0 oy
285 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar eski eşim uyuşturucu kullandığı için ve ben hamileyken bana kötü davrandığı için bir kaç kez bebeğimin hayati tehlikesi oldu.  Ondan hamileyken ayrıldım.  Boşanma aşamasında zor bir doğum yaptım. Çocuğum şu an yaşına girecek ve boşanmamız resmiyette çok şükür gerçekleşti fakat hakim bebeği görme hakkı verdiği için hafta 1 göstermek zorunda kalıyorum ve o günlerde psikolojik olarak beni rahatsız ediyor ayrıca ilk okul çağına geldiğinde babada yatılı kalma hakkı da verdi fakat ben çok korkuyorum.  Bu hakları onun elinden nasıl alabilirim. Avukat tutacak maddi güce sahip değilim ücretsiz avukatım vardı çok detaylı yardımcı olmadı.  Lohusa dönemi depresyonu ve yaşadıklarım derken bende çok akıllı mantıklı bir anne olup detaylı araştırma yapamadım. Avukat çevresi olan bilen varsa diye fikir alma amaçlı soruyorum lütfen linçlemeyin

5 Cevaplar

0 oy
(37 puan) tarafından
Bacım korkma linclenecek ne var. Ama öyle bir adam çocuğu gormesede olurmuş. 
(2 puan) tarafından
Bana göre  de bize kötü davranan bir babanın görüş hakkı olmaması gerekiyor
(37 puan) tarafından
Kendisi istekli mi görüşmek için
(2 puan) tarafından
Aslında kendinin amacı çocuğu görmek değil çocuğu görme bahanesi ile beni rahatsız ediyor.  Uyuşturucu kullandığı için kafası sürekli normal değil tuhaf tuhaf laflar ediyor burda çok detaylı yazamacağım şekilde. Bazen öfke kontrol sorunu yaşıyor uzaklaştırma aldırdığım zaman oldu o dönemde dahi geldi
-Reklam-
0 oy
(634 puan) tarafından
Ah cnm bnm eşim de yani eski eşim ruh hastası adam büyü yapar muska yapar vs. Elinde bicakla dolanır dururdu kavga edince çocuğun yatılı kalmAmasi için avukat piskolojik tedavi önerisi ve doktor soruşturmasi istedi bakalım ne olacak ama mecbur görecek kaçış yok
(2 puan) tarafından
Böylelerine nasıl görme hakkı veriyorlar anlamıyorum bir çocuğun ruh sağlığı öncelik değil mi böyle insanlara görme hakkı verilmemesi lazım.  Allah sizinde yardımcınız olsun inşallah görüş hakkı alamaz
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Bağımlı olduğunu kanıtlayan.birseyler sunarsan nah görür 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Allah yardımcin olsun ya zor bir durum dikkatli ol yinede Allah korusun sana gebegine zarar vermesin
0 oy
(511 puan) tarafından
Eğer hala kullanıyorsa çocuğun yanındayken kullandığını ispatlarsan belki gostermeyebilirrler

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Trbznlugln (1,981 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
0 oy
2 cevap 47 göst.
0 oy
2 cevap 152 göst.