olmaz eğer o kadar yediğinden eminseniz hastanelik durumu yok dedi. Eminim o kadar istirmiş. Daha once cocuğu kuş pisliği yiyen var mi naptiniz noldu hastaneye kesin gotürcem ama eşimi beklemek zorundayim 1 saate gelir zaten neden eşini beklemek zorundasiniz demeyin sokaklari su basti taksiler calismiyo bulunduğum mahallede

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Valla irem komık olcak ama ben 7-8 yasındahken salıncakta sallanıyordum agzım da acık herlade kuş agzıma sıctı benım :D tabı kosa kosa anneme gıttım falan muhakkak yutmusumdur hıcbırsey olmadı :D sanmam bırsey olacagını

(1,406 puan) tarafından
Olmaz dedi aşkim doktor zaten sadece takip et dedi kusma ates olursa gotur dedi ama korktum yani. Benim oğlan ablasina özeniyo asdas
tarafından
Ay suan komık ama ben baya kotu olmustum bıde hatırlıyorum tadı acı acı bıyle anneme kosuyorum *** geldı *** geldıı agzıma parkın ortasında kadın da şok oldu :D suyla agzımı calkaladı gıttı
(1,406 puan) tarafından
Acimiydi kiz gercekten :) bu marul kafa nasil yedi bee pek iştahliydi
tarafından
Kız hatırlıyorum acıydı y ama o kurutulmus yemıs ahshs acılıgı gıtmısfır :D bıde benım annem kalktı sayısal loto oynadı kuş sıctı bana dıye :D
(1,406 puan) tarafından
Benim ki çerezlik seviyo demekki
-Reklam-
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Benim kizim her zaman parka gotururm orda kuşlar besliyorlar elinde kek vardı yere düşürdü kus pisliginin ustune ben yetisine kadar ağzına attı geri çıkardım bir sorun yaşamadık 1 ay kadar oluyor 
(1,406 puan) tarafından
Doktorda oyle soyledi takip edin ates kusma olursa gidin dedi zaten azicik yemiş dedi ama ne biliyim korktum
0 oy
tarafından
Ay benimkide balkonda çiçek vardı saksıda azıcık doğal  gübre attık  benim ki git saksıdan al ye gördüğümde ağzının kenarlarında vardı sadece yedi mi yemedi mi yoksa ne kadar yedi hiç bilmiyorum.Çok şükür bişey olmadı 
(1,406 puan) tarafından
Bu cocuklar cok fena ya valla
0 oy
(952 puan) tarafından

Ahahaha kız ne güldüm. Kuş pisliği için doktor aranır mı yememiş zaten doğru düzgün ahahah görünce canı çekmiş annesi :D

(1,406 puan) tarafından
Kiz sorma yaa bi yandan guldum bi yandan korktum asdadas

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 204 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,254 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 865 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu