0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kzlar kaynaniz tarafından haksızlığa uğrarsanız tepkinizi.nasil koyarsınız ve aynı binada yaşıyorsanız hep nazi kahrı bana keyfi sefasi eltime  eltim doğum yapalı 40 gün oldu bebek için misafiler gelyo kaynanmim evine eltimde kendi evinde bebeğe enfeksiyon kapmasin diye çıkartmıyor haklı bu konuda ama gelen giden çok olyo gelen kalkmak bilmyo kaynanmda benden yardım beklyo çıkmadım mi trip atyo bnmde bilen bilir bitane özel cocgum var ve bir.kzim  var yorgunluktan maf olyrm bugünde misafir geldi cnm çıktı ilgilenmekten  misafirler gttikten sonra eltim.geldi hediyeleri topladı evine indi sonra kaynanma dedm iniym bnde yemek yapcm dedm TM dedi sonra baktım kaynanm da yemek yapmış eltime indirmiş insan düşünür bu kadın bütün gün canı cikmis.misafirlerden fazla yemek yapayım da oda evine indirisn uğraşmasin siz olsaydınız genel olarak tavrınızi nasıl koyardnz lütfen kıskançlık olarak algilamayin eltimi falan kiskanmuyorm kaynanama bu tavrı yüzünden snir oluyorum 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben olsam evime inmem yemek yapmış madem eşim gelince yer öyke inerim yada evime iner yemek vakti kaynanam çıkarım orda yer inerim yok öyle 3 kuruşa 5 köfte

Bunları yapmak istemiyorsan ikinci bir şık asla çıkma yukarı işim var gelemem de olsun bitsin 
(1,186 puan) tarafından
Cnm yemek için bsy demediki bana az bsy War malzeme yapcm dedi
-Reklam-
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Senin hatan nerde biliyor musun. Kapini kapatip evinin içinde yaşamak yerine hep birilerinin yardimina koşayim diyorsun. Sen gece gündüz işlerini yapsan yine yaranamazsin. Sanane onlarin misafirinden. Yazik değil mi senin çocuklarina. Kapat kapini çocuklarinla ilgilen. Kimse sana mecbursun yapacaksin diyemez. Kendini böyle heba ederek kimseye yaranamazsin. Sen kendine değer vermezsen başkasi hiç değer vermez. 
(1,186 puan) tarafından
Çok ama çok haklısın cnm kaynanm.trip atinca vicdan.yapym haksizmiyim.diye.kuruntu yapiyorm
0 oy
tarafından
Valla bacım senin tavız vermenden maynaklı bak ben 5 senelik gelinim kaynanam 30 kilo domates almış konserve için yengesinin kızını cagırmış yardıma aynı bşnadayız kaynanamla benim gitmicegimi bilir misafiride olsa cıkıp yardım etmem bana güvenerekmi alıo ediyor 
(1,186 puan) tarafından
Bunu nasıl başardın cnm yani kaynann.muhakak.seni bi iş için çağırmıştır ne diyordun.bide.ne.sıklıkla.yanina ckyn
tarafından
Evlendim evleneli tavrım netti hep derdim kimseye hizmet ci gelmedim diye
0 oy
(79 puan) tarafından
Kocama anlatırım. Zaten kocan az cok goruyordur her seyi. Asla gitmem evine lafini da veririm. İcine atma icine atarsan sen mahvolursun
(1,186 puan) tarafından
Eşimden Allah razı olsun çıkma yapma der senin yükün ağır der
(79 puan) tarafından
Kendine eziyet etme gercekten cok buyuk bi haksizlik var ortada
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Valla ben kiskanclik olarak algilamadim ama net olarak bir dha cagiridginda isim var gelemem gibisinden kestirip atarim eger ki eltim hic birseye elini sürmüyor misafirlere ben hizmet ediyorsam ve gosterdihim ilgi kadar ilgi gormuyorsam mesafemi koyarim valla ister trip atsin ister konusmasin cokta onemli degil 
(1,186 puan) tarafından
Evet cnm.surmuyo misafriler gttkten sonra gelyo bebeğe gelen hediyeleri toplayıp evine iniyo
0 oy
(2,909 puan) tarafından
Yoo bu kıskançlık değil,doğum yapalı kırk gün olmuş eltinde yardım edebilir bir şeylere bence,kimse için kendimi yoramam valla, postunu okuyunca ne alaka sen yardım ediyorsun oldum yani 
(1,186 puan) tarafından
Evet cnm ve 2 cocgm War tavrimi nasıl koymaliyim
(2,909 puan) tarafından
Canım önce sen canının değerini bil gerisi gelir emin ol
0 oy
(450 puan) tarafından
oh ne ala hizmeti sana yaptirip yemegide eltine yapip goturmesi cok haksizlik esit davranmiyor trip atarsada atsin yuzunu asarsada umursama eger laf edersede bnmde 2 cocugum var canim cikiyor ama birtek benden huzmet bekliyorsun kusura bakma bundan sonra herkez kendi misafiriyle ilgilensin bnm evimin isi bana yetiyor de 
(1,186 puan) tarafından
Gerçekten de öyle cnm haftanın 3 günü oğlumun fizik tedavisine gdyorm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 98 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 303 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,019 soru

11,406,947 cevap

34,943 kullanıcı