0 oy
639 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

Benimki normalde iyi bi insan ama eşimin yanında ve benimle başbaşayken çok farklı davranıyor örneğin;

Eşimin yanında çok hasta solgun hastane hastane dolaşması gerek heryeri kırılıyor ölmek üzere benimle başbaşayken gayet enerjik herşeye gücü yetiyor.

Eşimin yanında ölen aile bireyleri için çok üzgün eşim yokken onların dedikodusunu yapıp kötülüyor.

Hatta cenaze de sohbete dalıp bi kahkaha atmadığı kaldığı ölü için eşimin yanında konusu açılınca geceleri üzüntüden uyuyamıyormuş gibi davranıyor 

Eşimin yanında bebeğimizi havalara ata ata seviyor eşim yokken yüzüne bile bakmıyor.

Eşimin yanında bana karşı çok sıcakkanlı eşim yokken benimde yüzüme bakmıyor.

Eşimin yanında hiç iştahı yok eşim ye ye ye diye ısrar ederse bir lokma yiyor eşim yokken normal yemeğini yiyor.

Gibi şeyler. Bunlar dışında iyi yanları da var bir ara iyi yanları için de post açarız :D ama bu tarz hareketleri çok gözüme batıyor bide bunlardan rahatsız olsam ve eşime söylesem suçlu ben oluyorum masum annesine çamur atıyor durumuna düşüyorum çünkü eşim asla kondurup inanamıyor . Bende artık eşime bişey demekten vazgeçtim. Böyle olduğunu diğer eltilerimde farkında bazen baya şok olup göz göze geliyoruz eltilerimle. Sizde neler var

54 Cevaplar

+1 oy
(9,599 puan) tarafından
Çok boş konuşması aynı şeyleri tekrar tekrar anlatması 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hicbi huyunu. Sevmiyom
(0 puan) tarafından
Ayn bnde hic sevmiorum esimjn yajinda farkli bnm yanimda farkli  kayananmla tartistigimizda esim hep annesjnj dinlio ve sirf kaynanm yuzunden cocugumj dusuruyodum 3 kez sinir krizi gecirdim  nefret ediorum ondan esiminde ana kzusu olmasindan yoksa cok iyi biri
0 oy
tarafından
Herseyi ben yaparm herseyi ben bilirim hareketleri gicigima gidiyor
tarafından
Aynı aynı al sana artı adaş
0 oy
(520 puan) tarafından

Tek sevmediğim huyu telefon da hoparlör den konuşması :D

(657 puan) tarafından
Benimki de öyle yapıyor. Bir gün özel bir konu konuşuyoruz. Meğer yanında kaynım varmış. Uyarmadı da... Sonradan anladım. Cok mahcup hissettim.
0 oy
tarafından
Büyü takıntısı var. Sürekli millet bizle uğraşıyor der. Ama evden muska bulduğum gerçeği de var.
tarafından
Aaaa bu benımkınde de var bıseyler goruyorum ama sıze soylemıyorum da dıyo arada bana
0 oy
tarafından
Emek hırsızı ve birde kimin Atina binerse onun türküsünü çağırır ve çok yalan söyler uydurmasyon yani 
0 oy
tarafından

Kızları herseyin en iyisini güzelini yesin icsin giysin Gelinleri ise birikim yapısın yemesin gezmesin giymesin 

Ha bide damatlarina çok müdahale ediyor eşim bile nefret eder bu huyundan
0 oy
(444 puan) tarafından
hiçbi huyunu sevmem kendisini tümden sevmem aklıma gelince bile sinirlerim zıplıyo. 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Cok dedikodu yapar senden duydugunu gider hemen başkasına anlatır kac kere yakaladım bi gün denklemessem iyidir
0 oy
tarafından
Benimle konuşurken en iyi benim eltimle konuşurken en iyi o iki yüzlü bu huyunu asla sevmiyorum 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Diyeceğini der sonra ben karışmıyorum karar sizin der :D bazen eşim adına karar verir eşim çıldırır :D 
(732 puan) tarafından
Benimde öyle kız karışmıyor gibi görünür ama lafları hareketleri aksini söyler :/)
0 oy
(7,389 puan) tarafından
cok mıletın arkasından konuşuyo 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Benim kaynanamda çok panikli bi insan hep pimpirikli daha lafımı bitirmeden bı bakmışım destan yazıyor şöyle oldu ama... Diyorum bakiyorum vah vah vah şimdi neler olmuştur aaa niye öyle yaptin gibi daha lafımı bitirmeden ön yargılı davraniyod. Bide bana bisey diyeceği zaman beni adamiyor esimi arayip karına söyle diye anlatiyor
0 oy
(364 puan) tarafından
Bazen yanında oğlum durmuyor çok hareketli yoruyor gece çok uyanıyor dinlenemiyorum gibi şeyler konuşunca hep görümcemden bahsediyor kendi kızını katıyor ods zor büyütüyor yoruluyor hemde onun 2 tsne diyor kendi evlatlarına eşim de dahil kıyamaz ben birsey anlatınca önemsemez. Bir diğer sevemediğim huyu her konu hakkında bi fikri var bilse de bilmese de bazen o kadar çok boş konuşuyor göz önünde olmak istiyor ki sıkıyor bunaltıyor 
0 oy
(737 puan) tarafından
Nefes alıyor olması bu kadar kalbi pis bir insan benim dünyama omuzlarıma büyük bir yük hayatım boyunca kimseden nefret etmedim ben bu kadın yaşattı bana bu duyguyu
0 oy
(12,632 puan) tarafından

Abartı dersınız ama yok :)

0 oy
tarafından
Sevdiğim huyu .... Düşündüm ama bulamadım sjsjsjsj
0 oy
(17,763 puan) tarafından
Benimkide aynı eşimin yanında başka biri oluyo yalnızken başka biri bukelemun renk değişiyo bizim kayınvalide karakter sjsjsns sana karakter alacam avavavav :D
0 oy
(13,064 puan) tarafından
Sürekli kendini oğlunu kızını övmesi tamam övsün de methiyeler düzmeye gerek yok her şeye karışmak istemesi ve yorum yapması da cabası bir de ağzında bir laf sen şanslısın iyi bir adama düştün sürekli bunu diyor :)
0 oy
(57 puan) tarafından
En nefret ettiğim şey bana ve çocuğuma müdahale edilmesi. Ne yapacağımın söylenmesi. Kaynanamin en sevdiği sey de herkese karışmak, herkesin ne yapacağına nereye gideceğine karar vermek.

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 521 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 324 göst.
0 oy
19 cevap 410 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde Cinarimbugrm (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 547 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu