0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kizlar hep isirmis oglumun heryerini ya yuzu bacaklari kollari ayaklarinda bile var sinek gormuyorm nasi isiriyo anlamiyorum 6 bucuk aylik losyon falan kullanabilir mi yads sizin kullandiginiz biseyler varmi kasimaya calismiyor hic o yuzd3n mudahele etmiyorum kasimiyorum hic sadece kulagini kasimaya calisirken yardimci oluyorum heryeri boyle resmen

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilen yokmu acaba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kizlsr hicbiriniz kullanmiyormusunuz
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Çay ve ya bal.sur alıyor birde losyon var ama altı aylık diyorsun emin olamadım olur mu 
tarafından
Bende emin olamiyorum ya alsammi die eczaneye gitsem heresyi veriolar valla kolinya surdum suan biliyorm iyi yapmadim ama cok yemisler  uyurken nasil koruyabilirim baska yanimda yatiyor ama farketmiyormki
(4,430 puan) tarafından
Valla canım fesleğen koy odaya en fazla onu yaparsın yada evden çıkıp yatmadan ilaç sikcaniz o elektrikliler iş yapmıyor malesef miyisiyolar oldukları yerde gene gene isiriyirlar bu sefer
tarafından
Her aksam nasil cikayim ki canim ama feslegeni deniyim
(4,430 puan) tarafından
Yani işte oda var dene inşallah faudasi gelir canim
tarafından
Insallah canim
0 oy
(1,206 puan) tarafından
https://www.instagram.com/reel/CewkxYOgmp5/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

10 aylık kızım lavanta yagini denedik işe yarıyor ama senin ufaklık daha küçük mutalaka önce küçük bir bölgede dene tepki verecekmi bak 
tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(48,731 puan) tarafından
yedi bitirdi beni bide kocaman sisiyo kizariyo esofman ustunden isirmis dun aksam serefsizler vazelin sürüyorum limon yada kolonya rahatlatıyo kasintiyi sonra yine başlıyor 
0 oy
tarafından

image

Ben bundan aldım canım kaşintıyı tam kesmiyor ama hafifletiyor birde eczaneden zero bite diye bir spreyl aldım elleri ve baş çevresi hariç vücuduna sıkıyorum birde prize takılan raid aldım azaldı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 137 göst.
27 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryemm (803 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 94 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,263 göst.
2 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,029 soru

11,407,182 cevap

34,943 kullanıcı

...