0 oy
173 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yaaaaa:(( bütün dolaplarıma çocuk kilidi aldım oğlum çözmüş açıp heryeri döküyor asla yemek yapamıyorum onu salonda bırakıp mutfağa gelemiyorum yatak odasindaki bütün elbiseler yerde nasıl önüne gecicem

12 Cevaplar

0 oy
(48,742 puan) tarafından
Bir süre bikana kadar yapiyorlar 
tarafından
Ne zaman bırakır yani uzunmu sürer ikbalim
(48,742 puan) tarafından
yani cok uzun degil canim her bebek yapıyor onu ☺️ bu aksam arkadasim geldi bir oglu var aman aman kızımdan özür diledim cok haksiz yere kizmisim sana diye☺️
tarafından
Oğlan çocukları biraz daha yaramaz oluyor kabul:)) bugün salonla mutfak arasında mekik dokudum babası geldi tuttuda pilav yaptım :)))
(48,742 puan) tarafından
firlama oluyo sipalar ☺️☺️ onlarda kızda var oda abisinin yolunda ☺️
tarafından
Geçenlerde Bi komşuya gittim kızı oğluma diyorki tabletim kırılırsa ve sebebi sen olursan parmak izinden bulur ödetirim ayaz :))))
-Reklam-
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Ellemicen.tepki vermiceksin mümkünse elinin erdiği yerleri.bosaltcan sakince yapma dicen bı sure sonra sıkılıp bırakacak 
(4,430 puan) tarafından
Ben hiç kilit takmadım valla zarar verecek şeyleri kaldırdım alçak.yerlerden saldım kendisini kurcaladimkurcaladi doydu bı zaman sonra engel koyunca daha çok ilgilerini çekiyor
tarafından
Bu süre çokmu uzun hiç Bi iş yaptırmıyor kırıp dökmesi sorun değil kendine zarar vermesin yapma diyince kendini yere atıyor tencereleri sabah kaldirayim
(4,430 puan) tarafından
Tencere bişi yapmaz ağır değilse benimkiler hep.evin ortasindageziyordu.yikayip.kaldiriyirduk.doyinca napim
tarafından
Bende öyle yapıyorum canım o yere atıyor ben alıp makinaya atıyorum doyunca birakacaksa iyi çok sağol canım ben vazgeçmez saniyordum
(4,430 puan) tarafından
Bende baştan öyle sanıyordum da sonradan saldım baktım basolmuyor ben umursamayinva oda unuttu gitti
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım benimki de öyleydi her yere taktım hepsini açtı bıraktım kendi haline hiç açmıyor artık bir iki kere merakları gitsin yapmaz diye tahmin ediyorum 
tarafından
Insallah canım kendilerine zarar vermesinler de alışana kadar toplarım napıyım
0 oy
(302 puan) tarafından
Kilitler bir süre işe yaradı sonra açmayı başardı şimdide heryer koli bandıyla bantlı hep pis oldu eşyalar ama başedemiyorum biraz büyüsün temizlerim napalım dökmesi bişey değil kendine zarar verecek şeyler var çekmeceler de mecburiyet
0 oy
tarafından
Benimkide 10 aylik her gun bir dolabin mutfak dolabi ayakkabi dolabi bir tanesi siliyom temiz terlikleri koyurum onu acik birakiyom gelip gidip dagitiyo mutfaktata yapiyom kasiklari en asagidakine koyuyorum dökuyor aksama kadar gelip gidip topluyom yatak odasindada oyle yapiyom digerlerini iple bagliyom oyle hevesini aliyo hemde ugrasiyo bende işimi yapıyom sende yap istersen merakini yensin gelişimi icin gerekli:)
(3,660 puan) tarafından
Ne güzel yapmissin kız kimse uğraşmaz böyle istiyoruzki bebeler otursun biblo gibi
tarafından
Malesef gercekten öyle biblo olsun istiyoz elimden geleni yapiyorum merak duygusunu kırmamak iicin valla boyle cozum buldum bugun su şişesine fasulye koydum  bir tanede aldim batladim agiz yerinden birbirine cevirdikce kum saati gibi dokuldu ondan ona derken. 20 dakika oyalandi mutfagi hal ettim ☺️
0 oy
(3,660 puan) tarafından
Benimkide açıyordu bende ellemedim bir süre sonra kendi kilitleri geri takmaya basladi
0 oy
(388 puan) tarafından

Hiç kilit takmayarak :D yeğenimde asla işe yaramadığı için kendi kızımda asla yapmadım.  O döküyor ben topluyorum.  İşimi bitirene kadar özgür evi yıkabilir sonra 10 dk da toplanıyor. 

0 oy
tarafından
Habu benim kız hiç birşey demiyorum ben çoğu yeri uzandığı yerleri boşalttım arkasından topluyorum artık
0 oy
(952 puan) tarafından
Muftak dolaplarına eşimin eski atletlerini bağladım ahaha o kadar düsün oglum heryeri elliyor
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Ben kilitlemedim nasılsa onu da halleder diye. Bikac dolap boşalttım onlara oyuncak koydum. Onlarla ilgilenmez oldu tencereler tavalar evin içinde dolaniyor. Hiç yalnız birakmam zaten peşimden ayrılmıyor. Yatak odasının kapısını açık bırakmam. Kendi dolaplarını o döker ben toplarım. Dunde salondaki saksılarda toprak dökmüş. Genel olarak evde kaos hakim 17. Aydan selamlar
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Aynııı yaa içini dökmesin diye kilit yapıştırdık en son sökmüş yapışkanını elinden aldım 
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Çok ivir zıvır olanların kuplarinj soktum ama tencereler yerlerde geziyor hergun iç camsirlari mutfakta mutfak eşyaları odalarda 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 178 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Selma&furkan (970 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 890 göst.
8 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.