0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
Merhaba kızlar 2 hafta önce e devletten yardım başvurusu için bulundum bir form doldurdum barvurum onaylandı bulunduğum yere sevk edilmiş yazıyordu bir hafta sonra bir abi elinde kağıtlarla geldi elindeki kağıttan bı kaç soru sordu e devletten yardım başvurunuz bulunmussunuz dedi 29 güne sonuçlanır dedi bu aylık 500 veriyorlar ya o işte ama etrafımda kimseye gitmemiş bu abi direk kabul olup hesaplarına para bile yatmış bana gelen neydi peki bilgisi olan varmı ?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sosyal yardımin başka türü var onun için gelmislerdir
(60 puan) tarafından
Hangi tür bu ben anlamadım ki hangi başvuruda geliyorlar ki
-Reklam-
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Banada 2 bayan geldi canım bekliyorum hala bı şey yok.
(60 puan) tarafından
Gelen kişi kapıda bı kaç dk soru sordu 20 günde sonuçlanır dedi san abisey dedilermi
(2,136 puan) tarafından
Banada 2 haftaya sonuçlanır dedi.
0 oy
(375 puan) tarafından
Gelebiliyorlar. Bende merak ediyorum gelirler mi diye
0 oy
(90 puan) tarafından
Bnde başvurmuştum baya oldu eve geldiler ozamn evimde hiç bı eşya yoktu buzdolabı bile çamaşır makinası bile ama çıkmamıştı olumsuz oldu neye göre kime goreydi şimdi aile destek merkezine başvurdum şükür durumumuz o günlere göre çok iyi ama cikti ne ve kime göre veriliyor gerçekten tartisilir
(60 puan) tarafından
Eşinin adın ağır şey kayitliysa çıkmaz dedi bende kayıtlı değil dedim
(90 puan) tarafından
Hiç bişey yok üstümüze zaten baya kötüydü durumumuz diyorum ya ozamn nasıl çıkmadı eve gelip baktıkları halde şimdi çıktı ama
(60 puan) tarafından
Neye başvurdum canm şimdiki adı neydi
(90 puan) tarafından
Aile destek başvurusu varya 1 sene boyunca yatıyor ona başvurdum çıktı
(228 puan) tarafından
Canım onu da zengin fakir demeden kafasına göre veroyolar bizim komşu evi var dolmuşu var çıktı sacamaliga bakar mısın haram katran olsun. Hak yiyene fakir fukarainjn hakkını elinden alana ihtiyacı olmadığı halde başvurdu çıkmış zehir katran olsun bu ve bunun gibi insanlara

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 191 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Umudun olsun 123 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
6 cevap 1,267 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ballılokma (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 306 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,620 puan) tarafından soruldu

380,352 soru

11,388,393 cevap

34,893 kullanıcı

...