0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
Arkadaşlar 16+6 günlük gebeyim 5 ci haftadan beri bulantim tiksinme koku hassasiyeti ağızda tat gibi belirtilerim vardı son iki gündür birden kesildi prilam kullanıyordum bıraktım acaba bunun geçmesi normal mi geçen hafta doktorum dedi artık belirtilerin yavaş yavaş gidicek ama yine de içime korku düştü tiksindigim şeyleri yemeye içmeye başladım 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal ben çaysız duramazdım 6 ay içmedim şimdi tekrar başladım canım midem yanardı artık yanmaz çok şükür soğan kavuranazdim şimdi yapıyorum geçiyor yani
(50 puan) tarafından
Çok şükür o zaman bende öyle iki gündür çay içiyorum 5 haftadan beri tiksinmistim
tarafından
İç kuzum iç afiyet bal olsun :)) ben 36 hastalığım 1 eylülde dogumum var Rabbım senide benide sağ salim kavuştursun inşallah
(50 puan) tarafından
Amin inşallah sağ salim kocagina al inşallah
tarafından
Aminn inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bşşey olmaz cam normal bunlar sevdgın seyden tıksınmen tksindiğin seyi sevmen vs vs dha neler neleerr:)),
(50 puan) tarafından
Gebelik böyle bisy işte sağ salim gelsinlerde bebişler :)
(2,705 puan) tarafından
Keyfını cıkar canm en tatlı zamanların dha kalp atısları tekmelerı sancıları derken hop kucnda bulursun inşallah.daha emzırme donemıde var bunun baklm dogumdan sonra neleri seveceksın sütğn neler istiycek nelerden tıksimcen
(50 puan) tarafından
Hade hayırlısı inşallah ilk gebeliğim hiç tecrübem yok  baklm beni daha neler bekliyor çok bulantı çektim tiksinme öyle bulantı arada Bi gidiyordu ama tiksinme geçmiyordu çok şükür iki gündür hiç biri yok inşallah Bi daha olmaz da hep serum ilaçlarla bu haftalara geldim bugün ilk defa bisyler hissettim gibi oda çok hafif sanki karnımda karınca    vardı
(2,705 puan) tarafından
Kelebeklenmeler başlamış❣️daha tekmelerınden uyuyamayacagın günler olcak :) benımde ılk bebrm 11aylık suan tecrubesız gurbette burda boyle uygulamalarla araştıra araştıra öğrendım youtubede rabıa şahin çift var onları cok dınledım derken buralsra geldık

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 305 göst.
0 oy
3 cevap 45 göst.
25 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 109 göst.

379,966 soru

11,374,387 cevap

34,857 kullanıcı

...